Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.9.2

geoget

  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
235 odpovědí na toto téma

#161 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 756 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2015 - 18:07

Nevyhovuje mi, že se předčasně ukončí stahování kešek. Mám vybráno např. 200 kešek, pravým tlačítkem dám "Aktualizovat kešky" a protože prvních 50 kešek jsou retraktovaný, tak se nic nestáhne a GG ukončí stahování a zbylých 150 kešek se nestáhne - ignoruje tedy ten provedený výběr, pro který jsem chtěl provést aktualizaci.

V logu je tato chyba:
Varování z Geocaching Live: SearchForGeocaches [131] Some caches request may not have been returned because either they were not found or they are Premium only caches.
Chybí: a zde je seznam těch 50-ti GC kódů

Tento příspěvek byl upraven od Kreten8: 17 duben 2015 - 18:12

  • 0

#162 akim.cv

akim.cv

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2015 - 6:30

Včera jsem po nějakém čase otevřel GG a k mému velkému překvapení jsem nemohl nic stáhnout, aktualizovat ani vygenerovat. Po pár vteřinách se objevila hlaška " Chybné přihlašovací údaje na geocaching.com" Zkontroluji jméno a heslo - vše je jak má být, ale stále nefunguje. Netušíte kde se stala chyba? GG mám poslední verzi včetně všech pluginů které používám.

 


  • 0

#163 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 519 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2015 - 7:20

kde se to presne melo objevit, a jak to vypadalo? Obrazek te chybove hlasky by moc pomohl.


  • 0

#164 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2015 - 7:59

Chtěl bych se obecně zeptat, co se děje při startu GG. Pustím ho a příšerně dlouho (minuty) je tam splash obrazovka a "Připravuji datovou složku". Dá se tato činnost nějak optimalizovat? Díky za radu.


  • 0

#165 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 519 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2015 - 8:06

"priprava datove slozky" bere soubor po souboru z distdata a kontroluje, jestli v datovem adresari nemas nahodou starsi verzi. To by samo o sobe nemelo trvat minutu, takze to zkontroluji, jestli se s tim nesvezlo jeste neco dalsiho.


  • 0

#166 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2015 - 9:07

Ja mam pocit, ze behem Pripravy se dela i zaloha databaze. Nebo se tam ten napis zmeni? Pokud ano, tak jsem si toho nevsiml.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#167 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 519 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2015 - 9:09

Pri zalohovani je tam jiny napis.


  • 0

#168 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2015 - 9:36

Jo, je to mozne, jen jsem si toho nikdy nevsiml. To ovsem znamena, ze ta kontrola souboru je vyrazne delsi nez ta databaze.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#169 akim.cv

akim.cv

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2015 - 16:54

přikládám obrázek chybové hlášky. 

 

chyba%20GG.jpg

 

 


  • 0

#170 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 756 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2015 - 21:10

Asi mi začala vadit přílišná chytrost Geogetu - a to, že když najde ve schránce url, tak jí automaticky zobrazí v seznamu a pokud není v databázi, tak automaticky vytvoří nový záznam - teď mi vzniknul záznam pro TB - TB460A, co se mě týče, tak bych byl nejraději, kdyby tato funkčnost se dala v konfiguraci vypnout, mě to akorát přidělává problémy, když mi v seznamu, nad kterým GG pracuje, přibývají kešky (a teď nejen kešky), se kterými pracuji, zatímco GG něco dělá.
  • 0

#171 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 519 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2015 - 21:12

Nekesove odkazy z coord.info tam vznikaji omylem...

Vypnuti detekce clipboardu asi smysl ma.


  • 0

#172 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2015 - 21:48

Teď jsem si všimnul, že aktuální verze GG po zadání nového tagu občerství právě zobrazený seznam a v něm hned zobrazí tag správně ve sloupečku. To se dřív nedělo a docela mi to vadilo. Takže díky HaLuMo... :)


  • 1

#173 Dragouni

Dragouni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 184 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2015 - 5:25

Problem je, ze geoget asi moc nepracuje ve vlaknech. Kdyz spostim aktualizaci kesi, tak se jakoby kousne a tim padem nereaguje ani na tlacitko storno. Kdyz si behem tohoto zaseknuti geogetu zkopiruju do schranky nejaky odkaz coord.info... z prohlizece tak se z toho zasekne i firefox... Takze vypnuti monitoringu schranky by prislo vhod. Diky
  • 0

#174 akim.cv

akim.cv

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2015 - 7:18

Včera jsem po nějakém čase otevřel GG a k mému velkému překvapení jsem nemohl nic stáhnout, aktualizovat ani vygenerovat. Po pár vteřinách se objevila hlaška " Chybné přihlašovací údaje na geocaching.com" Zkontroluji jméno a heslo - vše je jak má být, ale stále nefunguje. Netušíte kde se stala chyba? GG mám poslední verzi včetně všech pluginů které používám.

Netušíte v čem je problém? o trochu vejš je i obrázek té hlášky. Jméno i heslo jsem zadal znovu ale problém přetrvává. GC live kde je stejné přihlášení funguje jak má.


  • 0

#175 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2015 - 7:33

A pri jake akci ti to tuto chyu pise? GG se neprihlasuje jinak nez pres GC.Live. Neni to po pouziti GJ? Pokud ano, tak to je znamy problem, ktery se tu resi/tesil v nekolika vlaknech.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#176 akim.cv

akim.cv

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2015 - 7:51

Spustím GG a dám např. stáhnout posledních 40 nálezu - vyskočí okno kde to napíše nějaká čisla pak přihlašování na gc.com a pak ta hláška že je špatný jmeno a heslo. To samé se stane když chci aktualizovat keše, generovat statistiky atd.


  • 0

#177 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 519 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2015 - 8:10

Geoget zadnou funkci "stáhnout posledních 40 nálezu" nema! Ten ma funci "Aktualizovat vase nalezy" a nepotrebuje si na to ukladat prihlasovaci udaje.


  • 0

#178 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 112 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2015 - 8:18

Stahnout posledni 40 nalezu je funkce z GJ. Je nesmysl ji pouzivat, kdyz existuje legalni a nekolikanasobne rychlejsi zpusob pouzitim funkce "Aktualizovat vase nalezy".


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#179 akim.cv

akim.cv

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2015 - 10:09

Stahnout posledni 40 nalezu je funkce z GJ. Je nesmysl ji pouzivat, kdyz existuje legalni a nekolikanasobne rychlejsi zpusob pouzitim funkce "Aktualizovat vase nalezy".

 

Jasan když tohle pominu tak to stále neřeší můj problém. Pomůže třeba přeinstalace geojary? Nejsem v těchto věcech zrovna kovanej tak proto se ptám takhle hloupě. :)


  • 0

#180 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 24 duben 2015 - 10:52

Nepomuze, GJ je po zmene webu gc.com mimo provoz. Takze znovu: prestan pouzivat tu funkci GJ a zacni pouzivat funkci v GG! Udela to samy rychlejc a navic legalne. Nemluve o tom, ze stahne jen to, co ti chybi a nebude tahat nic navic.

 

PS: To znamena, ze tvuj problem to resi ;)


  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:geoget

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama