Přejít na obsah


Fotka

Úpadek geocachingu?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
283 odpovědí na toto téma

#161 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2017 - 17:15

Smrčku, Smrčku, před nějakou dobou sis stěžoval, že někteří mají na autě jen ještěrku bez TBčka a teď si zase stěžuješ, že ti auto logují!  :D

 

Prozradím ti, jak to má blondýna.  :)  Hezky  jinde na autě je ještěrka a jinde TB - kdo neumí hledat, nenajde a auto tak neloguje každý. ;) Ale když je někdo sympatický nebo jde o děti, tak si zahrajeme "Přihořívá, hoří" a trochu při hledání napovídám. Hodně mě pobavil mladík, který měl stejné auto v jiné barvě, moje obešel snad třikrát a TB stále neviděl. B) Jasně, napověděla jsem, i když dospělákovi za delší dobu než dětem. 

 

Jo a to auto obvykle nestojí u silnice na Písek, ale přímo v Písku. :D ( Moderátoři snad prominou, ale tohle jsem si vzhledem k Modrákově oblíbené citaci prostě nemohla odpustit - už se kaju. )


Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 11 září 2017 - 17:20

  • 0

#162 turist

turist

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 176 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2017 - 19:29

ahoj, ještě nikdy jsem tady do diskuzí nic nepsala, ani sem moc nechodím. Je to  náhoda, že můj geopřítel otevřel zrovna tohle téma, které mi také dost kazí radost z geocachingu. Na rozdíl od něj jsem cacherka jen také 2 roky a díky němu vím všechno od začátku o TB, GC, keších a navigaci. Ze začátku to pro mě byla naprosto neznámá řeč a ani jsem si nebyla jistá, jestli  dokážu sama hledat. Teď jsem už založila přes 30 keší tady u nás, protože po vylovení okolí jsem měla pocit, že mi tam ještě hodně krásných  míst chybí a že ne vždycky je počasí na výlety. Když si vzpomenu, jak jsem si myslela, že když spustím keš a mám nejmíň den na to, abych donesla krabičku do připraveného úkrytu a ještě budu týden čekat na publikaci, musím se smát. Hned napoprvé se mi stalo, že ji reviewer spustil skoro ihned. Je to zákon schválnosti, jindy čekám i víc než týden. Taková blamáž! Protože jsem nic nevěděla o tom, že to cacherům pípne a oni okamžitě vyráží třebas o půlnoci. Podruhé se mi to stalo omylem, když jsem klikla na cosi, co nevypadalo jednoznačně, že bych jí chtěla poslat. Už si na to dávám pozor. 
​No a k těm keším, coby ownerka musím říct, že je pěkná dřina všechny ty TB sledovat a kontrolovat a to jen u keší, co nejsou moc daleko. Neustále TB sleduju a když nejsou v krabičce déle jak týden, dopisuju si s cachery, kteří s ním přišli do styku,ale obvykle nikdo nic nemá a neviděl. Jen asi 2x se zadařilo ,že zapomněli a zalogovali.

Když tam visí měsíc, dávám je jako ztracené, což se zase nelíbí jejich majitelům a tak si zase s někým dopisuju, vysvětluju... 

Krabičky často objíždím a doplňuju obsah, tužky jsou také pořád pryč. Musím říct, že mi to začíná unavovat. 

Zvlášť, když na stránkách místního spolku GC na FB jsem si postěžovala na tyhle nešvary, poslali mě do blázince a to cacheři, kteří nejsou žádní nováčci, prý že si budou logovat a hrát jako oni uznají za vhodné. Pravidla je nezajímají. Tím jsem se dostala konečně k jádru věci, dělají to nejen nováčci,ale i honibodi, kteří toho chtějí moc stihnout a neví, kde si co vzali, hlavně, když to přibývá.

Tak se omlouvám, že jsem si tady ulevila, kdo se mnou nesouhlasí, klidně si může myslet něco jiného... 


  • 4

#163 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 661 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2017 - 19:34

Navštívil jsem event v Plumlově a další týden v Ondřejově. A teď musím každý den vysypávat mailovou schránku, jak mi stovky a stovky lidí logují auto. Někteří vydrží desítky minut chodit po poli a fotit jedno auto za druhým. Nevšimli si, že geocaching je hlavně o hledání kešek, ale na druhou stranu fajn, les byl skoro prázdný. :-)

Tohle jeste meky, na dalnici jsem predjizdel dost aut s kody a vzdycky zpomal, musim to lognout, hehe, a ty logy (na tom aute, co jsme predjizdeli nekde u krna): D1 30Km videno, D1 65Km v levem pruhu, D1 140Km v pravo... :) Takhle jsme logovali aut vic... :)


  • 2

#164 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2017 - 21:46

ahoj, ještě nikdy jsem tady do diskuzí nic nepsala, ani sem moc nechodím. Je to  náhoda, že můj geopřítel otevřel zrovna tohle téma, které mi také dost kazí radost z geocachingu. Na rozdíl od něj jsem cacherka jen také 2 roky a díky němu vím všechno od začátku o TB, GC, keších a navigaci. Ze začátku to pro mě byla naprosto neznámá řeč a ani jsem si nebyla jistá, jestli  dokážu sama hledat. Teď jsem už založila přes 30 keší tady u nás, protože po vylovení okolí jsem měla pocit, že mi tam ještě hodně krásných  míst chybí a že ne vždycky je počasí na výlety. Když si vzpomenu, jak jsem si myslela, že když spustím keš a mám nejmíň den na to, abych donesla krabičku do připraveného úkrytu a ještě budu týden čekat na publikaci, musím se smát. Hned napoprvé se mi stalo, že ji reviewer spustil skoro ihned. Je to zákon schválnosti, jindy čekám i víc než týden. Taková blamáž! Protože jsem nic nevěděla o tom, že to cacherům pípne a oni okamžitě vyráží třebas o půlnoci. Podruhé se mi to stalo omylem, když jsem klikla na cosi, co nevypadalo jednoznačně, že bych jí chtěla poslat. Už si na to dávám pozor. 
​No a k těm keším, coby ownerka musím říct, že je pěkná dřina všechny ty TB sledovat a kontrolovat a to jen u keší, co nejsou moc daleko. Neustále TB sleduju a když nejsou v krabičce déle jak týden, dopisuju si s cachery, kteří s ním přišli do styku,ale obvykle nikdo nic nemá a neviděl. Jen asi 2x se zadařilo ,že zapomněli a zalogovali.

Když tam visí měsíc, dávám je jako ztracené, což se zase nelíbí jejich majitelům a tak si zase s někým dopisuju, vysvětluju... 

Krabičky často objíždím a doplňuju obsah, tužky jsou také pořád pryč. Musím říct, že mi to začíná unavovat. 

Zvlášť, když na stránkách místního spolku GC na FB jsem si postěžovala na tyhle nešvary, poslali mě do blázince a to cacheři, kteří nejsou žádní nováčci, prý že si budou logovat a hrát jako oni uznají za vhodné. Pravidla je nezajímají. Tím jsem se dostala konečně k jádru věci, dělají to nejen nováčci,ale i honibodi, kteří toho chtějí moc stihnout a neví, kde si co vzali, hlavně, když to přibývá.

Tak se omlouvám, že jsem si tady ulevila, kdo se mnou nesouhlasí, klidně si může myslet něco jiného... 

 

Bohužel i mezi kačery se najdou tací, co prostě věci z keší (nebo i celé kešky) seberou. S tím bohužel nikdo z nás nic nedokáže udělat. Max. zkusit dělat osvětu (třeba podobně, jako jsou kartičky od ČAGea do keší).

Ale určitě se nenech znechutit tím, že občas prostě někdo odnese tužku (nebo něco jiného). Někdy se to nemusí stát ani úmyslně (vypadne a člověk si toho ani nemusí všimnout), i když většinou to tak není. Na druhou stranu pokud chybí jen tužka, nemusíš přece letět do keše ji doplňovat. I kešky zakládáme pro radost a kdybychom museli všechny podobné drobnosti hned řešit, asi bychom se  z toho museli zbláznit. Případně přestat kešky zakládat.


  • 0

#165 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 111 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2017 - 6:24

​Jinak ale co se týká boje s finálkařema, přiklánim se spíš k Romanovi_Jaromer. Přijde mi sympatičtější mazat podvodníkům logy nebo keš zamknout kódem, kterej zjistim při luštění, než rušení keší.
​Mám třeba rozluštěné keše v okolí a je mi líto, když zjistim, že už jsou v archivu:(

 

Zrovna minuly tyden jsem diskutoval s clovekem, kterymu jedne takovy finalkar rozmlatil drevenou schranku, protoze byla zamcena zamkem na klic a ulozeni klice bylo vysledkem sifry, kterou ovsem onen dotycny nelousknul. Ale kdyz mel souradnice, dosel na ne, tak se preci zalogovat musel, ne?


  • 2

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#166 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 111 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2017 - 6:32

 

Ale určitě se nenech znechutit tím, že občas prostě někdo odnese tužku (nebo něco jiného). Někdy se to nemusí stát ani úmyslně (vypadne a člověk si toho ani nemusí všimnout), i když většinou to tak není. Na druhou stranu pokud chybí jen tužka, nemusíš přece letět do keše ji doplňovat. I kešky zakládáme pro radost a kdybychom museli všechny podobné drobnosti hned řešit, asi bychom se  z toho museli zbláznit. Případně přestat kešky zakládat.

 

Z nedavne doby mam vlastni zazitek - jedu domu z kesek a koukam, ze me v kapse neco tlaci. A hele, ona to propiska z kesky. Nebyl to umysl, spis zvyk - mam plne ruce, tak neco strcim do kapsy a ruku si uvolnim. Obvykle pouzivam propisku svoji, tak to neni nic proti nicemu, ale tenkrat jsem ji zapomnel, tak jsem logoval mistni. Na druhou stranu se mi take stalo, ze jsem do kesky neumyslne vlozil svoji propisku. Taky jsem se pro ni nevracel.


  • 6

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#167 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2017 - 7:25

A proc mas na aute trackable, kdyz nechces aby ho lidi logovali? Ze ty sis to auto postavil u silnice na Pisek, ale chodili ti tam lidi? :)

Mě nevadí, že to lidi logujou, ale jsou toho neuvěřitelná kvanta :-)  Já auta taky loguju, ale ty, co potkám někde venku, ne naparkovišti gigaeventu. :-) 


  • 0

#168 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2017 - 7:26

Z nedavne doby mam vlastni zazitek - jedu domu z kesek a koukam, ze me v kapse neco tlaci. A hele, ona to propiska z kesky. Nebyl to umysl, spis zvyk - mam plne ruce, tak neco strcim do kapsy a ruku si uvolnim. Obvykle pouzivam propisku svoji, tak to neni nic proti nicemu, ale tenkrat jsem ji zapomnel, tak jsem logoval mistni. Na druhou stranu se mi take stalo, ze jsem do kesky neumyslne vlozil svoji propisku. Taky jsem se pro ni nevracel.

 

Já už dvakrát našel v kapse i logbook. Jednou ve Stuttgartu a pak jsem se desítky kilometrů vracel.


  • 1

#169 turist

turist

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 176 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2017 - 8:22

tužky řeším jen okrajově, když ji mám zbytečnou sebou, tak ji tam nechám, jinak mají smůlu a musí mít svoji. Jde mi hlavně o ty trekovací předměty, které prošly stovky kilometrů, i tisíce a tady je dobráci seberou a nechají zmizet. Také jsem se setkala s lidmi, kteří netušili co s ním dál, ale nevím, jestli se po našem vysvětlování budou s logováním obtěžovat.Tak doufám, že ano... A pak ještě ti, co se logují i když na místě nebyli, od stolu v hospodě, například, po propitém pivním dnu... pak dělají pivní eventy... taky cacheři si říkají. Jsem už dost otrávená. I těmi, co úmyslně ve sledu nezavřou krabičky, aby se vyplavily, nebo je nechají nezakryté. Proto je pořád kontroluju, jen mám takové, co jsem dlouho neviděla, ale zas jsou odlehlé a tím snad i bezpečné. Jen ti, co sami založí nějakou krabičku ví, že jejich údržba dá práci a váží si jich. A pak odmění ownera i nějakým delším smysluplným logem, nemyslím vypisování toho, co jsem celý týden dělal, kde jsem co jedl a s kým,ale jak jsem krabičku našel, jestli lehko, jestli je v pořádku a co se mi na místě nejvíc líbilo. Ale takové jsou zřídka.


  • 2

#170 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2017 - 8:32

tužky řeším jen okrajově, když ji mám zbytečnou sebou, tak ji tam nechám, jinak mají smůlu a musí mít svoji. Jde mi hlavně o ty trekovací předměty, které prošly stovky kilometrů, i tisíce a tady je dobráci seberou a nechají zmizet. Také jsem se setkala s lidmi, kteří netušili co s ním dál, ale nevím, jestli se po našem vysvětlování budou s logováním obtěžovat.Tak doufám, že ano... A pak ještě ti, co se logují i když na místě nebyli, od stolu v hospodě, například, po propitém pivním dnu... pak dělají pivní eventy... taky cacheři si říkají. Jsem už dost otrávená. I těmi, co úmyslně ve sledu nezavřou krabičky, aby se vyplavily, nebo je nechají nezakryté. Proto je pořád kontroluju, jen mám takové, co jsem dlouho neviděla, ale zas jsou odlehlé a tím snad i bezpečné. Jen ti, co sami založí nějakou krabičku ví, že jejich údržba dá práci a váží si jich. A pak odmění ownera i nějakým delším smysluplným logem, nemyslím vypisování toho, co jsem celý týden dělal, kde jsem co jedl a s kým,ale jak jsem krabičku našel, jestli lehko, jestli je v pořádku a co se mi na místě nejvíc líbilo. Ale takové jsou zřídka.

 

Myslet si, že trekovací předměty se ztrácejí hlavně u nás, je bláhové. Děje se tak všude, kde je hodně kačerů. Mně se třeba většina ztratila v USA.


  • 6

#171 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 345 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2017 - 8:39

Úpadek?

Každá strana mince má 2 strany. Když jsem začal kešovat, většina kešek byly různé lékovky, či krabice od různých obalů, ty lepší byly vojenské krabice, či pár lock&lock krabiček. Dnes najdeš spoustu lock&lock krabiček, vymazlených skrýší, různé technologických vychytávek, kešek s příběhem. Třeba tohle zrovna si myslím, že se zlepšilo.

 

Dnes je více kačerů, více kešek = JSME VÍCE VIDĚT na veřejnosti, více lidí si nás všimne, více lidí si všimne našich kešek, které pak mohou tito lidé vykrást, stejně tak se mezi námi se najde více "blbců", kteří mohou keše poškodit úmysleně. Tím pádem dochází jak ke ztrátám keší, tak ke ztrátám TB/GC.

 

Špatný stav keší - Geokešing je zábava jako každá jiná. Ty ji děláš 2 roky. Baví tě. Počkej, jestli tě bude bavit za 10 let. Stejně tak autoři mnoha keší už třeba tolik nekeškují, nemají tolik času udržovat své keše, nebo třeba s geokešingem mohli i skončit. Roste stáří keší - proto roste i podíl těch starších... Čím dál častěji půjdou do archivu...

 

A ne vždy to je jen o tom bordelářství vlastníka kešky, zrovna nedávno jsem řešil s manželkou na její adoptované kešce u památného stromu, že se lidé logovali do staré keše, která byla ztracená přes 2 roky, stěžovali si na plesnivý logbook, my tam vždy přijeli, logbook v pohodě čistý... Jenže jsme nevěděli, že někdo přemístil původní keš víc jak 50 metrů dovnitř chráněného stromu a někteří dnešní kačeři logovali skoro 100 metrů od současných souřadnic! To vyplynulo až z logu jednoho kačera nedávno...

 

A s tím, že je to dnes horší, než dříve? To bych ani moc netvrdil. Už před 5-ti lety si tu spousta lidí stěžovala na ztrácející se GC/TB, na to, že po naplnění kešek při publikaci je po pár odlovech keš prázdná.

A nešvary ohledně publikace? Vzorce, které tě zavedou úplně jinam, než je skutečnost? Finálka, která ještě není umístěná a keš je publikovaná? Tak to zde bylo už od začátku! Zažil jsem to už před mnoha lety! Jedná se prostě o chyby, které se někdy autorům stávají... RW to většinou nepozná (luštit to nemůže a zda je fyzicky krabička na místě také zjišťovat nemůže). Procento jich bude řekl bych stále stejné... Takže tady je to spíše o tom, že čím více se publikuje, tím více takových případů bude dnes.

Pěkně napsáno keškuju 10 let a pořád mám co najít a pořád to jede a pořád jsou zajímavé nápady/projekty a lidi kteří je dělají a každému všetně mě někdo někdy rozbil krabičku nebo zašantročil TB a nemyslím si, že to bylo jen teď TB/GC se ztrácely pořád bo lidi, bo nováčci, bo ti co začnou 5 keší a skončí ...

A počty lidí no já si myslím, že stabilní komunita moc neroste(nebo pozvolna) a zbytek to jsou takové návaly které opadávají a zase přibývají ve vlnách ale statistiky nemám je to takový odhad...
 


  • 3

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#172 mysakf

mysakf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2017 - 9:21

Hezké statistiky jsou na https://project-gc.com, letos je v ČR aktivních asi o 15% míň cacherů proti loňsku, v USA je pokles 30%. Ve všem jsou napřed. I nesmyslné powertraily, příznak úpadku, tam byly dřív.


  • 5
Vložený obrázek

#173 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2017 - 9:35

Z nedavne doby mam vlastni zazitek - jedu domu z kesek a koukam, ze me v kapse neco tlaci. A hele, ona to propiska z kesky. Nebyl to umysl, spis zvyk - mam plne ruce, tak neco strcim do kapsy a ruku si uvolnim. Obvykle pouzivam propisku svoji, tak to neni nic proti nicemu, ale tenkrat jsem ji zapomnel, tak jsem logoval mistni. Na druhou stranu se mi take stalo, ze jsem do kesky neumyslne vlozil svoji propisku. Taky jsem se pro ni nevracel.

 

Podobný zážitek mám taky. 

 

tužky řeším jen okrajově, když ji mám zbytečnou sebou, tak ji tam nechám, jinak mají smůlu a musí mít svoji. Jde mi hlavně o ty trekovací předměty, které prošly stovky kilometrů, i tisíce a tady je dobráci seberou a nechají zmizet. Také jsem se setkala s lidmi, kteří netušili co s ním dál, ale nevím, jestli se po našem vysvětlování budou s logováním obtěžovat.Tak doufám, že ano... A pak ještě ti, co se logují i když na místě nebyli, od stolu v hospodě, například, po propitém pivním dnu... pak dělají pivní eventy... taky cacheři si říkají. Jsem už dost otrávená. I těmi, co úmyslně ve sledu nezavřou krabičky, aby se vyplavily, nebo je nechají nezakryté. Proto je pořád kontroluju, jen mám takové, co jsem dlouho neviděla, ale zas jsou odlehlé a tím snad i bezpečné. Jen ti, co sami založí nějakou krabičku ví, že jejich údržba dá práci a váží si jich. A pak odmění ownera i nějakým delším smysluplným logem, nemyslím vypisování toho, co jsem celý týden dělal, kde jsem co jedl a s kým,ale jak jsem krabičku našel, jestli lehko, jestli je v pořádku a co se mi na místě nejvíc líbilo. Ale takové jsou zřídka.

 

Občas se může stát, že kačeři poškodí keš neúmyslně. Někdy stačí přivřít něco pod těsnění a je hned krabička taky vlhká. Párkrát se mi bohužel podařilo kešku i "rozbít". Jednou mi u T4,5 při vylezení na strom zůstala budka po malém zabrání v ruce, protože visela na vyviklaných vrutech, jindy zase když jsem umísťoval zpět kešku pod nějaký most, tak mi spadla do vody a řetízek, kterým byla přivázaná neudržel její váhu, přetrhl se a já ji nedokázal vylovit. Ani známý, který byl v té době poblíž a měl vybavení to bohužel nezachránil... Nevěřím, že by to nepotkávalo i většinu ostatních, kteří mají více odlovů. Já jsem to alespoň pokaždé v logu přiznal, aby autor mohl keš opravit. Snažím se o to víc pomáhat za to ostatním a občas někde přidám tužku, logbook, pomůžu s obnovou nějaké kešky, pokud o to včas autor projeví zájem atp. Proto jako autor i lovec keší vím, že nějaké poškození je normální (packy u lock&lock prostě časem upadnou atp., stejně jako se časem může stát, že se ukroutí nějaký pant atp.). A nevidím ve všem hned úmyslné zničení. Ale taky se mi stalo, že krabička za zámečkem byla plná vody (po zimě, takže do ní asi zavřel někdo sníh - asi kačer), u jiné se našlo uvnitř rovnou namočeno, či naděláno atp.


Tento příspěvek byl upraven od Roman_Jaromer: 12 září 2017 - 10:49

  • 1

#174 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 111 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2017 - 10:40

Já už dvakrát našel v kapse i logbook. Jednou ve Stuttgartu a pak jsem se desítky kilometrů vracel.

 

Jo, logbook jsem taky v kapsa nasel. A vracel jsem se pesky asi 10 km :-) A rikal jsem si: dobre mi tak, kdyz je blba hlava, musi bolet telo.


  • 3

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#175 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2017 - 11:42

Hezké statistiky jsou na https://project-gc.com, letos je v ČR aktivních asi o 15% míň cacherů proti loňsku, v USA je pokles 30%. Ve všem jsou napřed. I nesmyslné powertraily, příznak úpadku, tam byly dřív.

Prosím tě, kde to tam je?


  • 0

#176 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2017 - 11:49

Je to tady: https://project-gc.c...istics/Overview


  • 0

#177 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2017 - 12:18

Dík.


  • 0

#178 zdenys64

zdenys64

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 197 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2017 - 13:48

Navštívil jsem event v Plumlově a další týden v Ondřejově. A teď musím každý den vysypávat mailovou schránku, jak mi stovky a stovky lidí logují auto. Někteří vydrží desítky minut chodit po poli a fotit jedno auto za druhým. Nevšimli si, že geocaching je hlavně o hledání kešek, ale na druhou stranu fajn, les byl skoro prázdný. :-)

Jo a to je podle tebe úpadek ??? Sundej z auta brouka,nalep si ho v koupelně na zrcadlo a nebudeš z toho mít deprézi !!!

Bože ty to vidíš !!!


  • 10

#179 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2017 - 17:12

Log na stromovce T5 a ownerovi je to dodnes putna. I to je úpadek.
 
 
 
 
Found it
05.08.2017

S dětičkama viděno. Bohužel toť vše. Ale i tak děkujeme


  • 3

#180 Lukas&Verca

Lukas&Verca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2017 - 20:36

...pravidelně narážíme na FI logy typu nenašli jsme, ale na místě jsme byli atd
  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama