Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.9.8

geoget

  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
184 odpovědí na toto téma

#21 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2016 - 12:45

co třeba to, že mě běží pod userem a instaluje se jako admin?

 

Já na domácím PC jedu stále v adminu. Ale dalo by se i v tom adminu pustit GG jako správce, co to udělá. Pokud na to vzpomenu, tak to příště zkusím.

 

Ale při četnosti té chyby je to problém nepodstatný a stává se i aplikacích, které jsou komerční a za nemalé peníze.


  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#22 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2016 - 20:26

Blog o zálohování:

http://www.geocachin...ota-je-jistota/


  • 0

#23 nalano

nalano

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 631 příspěvků(y)

Publikováno 04 prosinec 2016 - 22:47

HaLuMo, díky za tvoji robotu.
  • 0

#24 nopek

nopek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2016 - 20:58

Preinstaloval jsem Win10 a nejde mi spustit geoget z flashky. Zacne startovat a pak hodi hlasku "V jednotce neni zadny disk. Vlozte disk".  Geogetboot. ini je nastaveny dobre, ma v sobe [boot]

datadir=.\data . Nevite v cem je problem? :(

Tento příspěvek byl upraven od nopek: 12 prosinec 2016 - 20:59

  • 0

#25 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2016 - 21:32

Na jinem PC ti spustit z flesky jde?


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#26 nopek

nopek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2016 - 21:35

Naposled dne v praci to slo bez problemu. Navic jsem chtel nainstalovat geoget na komp ted, ale nejakym zpusobem si instalator porad pamatuje adresu flashky a neda se to zmenit :( 


  • 0

#27 nopek

nopek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2016 - 21:39

Ted sem zkousel i celou slozku zkopirovat na disk na komp a spustit z nej, ale porad se drzi toho, ze chce nacitat z disku G, coz je oznaceni prenosneho disku v pracovnim pocitaci. Doma mam prenosny disk E. Da se tohle nekde prepsat, aby se porad nedrzel toho G ?


  • 0

#28 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2016 - 21:46

To bych rekl, ze mas nekde misto relativni cesty napsanou absolutni. Proto to nejde. Prohledej vsechny ini soubory v datadir i v adresari s exe a najdi kde je ten disk poznacen.

 

Instalace si dela zaznamy do registu, ale myslim, ze prenosna ne, to nedava smysl. Na druhou stranu tvrdim, ze provozovat prenosnou instalaci bez zaloh mimo flesku je hazard se svymi daty. fleska je nejporuchovejsi pametove medium. Pravdepodobnost jejicho selhani je prekvapiuve vyskoka - to je moje zkusenost. Osobne nedoporucuju GG v penosnem rezimu na flesce.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#29 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2016 - 21:46

Nova verze instalatoru si opravdu pamatuje, klam byl GG naposledy nainstalovan. Resenim je ten GG v ovladacich panalech tvych windows odinstalovat a pak muze probehnout nova instalace do noveho mista.

 

A s tim zapamatovanym diskem... presne v ktere fzi nabihani to zahlasi? Nenabizi nahodou ten chybovy dialog nejakou volbu jako "ignorovat", nebo "preskocit"?


  • 0

#30 nopek

nopek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2016 - 21:57

Nova verze instalatoru si opravdu pamatuje, klam byl GG naposledy nainstalovan. Resenim je ten GG v ovladacich panalech tvych windows odinstalovat a pak muze probehnout nova instalace do noveho mista.

 

A s tim zapamatovanym diskem... presne v ktere fzi nabihani to zahlasi? Nenabizi nahodou ten chybovy dialog nejakou volbu jako "ignorovat", nebo "preskocit"?

Nabehne i okno geogetu a pak ta hlaska. Ignorovat i preskocit tam na vyber je, ale po opakovanem mackani tehle tlacitek porad vyskakuje stejna hlaska.


  • 0

#31 nopek

nopek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2016 - 21:59

To bych rekl, ze mas nekde misto relativni cesty napsanou absolutni. Proto to nejde. Prohledej vsechny ini soubory v datadir i v adresari s exe a najdi kde je ten disk poznacen.

 

Instalace si dela zaznamy do registu, ale myslim, ze prenosna ne, to nedava smysl. Na druhou stranu tvrdim, ze provozovat prenosnou instalaci bez zaloh mimo flesku je hazard se svymi daty. fleska je nejporuchovejsi pametove medium. Pravdepodobnost jejicho selhani je prekvapiuve vyskoka - to je moje zkusenost. Osobne nedoporucuju GG v penosnem rezimu na flesce.

Tech *.ini souboru tam je 419! to nemam sanci vsechno projet :(


  • 0

#32 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2016 - 22:16

Tak to jich urcite tolik neni. Zrejme pocitas i ini patrici k modulum Statoru. Ty pochopitelne prohledavat smysl nema.

 

U exe budou maimalne 2 ini soubory, v datadir (ne v podrizenych adresarich!) jich bude do 5. Krome toho mozna jeste definice sloupcu (*.gcl) a filtru (*.ggf). Urcite neni problem v techto souborech vyhledat G: nebo E:


Tento příspěvek byl upraven od gord: 12 prosinec 2016 - 22:17

  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#33 nopek

nopek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2016 - 22:25

Tak to jich urcite tolik neni. Zrejme pocitas i ini patrici k modulum Statoru. Ty pochopitelne prohledavat smysl nema.

 

U exe budou maimalne 2 ini soubory, v datadir (ne v podrizenych adresarich!) jich bude do 5. Krome toho mozna jeste definice sloupcu (*.gcl) a filtru (*.ggf). Urcite neni problem v techto souborech vyhledat G: nebo E:

tak v tech ini souborech , co zminujes, jsem cestu k disku G nenasel


  • 0

#34 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2016 - 22:30

Zajimave, kdyz uz je zobrazeno okno GG, melo by byt nacteno vse a nevidim moc duvod, proc toto hlasit.

 

Kdyz se ta hlaska zobrazuje, jsou zobrazene nactene pluginy na toolbaru? Nechavas neco delat automaticky po spusteni GG (zobrazit seznam kesi podle nejakeho filtru, spustit nejaky ggs plugin, ...)?


Tento příspěvek byl upraven od gord: 12 prosinec 2016 - 22:31

  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#35 nopek

nopek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2016 - 22:48

Je to nekde v adresari data, protoze kdyz jsem ho prekopiroval na nove nainstalovany cisty geoget na komplu, tak se hlasku objevila zas. Pluginy asi nactene nejsou, chtel jsem dat prntscrn tady do fora, ale nedari se mi to. O automatickem spusteni nic nevim, takze to nejspis nedelam :)


Tento příspěvek byl upraven od nopek: 12 prosinec 2016 - 22:48

  • 0

#36 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2016 - 22:51

Jeste jsi neodpovedel na tu druhou otazku. Kdyz zjistis, pri jake cinnosti to hlasi, bude jednoduche to napravit. Jinak je to pro me tak trochu vesteni z kristalove koule.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#37 nopek

nopek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2016 - 23:13

Jeste jsi neodpovedel na tu druhou otazku. Kdyz zjistis, pri jake cinnosti to hlasi, bude jednoduche to napravit. Jinak je to pro me tak trochu vesteni z kristalove koule.

Dyt jsem psal, ze o automatickem spusteni nic nevim. 


  • 0

#38 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 12 prosinec 2016 - 23:31

Jestli jsou nactene pluginy, to poznas podle prazneho toolbaru pluginu. Pak by to mohl delat nejaky z pluginu.

Napadlo mne... zkus z datoveho adresare smazat soubory ggp.cache, ggc.cache a polygon.cache. nepomuze to?
  • 0

#39 nopek

nopek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2016 - 22:02

Jestli jsou nactene pluginy, to poznas podle prazneho toolbaru pluginu. Pak by to mohl delat nejaky z pluginu.

Napadlo mne... zkus z datoveho adresare smazat soubory ggp.cache, ggc.cache a polygon.cache. nepomuze to?

Halumo, jsi genius.To vymazani pomohlo, díky moc!


  • 0

#40 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 13 prosinec 2016 - 22:41

Spis jsem blbej, protoze jsem mel za to, ze v tech souborech mam relativni cestu, ale jak se ted koukam, neni tomu tak. Takze to muze pri prestehovani datoveho adresare delat problem.

 

Nastesti to jsou pomocne soubory, ktere lze beztrestne smazat, ony se zase samy vytvori.


  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:geoget

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama