Přejít na obsah

Fotka

GC little helper II

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
85 odpovědí na toto téma

#81 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1 843 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2018 - 11:56

V nové verzi 0.9.4 je pozoruhodné vylepšení mapy - načtení posledních logů přímo do vyskakovací bublinky. Viz changelog.

Takto to vypadá:

v0.9.4_Screen01.gif

• 1

SW: a:Drake 6
HW: Cat S61 (Android 8.1.0), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

#82 DrakMrak

DrakMrak

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3 087 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2018 - 12:03

jojo a od verze 0.9.3 se to liší tím, že se ten box protivně nešoupe nahoru...
pěkně na tom mákli...
plus třídění suvenýrů a další drobnosti např v Draftu, nadmořská výška u waypointů...
a ještě fix na 0.9.5 ;)

• 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...

#83 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 1 843 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2018 - 12:29

Tím šoupáním myslíš co? Jinak zjišťuju, že je to užitečnější, než jsem si myslel - např. když zahlídnu na mapě modrý smajlík (DNF), tak hned vidím, jestli už tam nějaké nálezy jsou a netřeba otevírat celý listing. Tohle se jim povedlo. :)

• 0

SW: a:Drake 6
HW: Cat S61 (Android 8.1.0), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

#84 DrakMrak

DrakMrak

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3 087 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2018 - 12:40

Tím šoupáním myslíš co? Jinak zjišťuju, že je to užitečnější, než jsem si myslel - např. když zahlídnu na mapě modrý smajlík (DNF), tak hned vidím, jestli už tam nějaké nálezy jsou a netřeba otevírat celý listing. Tohle se jim povedlo. :)

V předešlý verzi když jsi najel na keš tak se dole ten prostor zvětšoval a ta bublina se šoupla nahoru takže když jsi na něco v zápalu boje kliknul tak jsi kliknul jinam ... muselo se chvilku počkat :)
Jinak je to super... a teď už tuplem...

• 0

Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...

#85 mpik

mpik

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 7 591 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2018 - 13:31

Tak tohle poskakování mě štve, v mapě GC jsem si toho nikdy nevšiml, ale tady ve fóru. Klikám na příspěvek, načte se reklama, stránka skočí a klikám na webcamkeš.

A nevím jak komu, ale mě se to včera načítalo dost pomalu, takže když chci vidět poslední logy, musím chvilku počkat. Ale asi je to rychlejší, než listing otvírat. Teď mi to jde svižně. Ono to není důležité, ale je to dobré vodítko, zvl. když uvidím že poslední logy jsou DNF. On je ale málokdo píše, takže dalším vodítkem by mohlo být stáří posledního logu, což v rozbalovací bublině je.

• 0

#86 DrakMrak

DrakMrak

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 3 087 příspěvků(y)

Publikováno 03 květen 2018 - 13:56

Tak tohle poskakování mě štve, v mapě GC jsem si toho nikdy nevšiml, ale tady ve fóru. Klikám na příspěvek, načte se reklama, stránka skočí a klikám na webcamkeš.

A nevím jak komu, ale mě se to včera načítalo dost pomalu, takže když chci vidět poslední logy, musím chvilku počkat. Ale asi je to rychlejší, než listing otvírat. Teď mi to jde svižně. Ono to není důležité, ale je to dobré vodítko, zvl. když uvidím že poslední logy jsou DNF. On je ale málokdo píše, takže dalším vodítkem by mohlo být stáří posledního logu, což v rozbalovací bublině je.

0.9.5 - opravili jak to poskakování (pokud nejsi na hornístraně obrazovky - to skočí)  a i rychlost - otevře se automaticky větší popup a načítají a dozobrazí do většího věci které se nedají získat hned - za mě fakt dobrý

• 0

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama