Přejít na obsah


Fotka

Návrat virtuálek

groundspeak

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1637 odpovědí na toto téma

#301 Keres

Keres

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 339 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2017 - 22:36

je to sice T5, ale přes léto je tam půjčovna lezeckého vybavení a cestu by měl zvládnout i začátečník


  • 0

#302 mikeant

mikeant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2017 - 7:17

Tak, Ústecký kraj už má také svou virtuálku (GC7B6TV) a to přímo od Temného pána. :)

 

Tak jsem si říkal, kdo dostane na drsném severu příležitost. Oblač? Erik? Nebo snad Aton86? Všichni (a mnoho dalších by si to zasloužilo). A on nakonec Sutech. Ne že by si to nezasloužil. Jako služebně nejstarší reviewer určitě. Za Českou amazonku a další řadu eventů či Eset apod. také. Jen mně mrzí, že z toho udělal T5, čímž odřízl řadu kačerů od možnosti odlovit si blízkou virtuálku. Škoda... :(


  • -1

#303 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 224 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2017 - 7:26

Jen mně mrzí, že z toho udělal T5, čímž odřízl řadu kačerů od možnosti odlovit si blízkou virtuálku. Škoda... :(

 

Vono jich zcela nečekaně místo 2 (3) v celé republice bude asi cca 120 a on někdo někoho "odřízl"...

Taky bych udělal T5 a navíc bez půjčovny. A vím i kde. Ale nevyfasoval jsem...


  • 0

#304 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2017 - 7:36

Moc pěkný nápad s Ferrtuálkou. Sice ji nikdy neodlovím, ale nevadí.

Má to nápad a nebude ji mít každý, takže bude aspoň trochu vzácná, jak si tu někdo stěžoval, že to bude teď bez námahy. Holt to není daleko, ale vysoko.


  • 4

#305 Loo36

Loo36

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 329 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2017 - 8:24

To mikeant

Ferrtualka je skvělý počin. A že by někdo odřízl někoho od odlovu blízké virtualky? To fakt ne. Půjč si ferratový set, vyber si jednoduší cestu B/2+ Vzpomínka a vylez si tam. To fakt zvládne i naprostý začátečník.


Tento příspěvek byl upraven od Loo36: 01 září 2017 - 8:25

  • 0

#306 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2017 - 8:33

Hodně by se mi líbilo, kdyby u nás vzniknul virtuálkový Matrix. Šance tu stále ještě je... ;-)


  • -2

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#307 Loo36

Loo36

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 329 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2017 - 9:04

Hodně by se mi líbilo, kdyby u nás vzniknul virtuálkový Matrix. Šance tu stále ještě je... ;-)

Jirko, hodně zajímavej nápad.....


Tento příspěvek byl upraven od Loo36: 01 září 2017 - 9:04

  • 0

#308 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2017 - 9:15

mikeant: každý reviewer dostal virtuálku, ne?
  • 0

#309 Pavel TT

Pavel TT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2017 - 10:34

Hodně by se mi líbilo, kdyby u nás vzniknul virtuálkový Matrix. Šance tu stále ještě je... ;-)

 

Diky za napad. Uz jsem nekde verejne prohlasil, ze virtualka od nas bude (nejdrive) na jare 2018. Tak pokud to pujde zkusime dat jeste neobsazenou kombinaci. Mista uz nejaka vytipovana mame a u nekterych by sla i vetsi tereni obtiznost. Ale napad zatim zadny a tak stale zustavame jen u fotky z mista a to je pak D1 ale snad na neco behem te doby prijdeme.

Už jsou jenom čtyři kraje (Jihočeský, Liberecký, Ústecký a Zlínský) bez virtuálky. :)

Protoze v Praze uz virtualka je a asi vzniknou dalsi, tak mame v tipech prevazne Jihocesky (az Plzensky) kraj. Nicmene stale plati co jsem psal o terminu, takze nas asi nekdo predbehne a kraje budou kompletni. Teoreticky je jeste sance zaplnit i okresy, to je mene kesi nez matrix :)


  • 0

#310 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 345 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2017 - 10:57

Tak jsem si říkal, kdo dostane na drsném severu příležitost. Oblač? Erik? Nebo snad Aton86? Všichni (a mnoho dalších by si to zasloužilo). A on nakonec Sutech. Ne že by si to nezasloužil. Jako služebně nejstarší reviewer určitě. Za Českou amazonku a další řadu eventů či Eset apod. také. Jen mně mrzí, že z toho udělal T5, čímž odřízl řadu kačerů od možnosti odlovit si blízkou virtuálku. Škoda... :(

No vidis. A treba z meho pohledu je Sutech zatim jedinej, kdo udelal virtualku ktera za neco stoji. Jinak teda kdyby ji delal Oblac, tak mam pocit ze nejen ze bys na ni taky nevylezl, ale mozna bys ani nikdy nezjistil kde je :)


  • 7

#311 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2017 - 11:05

Pro Pavel TT: Pokud  jako tým uvažujete o Jč kraji, tipy by vám místní kačeři určitě dodali.

Není problém založit na lokálním webu vlákno a téma probrat třeba hned na úterním eventu v ČB. Asi uvažujete spíš o Šumavě a nějaké zajímavosti?

 

Jinak písecký hrad, dnes muzeum, o svou keš v podstatě přišel - adoptující ji posunul a vzhledem ke kolizi už na původní místo běžná keš dát nepůjde......řada kačerů se tak k hradu už ani nedojde podívat.


  • -1

#312 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2017 - 11:23

Tak dneska v Malmo dalsi nova virtualka. Je to opravdu radost to lovit.
  • 0

#313 Olson_vs

Olson_vs

    Olson_vs

  • Members
  • PipPipPip
  • 153 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2017 - 11:44

Škoda, že virtuálky v podstatě kopírují jiné schránky (žádná kolize, nic). Čekal jsem něco extrovnějšího....


  • 0

#314 Pavel TT

Pavel TT

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2017 - 18:03

Jen mně mrzí, že z toho udělal T5, čímž odřízl řadu kačerů od možnosti odlovit si blízkou virtuálku. Škoda... :(

 

Proc? To je stejne jako T5 kesky. Nemame na to, tak je zatim nelovime i kdyz uz mame dohodnutou spolupraci a tak na nejakou brzo dojde. Jedine co by me stvalo, ze asi pred tydnem jsme na tu ferratu meli jet ale nakonec to padlo. To nastve asi kazdeho kacera, kdyz neco vylovi a v zapeti je tam publikovana nova keska..

 

Pro Pavel TT: Pokud  jako tým uvažujete o Jč kraji, tipy by vám místní kačeři určitě dodali...

 

Jak jsem psal, je to jedna z uvah. Ale neni to jen Sumava i kdyz tu mame radi, mozna neco najdeme i v kraji nasich predku a to je k Tobe pomerne blizko ;) Diky za tipy, vice nekdy soukrome...

 

Škoda, že virtuálky v podstatě kopírují jiné schránky (žádná kolize, nic). Čekal jsem něco extrovnějšího....

 

Kdyz uz jsem u toho jihu, i kdyz uz je to Plzensky kraj, tak treba na Poledniku by to nemuselo byt s kopii tak zle. Sice tam nekde dole je kes ale nahoru ji asi nikdo nedovoli. Nicmene virtualka s fotkou z vyhlidky uz tam byt muze a kacery donuti vylezt i nahoru (no, kazdy kdo nejak na ten kopec vyleze uz tech "par" schodu a zebrik taky da). Tereni obtiznost, pokud se to za ty tri roky nezmenilo, je diky tomu zebriku tak 4.

 

No a pri jedne debate s kolegy nas napadla jina extrovni silenost, regulerne 5/5. Fotka z veze Temelina  :)  Splnit ji muze jen par kaceru, ale kdyz muze byt kes na ISS, tak proc ne a urcite by mela vice odlovu. Na tu vez, alespon na prvni servisni patro, se da legalne dostat. Bud nekdo z udrzby a nebo obcas novinari ci profi fotografove. Prave jeden kolega, svatecni kacer, tak pred lety fotil nejake propagacni fotky a s CEZem nemel nic spolecneho. Prave z toho mame tento napad.

 

Nicmene ani jedno z vyse uvedeneho my nehodlame realizovat.


  • 0

#315 mirekmuller89

mirekmuller89

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2017 - 19:49

Všiml jsem si virtuálky v Děčíně až dnes díky Projectu gc, na mapě se mi schovavala za ukončený event :-D

Za sebe jsem rád, že něco takového máme u nás v Děčíně aspoň mě to konečně dokope tam vylézt.

Na druhou stranu, když čtu první logy (dnes celý den prší takže by neměl nikdo lést) trošku jsem zklamaný, logují lidi, kteří Ferratu navštívili kdysi dávno a měli štěstí, že se vyfotili u vlaječky (a někdo ani ne tam) :-/

Takhle to asi vážně nemělo být a je to tak trošku škoda


  • 0

#316 mikeant

mikeant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 688 příspěvků(y)

Publikováno 01 září 2017 - 22:10

To mikeant

Ferrtualka je skvělý počin. A že by někdo odřízl někoho od odlovu blízké virtualky? To fakt ne. Půjč si ferratový set, vyber si jednoduší cestu B/2+ Vzpomínka a vylez si tam. To fakt zvládne i naprostý začátečník.

 

 

Byl jste tam někdo? Je to T3? Dá se to vylézt s jednou rukou? (podle fotek - žebříky normálně dávám, kramle pokud nejsou zrovna po metru taky). A mají v půjčovně sedáky na hrochy (144 cm v pase)?


  • 0

#317 Guest_Varouch_*

Guest_Varouch_*
  • Guests

Publikováno 02 září 2017 - 20:45

Lze vytvořit virtuálku na placeném místě? Mám na mysli muzeum, vyhlídkovou věž, rozhlednu atp.


  • 0

#318 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 233 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2017 - 21:07

Pokud může být keš například na vrcholku rozhledny, kam je vstup zpoplatněn (napadá mne třeba Cvilín), nebo mne třeba ještě napadá jedna EC věnovaná meteoritu, jež je uvnitř muzea, kam je vstup též zpoplatněn, pak myslím, že by s takovým místem neměl být v souvislosti s umístěním virtuálky problém.
  • 0

#319 Guest_Varouch_*

Guest_Varouch_*
  • Guests

Publikováno 02 září 2017 - 21:58

Pokud může být keš například na vrcholku rozhledny, kam je vstup zpoplatněn (napadá mne třeba Cvilín), nebo mne třeba ještě napadá jedna EC věnovaná meteoritu, jež je uvnitř muzea, kam je vstup též zpoplatněn, pak myslím, že by s takovým místem neměl být v souvislosti s umístěním virtuálky problém.

Pokud je rec o muzeu ve Stonarove u Jihlavy, tak tam neni v listingu o vstupnem ani zminka. Kdysi nam neprosla ani cache v lomu, kde se platil poplatek za potapeni. Opravdu jsou takove cache schvalovany? Znate nejakou z posledni doby?
  • 0

#320 Loo36

Loo36

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 329 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2017 - 23:33

Byl jste tam někdo? Je to T3? Dá se to vylézt s jednou rukou? (podle fotek - žebříky normálně dávám, kramle pokud nejsou zrovna po metru taky). A mají v půjčovně sedáky na hrochy (144 cm v pase)?

O Tvé ruce jsem nevěděl, za to se omlouvám. Bez ruky se tam podle mě opravdu nedostaneš. Ať tak či tak je to terén T5. Dole byla půjčovna ferratových setů. Já mám vybavení vlastní, takže jsem se po půjčení vybavení nesháněl. 


  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:groundspeak

1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama