Přejít na obsah


Fotka

Návrat virtuálek

groundspeak

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1637 odpovědí na toto téma

#861 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2018 - 13:01

Co jsem viděl, přišlo mi, že algoritmus hodně upřednostňoval kačery s pár založenými keškami (často i pár měsíci (roky)) starými, které byly ještě pěkné, protože je nikdo nestihl zničit. Případně upřednostňoval ty, co ty své starší (ošumtělé) archivovali. Ne ty, co se o ně svědomitě starali, opravovali své staré keše, které začali zakládat už v době, kdy ještě FP neexistovali a když člověk našel lock&lock krabičku v ptačí budce, či ammo box, byla to moc pěkná schránka...


  • 3

#862 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2018 - 15:54

Amen.


  • 3

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#863 M13JP

M13JP

    Pepa

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2018 - 18:33

Mě se zase zdálo, že virtuálku dostalo celkem dost kačerů, co založili T5 - mají hodně FP i dobrý poměr logy/FP a hlavně se neztrácí...


  • 0

#864 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 232 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2018 - 18:37

Dvě Tři Čtyři zahraniční virtuálky mají české ownery:

 

Njn. Tak snad je to již vše.  :D

 
Není to vše, ještě jsem našel GC7B88H. :P Takže ne dvě, ne tři, ne čtyři, ale pět zahraničních virtuálek má české ownery (dle P-GC a mého průzkumu by to snad mělo být vše, ale nezaručuji).


  • 3

#865 georabbits.cz

georabbits.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 403 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2018 - 19:02

Doplněno  :o


  • 1

georabbits.cz.png

Devět z deseti kačerů doporučuje k lovu keší aplikaci  Locus


#866 von Bronin

von Bronin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 599 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2018 - 18:01

https://coord.info/GC7B6W7

Tento příspěvek byl upraven od von Bronin: 21 srpen 2018 - 18:03

  • 1

#867 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2018 - 21:17

https://coord.info/GC7B6W7


Chi, už jsem se těšila, že se mám vyfotit s těma internetama ;D!
  • 0

#868 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2018 - 10:10

Kousek odsud pracuju, ale nějak mi nedorazila notifikace... Leda že by mi ji přinesl duch. :-)


  • 0

#869 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2018 - 11:49

Také jsem doufal, že se více kačerů odhodlá založit virtuálku v zemích, kde se díky nenechavým domorodcům a absenci domácích kačerů špatně zakládá. Jenže většina kačerů moc necestuje a sedí si doma, maximálně vyrazí pár kilometrů za město.

Podívejte na takové běžné destinace našich turislů jako je Tunis a Egypt. V některých turistických střediscích je pár smetišťovek, občas nějaká v obchodě (a an tu pak někteří kačeři nadávají a snaží se je poslad to archivu). Virtuálka by se hodila - například v Tunisu El Jem, Kairouan a další. V Egyptě by byla príma nějé u některých chrámů ke kterým jezdí spousty turistů a není tam ani tradina, ani zeměkeš.

A to se nemusí tak daleko. V květnu jsem byl v Bosně pár kilometrů od Plitvic u nádkerných vodopádů. Naštěstí tam byla alespoň ta zeměkeš. 


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#870 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2018 - 12:00

 
Není to vše, ještě jsem našel GC7B88H. :P Takže ne dvě, ne tři, ne čtyři, ale pět zahraničních virtuálek má české ownery (dle P-GC a mého průzkumu by to snad mělo být vše, ale nezaručuji).

 

Je pěkný, že Zubříkovy cache takhle (dál) žijou. Hezký!


  • 3

#871 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2018 - 13:14

Také jsem doufal, že se více kačerů odhodlá založit virtuálku v zemích, kde se díky nenechavým domorodcům a absenci domácích kačerů špatně zakládá. Jenže většina kačerů moc necestuje a sedí si doma, maximálně vyrazí pár kilometrů za město.

Podívejte na takové běžné destinace našich turislů jako je Tunis a Egypt. V některých turistických střediscích je pár smetišťovek, občas nějaká v obchodě (a an tu pak někteří kačeři nadávají a snaží se je poslad to archivu). Virtuálka by se hodila - například v Tunisu El Jem, Kairouan a další. V Egyptě by byla príma nějé u některých chrámů ke kterým jezdí spousty turistů a není tam ani tradina, ani zeměkeš.

A to se nemusí tak daleko. V květnu jsem byl v Bosně pár kilometrů od Plitvic u nádkerných vodopádů. Naštěstí tam byla alespoň ta zeměkeš. 

ti, co cestují, je nedostali


  • 2

#872 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2018 - 17:37

ti, co cestují, je nedostali

Samozřejmě, jsou cestovatelské výjimky, ty mezi ně samozřejmě patříš :-)

Ten konec - samozřejmě


  • 0

Používám a doporučuji a:Drake - nejlepší geocachingovou aplikaci pro Android!


#873 Lindbergh

Lindbergh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2018 - 18:02

Také jsem doufal, že se více kačerů odhodlá založit virtuálku v zemích, kde se díky nenechavým domorodcům a absenci domácích kačerů špatně zakládá. Jenže většina kačerů moc necestuje a sedí si doma, maximálně vyrazí pár kilometrů za město.
Podívejte na takové běžné destinace našich turislů jako je Tunis a Egypt. V některých turistických střediscích je pár smetišťovek, občas nějaká v obchodě (a an tu pak někteří kačeři nadávají a snaží se je poslad to archivu). Virtuálka by se hodila - například v Tunisu El Jem, Kairouan a další. V Egyptě by byla príma nějé u některých chrámů ke kterým jezdí spousty turistů a není tam ani tradina, ani zeměkeš.
A to se nemusí tak daleko. V květnu jsem byl v Bosně pár kilometrů od Plitvic u nádkerných vodopádů. Naštěstí tam byla alespoň ta zeměkeš.


  • 0
KDO SE VRACÍ Z NEÚSPĚŠNÉHO LOVU BEZ KRVE A VCELKU, HLEDÁ POD SVOJE MOŽNOSTI!!!

#874 Lindbergh

Lindbergh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2018 - 18:10

Někteří co cestují nemají rádi hic, ale rádi se vrací na sever jako já. Proto jsem jí dal do Norska. Faktem však je, že původní můj záměr byl udělat virtuálku v ČR a to v mé oblíbené Šumavě. Měla to být trasa Ostrý - Juránkovo chata. Byl jsem 2x na trase, zaměřoval, vymýšlel vtipné úkoly společně s partou kamarádů a nakonec všechna práce smetena že stolu RW. Nojono, holt v GC jsme si všichni rovní, ale někteří jsou rovnější. Nakonec za 5 min. fláknuta virtuálka do Norska byla obratem odsouhlasená. No comment.
  • 0
KDO SE VRACÍ Z NEÚSPĚŠNÉHO LOVU BEZ KRVE A VCELKU, HLEDÁ POD SVOJE MOŽNOSTI!!!

#875 Sven Gumby

Sven Gumby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 323 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2018 - 21:04

Takže, shrnu-li zde získané poznatky:

Špatným algoritmem byly virtuálky přiděleny špatným lidem, kteří své špatné virtuálky dali na špatná místa. Ovšem dobré virtuálky ani udělat nešly, protože by je neschválili špatní revieweři.


  • 9

#876 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 661 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2018 - 23:02

Takže, shrnu-li zde získané poznatky:

Špatným algoritmem byly virtuálky přiděleny špatným lidem, kteří své špatné virtuálky dali na špatná místa. Ovšem dobré virtuálky ani udělat nešly, protože by je neschválili špatní revieweři.

 

V podstatě ano, o většině ownerů, co dostali wirtuálky, jsem dopsavaď neslyšel a žádnou jejich keš nelovil. Troufám si říci, že mám na svých bedrech řádově více foundů než mnozí... ale proti gc jsme malí páni.


  • 2

#877 von Bronin

von Bronin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 599 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2018 - 7:59

Takže, shrnu-li zde získané poznatky:
Špatným algoritmem byly virtuálky přiděleny špatným lidem, kteří své špatné virtuálky dali na špatná místa. Ovšem dobré virtuálky ani udělat nešly, protože by je neschválili špatní revieweři.

Chtěli ocenit nejlepší, no tak to prostě měli udělat :)
  • 0

#878 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2018 - 8:24

Mám pocit, že se tu ještě neobjevila tahle pátá karlovarská: GC7B92B.

 

Už se tam skoro vyplatí zajet jen pro virtuálky :) .


  • 1

#879 mar-si-ci

mar-si-ci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2018 - 8:57

Jedna nová z Ostravy BAZALY.


  • 0

#880 karelbela

karelbela

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2018 - 9:23

Mám pocit, že se tu ještě neobjevila tahle pátá karlovarská: GC7B92B.

 

Už se tam skoro vyplatí zajet jen pro virtuálky :) .

 

Chápu, že skoro všechno záleží na rozhodnutí ownera, ale moc nechápu proč zrovna virtualka musí být PMO .... :wacko:


  • 4
když vidím díru, musím do ni.





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:groundspeak

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama