Přejít na obsah


Fotka

Návrat virtuálek

groundspeak

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1637 odpovědí na toto téma

#881 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 740 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2018 - 9:33

Chápu, že skoro všechno záleží na rozhodnutí ownera, ale moc nechápu proč zrovna virtualka musí být PMO .... :wacko:

Na to se zeptej ownera, já si toho ani nevšimnul.


  • 0

#882 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 233 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2018 - 9:59

Také jsem doufal, že se více kačerů odhodlá založit virtuálku v zemích, kde se díky nenechavým domorodcům a absenci domácích kačerů špatně zakládá. Jenže většina kačerů moc necestuje a sedí si doma, maximálně vyrazí pár kilometrů za město.

 
Když zařídíš, abych dostal přidělenou virtuálku a uhradíš mi cestovní náklady, milerád ji umístím kamkoli si jen budeš přát. :D

 

V podstatě ano, o většině ownerů, co dostali wirtuálky, jsem dopsavaď neslyšel a žádnou jejich keš nelovil. Troufám si říci, že mám na svých bedrech řádově více foundů než mnozí... ale proti gc jsme malí páni.

 
Že jsem předtím neodlovil žádnou jinou kešku nějakého ownera, který dostal virtuálku mě nikdy nenapadlo řešit. Ale už z tvého loňského příspěvku v tomhle vlákně bylo cítit, že akce s rozdáváním virtuálek je špatná, protože jsi ji nedostal ty a to i přesto, že si pořádal takovou hromadu eventů (viz strana deset tohoto vlákna; anebo jsem tě tehdy špatně pochopil?).

Napadají mne dvě otázky: Měl bys stejný názor na věc, i kdybys dostal onu virtuálku přidělenou? A kam by si ji umístil, pokud by si ji dostal?

 

Chápu, že skoro všechno záleží na rozhodnutí ownera, ale moc nechápu proč zrovna virtualka musí být PMO .... :wacko:

 

Owner asi nějaký důvod měl. U virtuálky mi to tedy také přijde poněkud zvláštní, ale je to rozhodnutí ownera, jak si sám napsal. (A stejně jako phrkt jsem si toho také do upozornění nevšiml.)


  • 4

#883 kalubr

kalubr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 648 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2018 - 11:45

https://coord.info/GC7B926
  • 0

#884 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 233 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2018 - 12:37

Tahle virtuálka vypadá zajímavě. :)


  • 0

#885 Jazzlinka

Jazzlinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2018 - 16:31

GC7B7HE Zviratkova
  • 0

#886 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 661 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2018 - 16:38

 
Že jsem předtím neodlovil žádnou jinou kešku nějakého ownera, který dostal virtuálku mě nikdy nenapadlo řešit. Ale už z tvého loňského příspěvku v tomhle vlákně bylo cítit, že akce s rozdáváním virtuálek je špatná, protože jsi ji nedostal ty a to i přesto, že si pořádal takovou hromadu eventů (viz strana deset tohoto vlákna; anebo jsem tě tehdy špatně pochopil?).

Napadají mne dvě otázky: Měl bys stejný názor na věc, i kdybys dostal onu virtuálku přidělenou? A kam by si ji umístil, pokud by si ji dostal?

 

Samože mně to mrzí, když vidím, kolik jich propadlo, tak nutně muselo dostat wirtuálku dost neaktivních. Že by b tom algoritmu bylo zahrnuta podmínka příhlásil se na gc poslední měsíc nebo dva.. to mně taky mrzí. Na ty wirtuaálky z tohodle vlákna koukám a koukám na keše daných ownerů a přijde mi to semtam prostě... nezasloužené? :)

 

Kdybyh jí měl já, tak by byla samože fotka s pivem na ce nejdivnějsím místě, případně pití v co nejdivnější poloze. Ale to by mi počítám neprošlo... :)

 

Obecně bych dával wirtuálky tam, kam nejde tradička. Václavák mně napadl hned, ale Alke tam prdnul pěknou tradičku napohodu... tak možná něco zajímavýho v rezervacích? Je pravda, že nějakej extranápad nemám...

 

A když už píšu tak zatím mně nejvíce zaujal darth wader... to je super nápad!


  • 1

#887 mar-si-ci

mar-si-ci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2018 - 23:49

Áth-awa


  • 2

#888 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2018 - 19:53

Já mít možnost udělat virtuálku, tak ji prdnu do Severní Koreje. Tam žádná keška není.


  • 5

#889 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 233 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2018 - 20:17

Já mít možnost udělat virtuálku, tak ji prdnu do Severní Koreje. Tam žádná keška není.


Přesně nad tím jsem vždy přemýšlel! :D Mám pocit, že třeba proti fotce s Památníkem Korejské strany práce by snad v KLDR nic nenamítali.
  • 0

#890 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 781 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2018 - 20:30

Jen aby. Vzpomeň si, jak dopadl ten Američan, co si jen vzal plakát s jejich taťkou Šmoulou.
  • 0
„Normální je nepodvádět.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net

#891 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 233 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2018 - 20:39

Stejně mám pocit, že by žádná keška, tedy ani ta virtuální, neprošla schvalovacím procesem.


  • 0

#892 karelbela

karelbela

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 175 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2018 - 23:17

Já mít možnost udělat virtuálku, tak ji prdnu do Severní Koreje. Tam žádná keška není.

 

A proto si ju nedostal, bo věděli, že by si zrobil nějakou 3,14čovinu :)


  • 0
když vidím díru, musím do ni.

#893 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 233 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2018 - 23:27

Půlnoc 24. srpna 2018 odbila a s ní i poslední možnost pro odeslání přidělených virtuálek k publikaci. Jelikož má Temný pán zřejmě dovolenou, možná se po jeho návratu ještě dočkáme nějaké virtuálky v Ústeckém nebo Libereckém kraji, ale kdo ví...


  • 0

#894 seedcorp

seedcorp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 661 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2018 - 23:41

 

A teď budu asi hnusnej, ale co to jako má být? Jacka (bývalá +dominikánka, myslím) má dvě adoptované multiny, jednu archivovanou mysterku (nicmoc, mám odloveno) a jeden letterbox (taky mám odloveno, průměr, nezajímavý ničím) a dva pořádané eventy. A dostala wirtuálku. Jako prosím .......................... (mnoho sprostých slov)

 

Děkuji za pozornost, tohle asi demonstrovalo můj vztah k ownerům nových duchů. :(


  • -7

#895 Jakez

Jakez

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2018 - 5:58

Já mít možnost udělat virtuálku, tak ji prdnu do Severní Koreje. Tam žádná keška není.

 

Tohle byla první myšlenka, kterou jsem měl, ale když se začaly pravidla pro vznik virtuálky zpřísňovat, tak tato možnost padla. Vážně se mi nechtělo kvůli tomu jet do Severní Koreje abych splnil podmínky pro možnost vytvořit tam virtuálku.


  • 1

#896 Jakez

Jakez

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2018 - 6:03

V podstatě ano, o většině ownerů, co dostali wirtuálky, jsem dopsavaď neslyšel a žádnou jejich keš nelovil. Troufám si říci, že mám na svých bedrech řádově více foundů než mnozí... ale proti gc jsme malí páni.

 

Já o tobě taky nikdy neslyšel a celkem se s tím umím vyrovnat. Možná i ten počet foundů měl vliv na přidělení vituálky, protože pokud by to vliv mělo, tak Jonea by musel dostat minimálně tři. :-)


  • 7

#897 Jakez

Jakez

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2018 - 6:09

Na ty wirtuaálky z tohodle vlákna koukám a koukám na keše daných ownerů a přijde mi to semtam prostě... nezasloužené? :)


Tak třeba já znám tři ownery z mého okolí a dva ji dostali naprosto zaslouženě.

 

Kdybyh jí měl já, tak by byla samože fotka s pivem na ce nejdivnějsím místě, případně pití v co nejdivnější poloze. Ale to by mi počítám neprošlo... :)


Troufám si říct, že neprošlo. :)


  • 4

#898 Jazzlinka

Jazzlinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2018 - 7:06

GC7B7FM Jiří Wolker
  • 0

#899 von Bronin

von Bronin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 599 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2018 - 8:07

Proč to stále dokola pitvat...Na jedné straně jsou owneři, kteří provozují desítky či více kvalitních keší a obdrželi stovky a tisíce FP bodů. Připravili zábavu pro hromady lidí a pro mě jsou jasně páteří hry, hlavně pro GS - někteří z nich virtuální keš zaslouženě mají, někteří prostě ne, ale nestěžují si tu. Vedle toho jsou neznámí owneři třebas se 3 kešemi, které takřka nikdo nezná a virtuální keš dostali také... Budiž, stalo se, ale proč na ně mít za to zlost, Seedcorpe??? Buďme přející, jak zde už zaznělo. :)

Tento příspěvek byl upraven od von Bronin: 25 srpen 2018 - 8:56

  • 11

#900 von Bronin

von Bronin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 599 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2018 - 8:38

Áth-awa


Jacka...Tohle mě pohladilo po duši, jak nápad, tak listing.
  • 4





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:groundspeak

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama