Přejít na obsah


Fotka

Návrat virtuálek

groundspeak

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1637 odpovědí na toto téma

#901 Lindbergh

Lindbergh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2018 - 9:45

Proč to stále dokola pitvat...Na jedné straně jsou owneři, kteří provozují desítky či více kvalitních keší a obdrželi stovky a tisíce FP bodů. Připravili zábavu pro hromady lidí a pro mě jsou jasně páteří hry, hlavně pro GS - někteří z nich virtuální keš zaslouženě mají, někteří prostě ne, ale nestěžují si tu. Vedle toho jsou neznámí owneři třebas se 3 kešemi, které takřka nikdo nezná a virtuální keš dostali také... Budiž, stalo se, ale proč na ně mít za to zlost, Seedcorpe??? Buďme přející, jak zde už zaznělo. :)

Zeptej se psychologa, ten tě řekne, že některé vlastnosti už jsme podědili od dávných předků  :D  Zášť a nenávist, narcismus, závist atd. Já znám také z okolí pár těch co dostali virtuálku a všichni jsou to lidičky, kteří by se pro radost druhého roztrhli. Takže já osobně jim to naopak hodně přeji. Přej a bude ti přáno.  ;) Nikoho kdo v okolí dostal virtuálku a mám pocit že si jí nezasloužili neznám a kdybych i znal tak co no, zdraví dětí je mně přednější než pitomá virtuálka. A jako to že někdo chodí 3x týdně na pivo a chce za to virtuálku mně připadne vtipné až dětinské. A celkově je naprosto přirozené, že vzhledem k počtu obdarovaných bude s přidělováním velká nespokojenost, kdyby podarovali 70% lovců, jistě bude spokojenost o hodně větší.  :)


  • 12
KDO SE VRACÍ Z NEÚSPĚŠNÉHO LOVU BEZ KRVE A VCELKU, HLEDÁ POD SVOJE MOŽNOSTI!!!

#902 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2018 - 12:46

A teď budu asi hnusnej, ale co to jako má být? Jacka (bývalá +dominikánka, myslím) má dvě adoptované multiny, jednu archivovanou mysterku (nicmoc, mám odloveno) a jeden letterbox (taky mám odloveno, průměr, nezajímavý ničím) a dva pořádané eventy. A dostala wirtuálku. Jako prosím .......................... (mnoho sprostých slov)

Děkuji za pozornost, tohle asi demonstrovalo můj vztah k ownerům nových duchů. :(


Když rozdávali závist a nepřejícnost, tak sis byl přidat, že? Minimálně dvakrát. Každopádně je zábavné sledovat, jak tu brečíš jako malé děcko. Ten algoritmus výběru nebyl dokonalý, ale že nevybral zrovna tebe, určitě nebyla chyba. To, jak se tu vztekáš, to jen potvrzuje.
  • 18

#903 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2018 - 22:04

A teď budu asi hnusnej, ale co to jako má být? Jacka (bývalá +dominikánka, myslím) má dvě adoptované multiny, jednu archivovanou mysterku (nicmoc, mám odloveno) a jeden letterbox (taky mám odloveno, průměr, nezajímavý ničím) a dva pořádané eventy. A dostala wirtuálku. Jako prosím .......................... (mnoho sprostých slov)

 

Děkuji za pozornost, tohle asi demonstrovalo můj vztah k ownerům nových duchů. :(

 

Je jedno, co má nebo nemá. Její virtuálka vypadá parádně a GS se v jejím případě s přidělením kešky trefil. Za uši bych naopak vytahal ty, co ji nechali propadnout.


  • 9

#904 ALLiK team

ALLiK team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2018 - 22:54

GC7B7FM Jiří Wolker

A dokonce s předpublikačním FTF  :D


  • 0

#905 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2018 - 7:46

Jak je vidět, ještě není konec - stále ještě mohou nějaké vzniknout - příklad od našich severních sousedů - GC7B6TP


  • 0

#906 Rico Reviewer

Rico Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2018 - 8:45

Jak je vidět, ještě není konec - stále ještě mohou nějaké vzniknout - příklad od našich severních sousedů - GC7B6TP

 

Podmínkou bylo, aby byly do poledne 25. 8. odeslány ke schválení. Takže nová se může teoreticky objevit klidně až na vánoce, pokud se stihla včas dostat do fronty. :)


  • 2

#907 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2018 - 8:56

Menší dovětek k tomu, kdo dostal a nedostal, když vidím, třeba tu polskou (přišla mi na ní notifikace) pak mě mrzí, když vidím, že ji nedostali ti lidi, o kterých vím, že dělají úžasné keše, kterých si vážím, protože se o své keše léta starají a odměnu by si zasloužili opravdu hodně. (A vím min. o 3 u nás v kraji, kteří by si ji zasloužili na 100% a dalších několik autorů jinde).

 

Ale ani já nevím, jestli možnost nedostali, jen ji třeba nevyužili právě kvůli té závisti...


  • 0

#908 Rico Reviewer

Rico Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2018 - 9:13

Podmínkou bylo, aby byly do poledne 25. 8. odeslány ke schválení. Takže nová se může teoreticky objevit klidně až na vánoce, pokud se stihla včas dostat do fronty. :)

 

Upřesnění, ty co se stihly odeslat do fronty musejí být publikovány do 24. října, pak budou archivovány i ty.

 

Jinak pomocí vyhledávání, které mám jako RV k dispozici vidím, že je v systému 11 216 archivovaných a nepublikovaných virtuálek. Z toho je 1264 těch, které vytvořilo HQ pro různé ownery, prostě ty, které mají v názvu Virtual Reward a jsou umístěny kdesi v oceánu. K nim se mi ještě podařilo dohledat dalších 12, které patří mezi tu várku z 24. 8. 2017.


  • 1

#909 Jazzlinka

Jazzlinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2018 - 12:24

GC7B86R TELC- jezerni ruze
  • 0

#910 von Bronin

von Bronin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 599 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2018 - 13:04

https://coord.info/GC7B6XG

:)
  • 0

#911 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2018 - 13:32

Upřesnění, ty co se stihly odeslat do fronty musejí být publikovány do 24. října, pak budou archivovány i ty.

 

Jinak pomocí vyhledávání, které mám jako RV k dispozici vidím, že je v systému 11 216 archivovaných a nepublikovaných virtuálek. Z toho je 1264 těch, které vytvořilo HQ pro různé ownery, prostě ty, které mají v názvu Virtual Reward a jsou umístěny kdesi v oceánu. K nim se mi ještě podařilo dohledat dalších 12, které patří mezi tu várku z 24. 8. 2017.

 

To je ctvrtina, to je husty.


  • 0

#912 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2018 - 20:35

Tahám je pravidelně podle kódů v rozsahu těch 4000 přidělených a zatím jich mám stažených 2593. Tedy aktuálně chybí 1407. Možná je těch 143 v publikační frontě.


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#913 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2018 - 20:44

A archivovaných je z nich k dnešnímu dni 12.


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#914 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 27 srpen 2018 - 20:49

A ještě jedna zajímavost - v té přidělené řadě je vložený jeden event: https://coord.info/GC7B837

Začátek i konec mám dobře, protože naštěstí první předcházející i první následující kód jsou publikovány - a jsou to tradičky.


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#915 Rico Reviewer

Rico Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2018 - 7:10

Tahám je pravidelně podle kódů v rozsahu těch 4000 přidělených a zatím jich mám stažených 2593. Tedy aktuálně chybí 1407. Možná je těch 143 v publikační frontě.

 

Aktuálně je tam 110 nearchivovaných a nepublikovaných.


  • 0

#916 emichalek

emichalek

    eMichalek

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2018 - 11:38

Aktuálně je tam 110 nearchivovaných a nepublikovaných.


A kolik jich je z toho v CR?
  • 0

#917 Rico Reviewer

Rico Reviewer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2018 - 13:51

A kolik jich je z toho v CR?

 

3, celkem už jen 108.


  • 0

#918 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 233 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2018 - 13:53

Tak to se možná ještě dočkám něčeho nového na severu/severozápadě, až se Temný pán vrátí z dovolené.


  • 0

#919 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 756 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2018 - 16:05

Nevím jestli už to tu nebylo ale dvě nové GC7B86R a GC7B6XG
  • 0

#920 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 28 srpen 2018 - 17:11

Je pro tebe problém se podívat o pár příspěvků výše?
  • 1





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:groundspeak

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama