Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.10.0 - veřejná betaverze

geoget

  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
320 odpovědí na toto téma

#61 mar-si-ci

mar-si-ci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2019 - 8:19

Ahoj, nevím co dělám špatně, ale nedaří se mi stáhnout keše. Betaverzi jsem nainstaloval přes aktuální verzi.

Když dám Databáze - Import - stáhnout kešky - Oblast - Státy a území  - např. Jihočeský kraj vrátí se dotaz s 0/0.

Ale když dám stáhnout kešky - Středový bod a poloměr - keše se stáhnou.


  • 0

#62 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2019 - 8:20

To spis bude nejaka chyba, nez ze bys delal neco spatne. Od toho je to betaverze.


  • 0

#63 mar-si-ci

mar-si-ci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2019 - 8:24

OK, tak to hlásím jako chybičku :). Díky


  • 0

#64 mar-si-ci

mar-si-ci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2019 - 8:35

Ještě jsem zkusil stáhnout keše v Lotyšsku (Databáze - Import - stáhnout kešky - Oblast - Státy a území) a ty se povedlo stáhnout.

 

Ještě jedna drobnost, po stažení keší 3449 kusu, nedošlo ke změně stavu "počítadla" Geocaching Live - Zbývá plných, stav se změnil až po té co jsem dal aktualizovat jednu keš ze seznamu (došlo k odečtení 3449 keši +1 aktualizovaná)


Tento příspěvek byl upraven od mar-si-ci: 28 březen 2019 - 8:46

  • 0

#65 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2019 - 9:48

Jo, to bude nejaka moje blbost, hodim na to oko.


  • 0

#66 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 755 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2019 - 15:05

A jsou nějaké změny v databázi? Jde mi o to, jestli můžu použít stávající datadir pro novou i starou verzi, abych si je mohl střídavě pouštět a vyzkoušet tu novou verzi, ale abych pak mohl spustit znovu i tu starou verzi, ve které mi budou fungovat všechny pluginy, které ale zatím nejsou pro tu novou verzi a proto v ní nebudou fungovat.
  • 0

#67 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2019 - 15:28

V databazi nikoliv. Jen te v tomto pripade prihlaseni k API odhlasi od stareho API a naopak. Pouziti samostatneho datadiru by te teto neprijemnosti zbavilo.


  • 0

#68 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 755 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2019 - 16:07

Když jsem si teď instaloval tu novou verzi na počítači, kde ještě GeoGet nebyl, tak se mi nepodařilo přihlásit k API za pomoci toho prvního průvodce nastavení GeoGetu. Skončilo to s následující chybou v prohlížeči

Přiložené miniatury

  • error.png

  • 0

#69 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2019 - 16:40

Kdyz pruvodce preskocis, nechas GG nabehnout, a pak toho pruvodce z menu spustis znovu, tak uz to jde?


  • 0

#70 p.pirko

p.pirko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2019 - 18:15

Tak nevím 25.3. jsem zkusil nainstalovat betu a zobrazení mapy kešek fungovalo parádně. Když jsem to zkusil pod ostrou verzí, tak to bylo mizerné, ale bylo to vidět. Dnes jsem si chtěl udělat přípravu na víkend a mapa se mi nezobrazí ani v ostré verzi, ani v betě. Tedy na okamžik se zobrazí a pak hned zmizí a vyhodí to tuhle hlášku

Na této stránce se Mapy Google nezobrazily správně. Technické podrobnosti naleznete na konzoli JavaScriptu.

Zkoušel jsem to v Chrome, Opeře a Edge a všude je to stejné. Mám W1065b. Je to obecný problém, nebo jenom můj?


  • 0
P.Pírko

#71 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 755 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2019 - 18:44

Kdyz pruvodce preskocis, nechas GG nabehnout, a pak toho pruvodce z menu spustis znovu, tak uz to jde?

Když znovu spustím průvodce, tak se pokouším přihlásit na stranka.png, zobrazí se mi webovská stránka s přihlášením, tam se přihlásím svým jménem a heslem, objeví se odsouhlasení povolení přístupu pro GeoGet, což povolím a pak to skončilo s chybou error3.png
Jinak v průběhu tohohle snažení se objevila taky hláška certifikat.png

Přiložené miniatury

  • error3.png
  • stranka.png
  • certifikat.png

  • 0

#72 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 755 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2019 - 22:03

Tak teď jsem se pokusil spustit nový GeoGet na ostrém datadiru a nepodařilo se mi přihlásit k novému API a ve všech případech jsem skončil se stejnou chybou, jako v příspěvku http://www.geocachin...e-4#entry569901
Zkoušel jsem se přihlásit přes menu Nástroje - Nastavení - Geocaching API, pak jsem zkoušel na kešce kliknout pravým tlačítkem a dát Aktualizovat kešky, zkoušel jsem smazat soubor gclive.XXXXXXXX a nic mi nepomohlo.

Tento příspěvek byl upraven od Kreten8: 28 březen 2019 - 22:03

  • 0

#73 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2019 - 22:08

Mas zapnute interni prihlaseni?


A v te hlasce o certifikatu... jakeho certifikatu se to tyka?


  • 0

#74 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2019 - 22:29

Tak jsem si prave stahla vsechny nalezy skrze API a nemohla jsem uverit vlastnim ocim - ono to stahlo i listingy mych eventu, ktery se nedozily publikace :-O

 

Je to zajimave.

Nejprve stahnu tvoje logy. Akorat u kazdeho logu vubec nepoznam, jeslti je na publikovane nebo nepublikovane kesi. Vim jen, ze patri k nejakemu GC kodu. A vim, jeslti log nebyl smazany (archivovany), pak jej taky v databazi smazu.

 

A pak se podivam na chybejici GC kody, a ty zkusim stahnout. Tam si nemuzu vybrat, jeslti mi to ma ci nema stahovat nepubikovane kese. Protoze jsem autor, tak mi to naserviruje i moje vlastni nepublikovane kese.

 

Ale kdyz nad tim premyslim, neni to vlastne dobre?

 

Problem je spise ve strukture vracenych dat, kde od sebe nedovedu rozlisit "nepublikovanou cekajici kes" od "nepublikovane archivovane kese".


  • 0

#75 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 755 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2019 - 23:02

Mas zapnute interni prihlaseni?

A v te hlasce o certifikatu... jakeho certifikatu se to tyka?

Kde mám mít zapnuté interní přihlášení?
A co se týče certifikátu tak to netuším, neboť se zobrazí pouze tato hláška a z ní to nepoznám.
  • 0

#76 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2019 - 23:07

To je pravda, nicméně je to práce navíc. Krom toho, pokud stahuju vlastní nálezy, neočekávám, že se vezme i archive log na vlastní keši.

 

@HaLuMa: netruchlím, jen hlásím :-)

 

Ona totiž funkce "stáhnout moje nálezy" dělá něco jiného, než by napovídal její název - stáhne totiž všechny logy, ne jenom FI. Já se tomu divil už před několika lety, ale prý není důvod jí přejmenovat...


  • 1

#77 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2019 - 23:29

Kde mám mít zapnuté interní přihlášení?
A co se týče certifikátu tak to netuším, neboť se zobrazí pouze tato hláška a z ní to nepoznám.


V Geogetu.

A k tomu certifikátu... Vždyť na té hlášce máš na to tlačítko!
  • 0

#78 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2019 - 23:31

Ona totiž funkce "stáhnout moje nálezy" dělá něco jiného, než by napovídal její název - stáhne totiž všechny logy, ne jenom FI. Já se tomu divil už před několika lety, ale prý není důvod jí přejmenovat...


Jasně, a dělám ti to naschvál.
Jako vážně, mám teď trochu jinou práci, než se handrkovat o jedno slovíčko.
  • 0

#79 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 316 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2019 - 6:12

Ale kdyz nad tim premyslim, neni to vlastne dobre?

Problem je spise ve strukture vracenych dat, kde od sebe nedovedu rozlisit "nepublikovanou cekajici kes" od "nepublikovane archivovane kese".

v čem by to bylo dobře? Tyhle kostlivce už nikdo nechce. Posílá se to naprosto zbytečně. Jediný, co je třeba, aby zeměmluv neposílal tyhle blbiny nebo ti dal možnost je poznat a nestahovat. Nevidím žádný smysl v tom to mít v databázi.
  • 0

#80 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2019 - 7:17

Až teď jsem zjistil, že se dá vybrat, které vlastní keše ve statistice nebudou, dosud jsem měl všechny. To by asi problém řešilo. Ale nestojím o to tohle mít v databázi, jde jen o pokusy, nedodělané, případně používané dál na pokusy, např. s logováním. Ale pokud to v databázi bude, nevadí to. Možná by to pak chtělo ale nějaké implicitní nastavení tyto keše ze statistik vynechávat, málokdo je tam bude chtít mít.

A že se stahuje všechno, jsem měl podezření už dávno. Měl jsem jako nejvzdálenější keš v databázi nějakou v oceánu, která sloužila jen jako test unikódu, měla listing  v různých abecedách a logovalo se taky tak. Já tam zkusil WN a od té doby jsem ji měl v geogetu, když jsem ji smazal, stáhla se znovu. Už ji tam nemám, zřejmě už to jen WN neukládá.


  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:geoget

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama