Přejít na obsah


Fotka

Nove LABky (oficialni jmeno je Adventure Lab)

geoget groundspeak doporučení

  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1237 odpovědí na toto téma

#641 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2020 - 8:14

Pletu se, nebo je to návrat waymarků s jinou ikonou?

Není.

Ve waymarcích jde pouze o fotku, prakticky z jakékoli vzdálenosti.

U Labek umíš navštívit zónu a odpověděť na otázku ownera.


  • 0

#642 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2020 - 8:16

At se na me nikdo nezlobi, ale tento zpusob hry uz by byl slusny bizar!

Já to nevymyslel, ani to neobhajuju, ale když chce jenom tu bonusovku, tak se jinak k bonusovým číslům nedostane.


  • 1

#643 mirek454

mirek454

    mirek454

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 209 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2020 - 8:23

Nevím jak hodně dlouho, ale mě se otvíraly na obecné stránce, že si mám stáhnout a nainstalovat aplikaci.

 

To ano, máš pravdu že to po tobě chtělo nainstalovat aplikaci. Ale jen v tom případě, že jsi zrovna nebyl přihlášený do labs.geocaching. Konečně totiž udělali i to, že když jsi přihlášený do geocaching.com, při rozkliknutí svých LABek jsi automaticky přihlášený i do profilu labs.geocaching.

Asi ve stejnou dobu se změnilo i to, že při zavření appky LABs nedojde k odhlášení a při jejím opětovném spuštění se nemusíš znovu přihlašovat.


Tento příspěvek byl upraven od mirek454: 16 leden 2020 - 8:25

  • 0

#644 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 809 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2020 - 8:24

Já to nevymyslel, ani to neobhajuju, ale když chce jenom tu bonusovku, tak se jinak k bonusovým číslům nedostane.

 

V pohode :-)  Ja si to jen predstavil a docela se orosil :-)


  • 0

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#645 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2020 - 8:46

Bonusovka se dá taky brutnout, nebo jít s někým, kdo labky prošel. Ovšem nezdá se mi to jako dobrá cesta, podle mě prostě bonusovka patří do té série a bez ní nemá smysl. A u mnoha sérií (kešek) mám sérii obejitou a finálku nemám. Když jsem ji spočítal až doma a znovu jsem se tam nedostal.


  • 1

#646 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 644 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2020 - 9:20

Není.

Ve waymarcích jde pouze o fotku, prakticky z jakékoli vzdálenosti.

 

Jak kdy. Některé kategorie waymarků mají otázek poměrně hodně.


  • 0

Dobrovolník si myslí, že ví, co je správné, a dělá to. Aktivista si myslí, že ví, co je správné, a nutí to dělat ty ostatní.


#647 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 809 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2020 - 9:49

Me teda koncept labek, ktere jsou zavrseny bonusovou mysterkou prijde zajimavy a dost me bavi.....


  • 1

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#648 martin_tulak

martin_tulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 573 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2020 - 9:55

Petrs11 mi opět dodal data (díky!) na další sérii LABek v Mnichově a u Mnichova - "Dachau Concentration Camp & Weiße Rose Resistance". Je to 10 LABek (5 v Dachau nedaleko Mnichova a 5 přímo v Mnichově). Je k tomu bonusová keš. GPX přiložen.

Přiložený soubor (y)


  • 1

#649 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 232 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2020 - 12:47

Me teda koncept labek, ktere jsou zavrseny bonusovou mysterkou prijde zajimavy a dost me bavi.....


Labky s bonusovkou na konci mi přijdou jen jako trochu pozměněná koncepce série normálních keší s bonusovkou (také mám jednu: 7 tradiček, 2 multiny a k tomu 1 mysterka).
  • 0

#650 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2020 - 13:36

Jak kdy. Některé kategorie waymarků mají otázek poměrně hodně.

Pro logující?
Mám jich odloveno i založeno dost a otázky vyplňují pouze při zakládání. Bez jejich vyplnění ani nejde nový WM spustit.
Ale při logování jsem se s tím ještě nesetkal.
  • 0

#651 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2020 - 13:57

Většina ownerů je ráda, když jim WM vůbec někdo zaloguje. Mám jich založeno 10, z toho jeden byl zalogován loni, jeden předloni a 5 ani jednou a to jsou tam už i 8 let. A žádné krpály, skoro vše u silnic.


  • 1

#652 Doggy_TeamLost

Doggy_TeamLost

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 289 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2020 - 15:35

Tak já myslím, že bonusovka v podobě mysterky na konci labek je z důvodu tzv. notifikace, že jsou zde nové labky, jelikož na labky upozornění nejsou.
  • 0

#653 Demkes3

Demkes3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 283 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2020 - 17:02

GPX pro nové labky v Pardubicích.

K labkám je i keš GC8J2KG.

Přiložený soubor (y)


Tento příspěvek byl upraven od Demkes3: 16 leden 2020 - 17:09

  • 2

#654 martin_tulak

martin_tulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 573 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2020 - 17:08

GPX pro nové labky v Pardubicích.

 

GPX je hotov nebo má být udělán? Nebo jen zapomenutá příloha k příspěvku?


  • 0

#655 Demkes3

Demkes3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 283 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2020 - 17:12

GPX je hotov nebo má být udělán? Nebo jen zapomenutá příloha k příspěvku?


To druhé. Přílohu jsem připojil, ale na první pokus se neuploadnula. Příspěvek jsem editoval...
  • 0

#656 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2020 - 17:31

Není s těma labkama nějaká změna? Já jsem hodně dlouho měla číslo založených keší o jedno větší než seznam, protože jsem tehdy jak byla ta zakládací labková akce někomu tu keš půjčila, tuším že chtěl svoji nastávající touto formou žádat o ruku. Ale teď už to číslo odpovídá, a ta keš se nikde neukazuje - nebo aspoň já o tom nevím.

Navyšují labky počet nalezených keší? Já bych prostě nerada, abych se jednou dostala k tomu, že toto je má třítisící keš z 2869 nalezených. Někomu je to asi jedno, ale mně ne,

 

Edit: Aha, koukám, že navyšují. Ale zajímavě. Tady na štítku mám uvedeno, že jsem založila 11 keší, a na svém profilu, že vlastním 10 listingů...což vlastně přesně odpovídá, ale je to ta ulička, do které se nechci dostat.


Tento příspěvek byl upraven od evidlo: 16 leden 2020 - 17:37

  • 0

#657 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 169 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2020 - 17:42

No já taky ne. Ze sledování tohoto vlákna mám povědomí, že labky jsou zatím pěkný nedodělek a taky uvažuju nad "bizárem" - tedy odlovem labkeší, pak fyzické bonusovky a následném smazání labek. Tento lab-bordel mě zatím neláká.... :)


  • 0

SW: a:Drake 6
HW: Ulefone PowerArmor 18t (Android 12), Qstarz BT-Q818XT bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat

 
 

 

 


#658 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2020 - 22:49

Tak už jsem to vyřešila. Založila jsem si alter ego, které bude lovit pouze labky.


  • 0

#659 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 16 leden 2020 - 23:03

GPX pro nové labky v Pardubicích.

K labkám je i keš GC8J2KG.

Je tam něco divného...po importu do gg a přenosu přes ggsync/ggdrake do a:drake se tyhle labky tváří, jako by nebyly podle filtru ani "vlastní" ani "cizí" a tudíž se nezobrazí v seznamu, ani na mapě. Jsou vidět jen jako "všechno". Něco špatného s "owner".

Platí to i třeba pro labky v HK,, ale všiml jsem toho už před časem, už nevím kde. Ale třeba Velké Poříčí teď vidím správně...


  • 0

#660 Jazzlinka

Jazzlinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 17 leden 2020 - 10:43

Díky nencyblack a MiciPaci007 jsem obdržel informace pro kontinuální LAB v Rožnově pod Radhoštěm. Děkuji za jejich pomoc a připojuji GPX.

Přiložený soubor (y)


  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:geoget, groundspeak, doporučení

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama