Přejít na obsah


Fotka

Nove LABky (oficialni jmeno je Adventure Lab)

geoget groundspeak doporučení

  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1237 odpovědí na toto téma

#681 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2020 - 15:47

No potěš... (blicí smajlík)
  • 0

#682 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2020 - 15:48

No jo děvče, jenže odlovíš bonusovku, ale owner, který nebude vědět, že jsi indicie posbírala pod fake profilem, tak tě může považovat za podvodnici...

Já mu to tam napíšu :D. To mé alter ego není zase tak nedohledatelné, dala jsem si ho jen s dvojitým W.


  • 1

#683 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2020 - 20:15

Přidávam LABky z Brna, snad tam nemám chybu, je k tomu bonusova cache GC8FM54 .

Přiložený soubor (y)


  • 2

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#684 Jazzlinka

Jazzlinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2020 - 20:29

Já připojuji Ústí nad Labem - Ústecká NEJ.

Přiložený soubor (y)


  • 1

#685 SiMateam

SiMateam

    SiMateam

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2020 - 12:17

Ahoj, omlouvám se, že ruším. Dnes jsem chtěl udělat aktualizaci webu o českých LAB (sites.google.com/view/gclab). Ale bohužel ji neudělám z důvodu nedostatku místa na webovém uložišti. Proto web je zatím mimo provoz.

 

ŠIMON (SIMATEAM), OWNER WEBU


  • 0

#686 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2020 - 12:35

Použitím obyčejného replace jsem si udělal z dostupných dat takovouto statisiku naší série labek: http://vypatlator.cz/lab/

Pokud se někdo v souboru staženého z "Download all statistics" nevyzná a chce si to prohlédnout v tomto formátu, stačí mi ten soubor poslat.


  • 0

#687 Demkes3

Demkes3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 283 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2020 - 12:45

Použitím obyčejného replace jsem si udělal z dostupných dat takovouto statisiku naší série labek: http://vypatlator.cz/lab/

Pokud se někdo v souboru staženého z "Download all statistics" nevyzná a chce si to prohlédnout v tomto formátu, stačí mi ten soubor poslat.

Zrovna jsem o něčem podobném založil nové vlákno :D


  • 0

#688 martin_tulak

martin_tulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 573 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2020 - 9:39

Petrs11 mi dodal data k sérii UNESCO Weltkulturerbe Regensburg v Regensburgu v Německu. Tentokrát to měl složitější, protože je to lineární série, takže si to musel projít, aby všechna data měl. Díky! GPX soubor přiložen. Série má i bonusovou keš.

Přiložený soubor (y)


  • 1

#689 Jazzlinka

Jazzlinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2020 - 9:52

Oslovil mě Carloschico, zda bych nevytvořil GPX pro jeho LABky ve Splitu - Guide through historical Split. Dodal všechny potřebné informace, velmi děkuji, takže stahujte níže.

 

EDIT: u jedné LABky doplněn useknutý "long description", Carlos doplnil kompletní hodnotu.

Přiložený soubor (y)


Tento příspěvek byl upraven od Jazzlinka: 21 leden 2020 - 10:50

  • 1

#690 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2020 - 14:40

No paráda, asi budeme muset kvůli Carloschicovi podniknout další výpravu k moři! :-) Před pár lety jsme jeli extra na jeho "plachetnici", kombinovaný výlet asi na pět dní - hecnul nás a my autem vyrazili.
Rošťák, na Silvestra se nepochlubil, takže gratuluji k získání labek tady a ne osobně.
  • 1

#691 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 738 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2020 - 15:47

Akorát, že prdí na svoje rodné Chodsko a dal je někam, kde hoří nejkrásnější hvězdy :D .


  • 1

#692 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2020 - 15:52

Teď jsme se spolu o tom bavili - je vidět, že tady stále čte. ;-)
Navíc prý bude ve Splitu i jiných keší víc, aby nám to stálo za výpravu. ;-)
  • 0

#693 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2020 - 16:00

Ahoj, omlouvám se, že ruším. Dnes jsem chtěl udělat aktualizaci webu o českých LAB (sites.google.com/view/gclab). Ale bohužel ji neudělám z důvodu nedostatku místa na webovém uložišti. Proto web je zatím mimo provoz.

 

ŠIMON (SIMATEAM), OWNER WEBU

Ahoj,
díky za znovuzprovoznění.

Myslíš, že by se za název [např. do hranaté závorky] dal napsat název přísluišného kraje?
nebo to seřadit dle krajů

Kraj1
   - lab serie1
   - lab serie2

Kraj2

  - lab serie3
  - lab serie4
...

přijde mi to v tomto množství už moc neučasané, také naházené moc na hromadu.

Díky moc, pokud by to šlo.
 


  • 0

#694 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 231 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2020 - 12:39

Project-GC si udělal své dočasné locationless labky. Jestli někoho z vás baví hrát "gaučocaching", tu máte odkaz: https://project-gc.c...GC-AdventureLab


  • 4

#695 PaTTrick

PaTTrick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 445 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2020 - 13:01

Tak toto gpx bude orisek, ikona ve Svedsku, ale asi nikdo tam nepojede
  • 0
Na GC.COM jako PaTTTTrick

#696 martin_tulak

martin_tulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 573 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2020 - 13:13

Ano, GPX bude oříšek. Já myslím, že uděláme dvě GPX, jedno se souřadnicemi ve Švédsku a jedno někde v Česku, ať si každý vybere. Nebo uděláme návod a každý si bude moci GPX zeditovat sám a doplnit vlastní souřadnice? Konečně jedná se o locationless kešku, takže souřadnice musí být oříšek. Jak to vidíte vy?


  • 0

#697 martin_tulak

martin_tulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 573 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2020 - 13:15

Project-GC si udělal své dočasné locationless labky. Jestli někoho z vás baví hrát "gaučocaching", tu máte odkaz: https://project-gc.c...GC-AdventureLab

 

Tak jsem si to právě teď odehrál - a skutečně není záměrem autorů jezdit do Švédska, ale jen procházet webové stránky project-gc. A teď ještě vymyslet, jak to dostat do GG :-)


Tento příspěvek byl upraven od martin_tulak: 22 leden 2020 - 13:15

  • 0

#698 PaTTrick

PaTTrick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 445 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2020 - 13:19

Jsem za dve gpx, pripadne jedno s cz souradnicemi.... Ale nevim jak se resi v gpx jine locationless kese...

Dotaz na tvurce labek... Je možné nastavit neomezenou vzdalenost pro odpověď a tudiz takovychto kesi bude pribyvat nez to GS zatrhne nebo je tam limit a toto je nejaka schvalena výjimka?
  • 1
Na GC.COM jako PaTTTTrick

#699 martin_tulak

martin_tulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 573 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2020 - 13:30

Já navrhuji toto: udělám GPX soubor se souřadnicemi ve Švédsku. Komu takové souřadnice nebudou vadit, nahraje si prostě jen to GPX a hotovo. Kdo by chtěl mít souřadnice jiné, může si je nahrát taky a pak každý z těchto pěti bodů otevřít v GG (pravý klik a vybrat Edit point), jít do odseku Coordinates (Souřadnice) a tam může vybrat odsek Referenční bod. Tím si změní místo na své domácí souřadnice. Tedy pokud to takhle bude chtít (někomu to nemusí být vhod kvůli bezpečnosti, odkrýváte totiž takhle dost přesně místo svého bydliště, HC).

 

Oprava: možná to místo zase tak moc neodkrýváte, protože na svůj GG se díváte jen vy. A Stator, aspon si myslím, umyslně nepočítá vzdálenost nejbližší keše příliš přesně, aby bydliště neprozrazoval. Nebo ne?

 

Dodatek 2: Vlastně v tom GPX ještě je země a kraj. To by si musel také každý opravit, kdo nebude chtít mít Švédsko.


Tento příspěvek byl upraven od martin_tulak: 22 leden 2020 - 13:39

  • 0

#700 martin_tulak

martin_tulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 573 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2020 - 13:53

Tady je tedy první návrh série LABek Project-GC.com. Její GC kód je podle jedné nejbližší multiny, souřadnice jsou v Malmö ve Švédsku. O případném  ručním "přemístění" do Česka jsem psal výše. Nezávidím georabitts.cz jeho dilema, zda tahle série je eventová nebo zahraniční  :) .

Přiložený soubor (y)


  • 1





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:geoget, groundspeak, doporučení

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama