Přejít na obsah


Fotka

Nove LABky (oficialni jmeno je Adventure Lab)

geoget groundspeak doporučení

  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1237 odpovědí na toto téma

#961 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 111 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2020 - 16:05

Protoze pro overeni spravnosti odpovedi neni potreba pripojeni, je zjevne, ze spravna odpoved je v tu dobu uz v mobilu. Jestli jde najak ziskat, to netusim. Ale vzhledem ke zkusenostem s vysledky programatoru GS bych se tomu nejak moc nedivil. Spis to bude jen otazkou sikovnosti a znalosti.


  • 2

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#962 nalano

nalano

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 631 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2020 - 16:26

Předpokládám, že i programátor GS aspoň zaslechl něco o hash funkci.
  • 0

#963 Libor.29

Libor.29

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 289 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2020 - 18:05

Ale já ho nejmenoval ;-)
Jinak už se ani neobtěžují poděkovat a nebo si myslí, že když nebudou vidět v Activity Log, že nebudou vidět jmenovitě na jednotlivých stage.

Jen mi vrtá hlavou, kdo z těch 3 kačerů před nimi jim nasdílel správné odpovědi, minimálně ta 1. nešla vygooglit.

 

pred nimi by meli byt minimalne 4 kusy dle bonusu

jeden byl zapsany 2.2.  pak dalsi dva 3.2. a myslim, ze jeste ten den tam byl dalsi kousek. 

 

Mimochodem, mohl bych videt i moje casy? Docela bych chtel srovnat realne rozestupy mist, kdyz lustis na miste, diky.

 

Jinak uvedene nicky neznam, takze ode mne to nemaji a taky mi prijde divne, ze by se ta prvni dala vygooglit. Logovat budu az na bonusu, dulezitejsi jsou hvezdicky, ne?   :o)


  • 0

#964 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2020 - 19:57

pred nimi by meli byt minimalne 4 kusy dle bonusu

jeden byl zapsany 2.2.  pak dalsi dva 3.2. a myslim, ze jeste ten den tam byl dalsi kousek. 

 

Mimochodem, mohl bych videt i moje casy? Docela bych chtel srovnat realne rozestupy mist, kdyz lustis na miste, diky.

 

Jinak uvedene nicky neznam, takze ode mne to nemaji a taky mi prijde divne, ze by se ta prvni dala vygooglit. Logovat budu az na bonusu, dulezitejsi jsou hvezdicky, ne?    :o)

 

Mě by prosím také zajímaly časy prvních dvou po publikaci  ;) (proti zveřejnění nic nemám)

Odpovědi jsem také nikam nenahrával. Ne že bych si nikdy nehrál s fakeGPS, ale ti co ... nechtějí luštit ... přeci stojí o tu procházku ke keši, takže by to určitě bylo zbytečné  ;)

 

V logbooku na bonusu jsou před publikací jenom Slavíčata (2.2. 15:30)


  • 0

#965 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2020 - 20:19

Jinak pro vytváření GPX souboru s labkami jsem si udělal tabulku v Excelu. Vyplním si co potřebuji, sloupeček zkopíruju do *.gpx souboru a načtu ho kam chci.

Jsou tam jenom základní informace (owner, název, poloha), text z listingu ani otázky ne. Pro statistiku mi to tak bohatě stačí. A pro přípravu výletu do zahraničí abych měl všechno na jedné mapě také...

 

 

https://drive.google...3ZeiFxwfj8HDXox


  • 0

#966 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 177 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2020 - 20:36

Mě by prosím také zajímaly časy prvních dvou po publikaci  ;) (proti zveřejnění nic nemám)

Odpovědi jsem také nikam nenahrával. Ne že bych si nikdy nehrál s fakeGPS, ale ti co ... nechtějí luštit ... přeci stojí o tu procházku ke keši, takže by to určitě bylo zbytečné  ;)

 

V logbooku na bonusu jsou před publikací jenom Slavíčata (2.2. 15:30)

Myslím, že je méně pravděpodobné sdílení odpovědí, protože jsem dnes okolo 11 hodiny změnil otázku a odpověď hned na 1. stage a z gauče se loguje vesele dál.

Ukazuje je to opravdu na nějakou díru v aplikaci. Tak mě napadlo zda to třeba nehraji s nějakou starší verzí aplikace, která je více děravá.


  • 0

#967 martin_tulak

martin_tulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 573 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2020 - 20:43

David se chystá na cestu do Rakouska a Slovinska a vytahal data z devíti sérií LABek, včetně několika lineárních. Já jsem z nich (díky skriptu od gorda) udělal GPX soubory. S těmito poznámkami (což vlastně v poslední době platí pro všechny mé GPX soubory):
  • všude jsem dal D/T=1.5/1 - to proto, aby se to nepočítalo do odznáčku Lazy Cacher (viz Stator)
  • datum založení jsem dal buď z bonusovky, byla-li tam, nebo z prvního logu z Activity v mobilní aplikaci
  • u linearních sérií jsem psal point X, kde X je v intervalu <2,5>
A zde jsou:
  • Mythos oder Wahrheit? (Tyrolsko, GC podle blízké kešky)
  • Andreas Hofer 1809 (Tyrolsko, GC podle blízké kešky)
  • Spaziergang durch Hall (Tyrolsko, GC podle blízké kešky)
  • Sound of Music (Salzburg, Rakousko, bonusovka GC8GJJJ, lineární)
  • Salzburg City Tour (Salzburg, Rakousko, bonusovka GC89X8C, lineární)
  • Europaparkspaziergang (Kärnten, Rakousko, GC podle blízké kešky, lineární)
  • Sprehod po Bledu (Slovinsko, bonusovka GC8DRCD, lineární)
  • Sprehod po Ljubljani / Walk around Ljubljana (Slovinsko, bonusovka GC86T3V, 10 LABek)
  • Ptuj (Slovinsko, bonusovka GC8CC7F, linearní 10 LABek)
 
 

Přiložený soubor (y)


  • 2

#968 martin_tulak

martin_tulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 573 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2020 - 20:50

Ukazuje je to opravdu na nějakou díru v aplikaci. Tak mě napadlo zda to třeba nehraji s nějakou starší verzí aplikace, která je více děravá.

 

Poslední verze (pokud vím a mám já) je 1.2.6, build 1647 (na Androidu). Najde se to v Profilu v app.


  • 0

#969 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2020 - 22:06

Myslím, že je méně pravděpodobné sdílení odpovědí, protože jsem dnes okolo 11 hodiny změnil otázku a odpověď hned na 1. stage a z gauče se loguje vesele dál.

Ukazuje je to opravdu na nějakou díru v aplikaci. Tak mě napadlo zda to třeba nehraji s nějakou starší verzí aplikace, která je více děravá.

Ano musí tam být nějaká díra. Ta správná odpověď musí být v mobilu, jelikož špatnou odpověď to detekuje i bez internetu a teprve po správné odpovědi se to připojuje k internetu. Zkoušel jsem to v Praze na Vítkově, kdy jsem nahral LABku asi kilometr od cile a vypnul internet. Cilovou oblast to zdetekovalo 150m od cile, zjistil jsem odpověď a odešel jsem postupně až  na 5km od cíle. Mezitím jsem zkusil odpovědět bez internetu a vždy se to při správné odpovědi snažilo připojit na internet, při špatné odpovědi se to na internet nesnažilo připojit a hned mně to vynadalo ze odpověď není správná. Aplikaci jsem mezitim vždy opustil. Až doma jsem té aplikaci aplikaci zapnul internet, odpověděl jsem a už jsem měl LABku odlovenou.


  • 1

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#970 Evca.N

Evca.N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 707 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2020 - 6:42

Až po včerejší debatě mi došlo, že se mi vlastně gpx hodí, i když nepoužívám GG. Preklilavat v aplikaci na labky a navigaci jde asi fakt jen když je tam jen jedna. Jdu si stáhnout pražský, ať je vidím s keškama.
  • 5

#971 Dan Škareda

Dan Škareda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 266 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2020 - 6:43

To, ze odpoved je v aplikaci, bylo jasne uz od zacatku z rychlosti reakce programu (neocekaval bych ani nic jineho, nez ze se data labky stahnou najednou a vsechny). Takze kdo to umi, ten to z aplikace vystoura. Anebo ciselnou odpoved zkousi, dokud to nevyjde, pokud cislo neni moc vysoke. Ostatne i z wiga lze zjistit odemykaci kod.

Tento příspěvek byl upraven od Dan Škareda: 06 únor 2020 - 6:50

  • 0

#972 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2020 - 7:03

To, ze odpoved je v aplikaci, bylo jasne uz od zacatku z rychlosti reakce programu (neocekaval bych ani nic jineho, nez ze se data labky stahnou najednou a vsechny). Takze kdo to umi, ten to z aplikace vystoura. Anebo ciselnou odpoved zkousi, dokud to nevyjde, pokud cislo neni moc vysoke. Ostatne i z wiga lze zjistit odemykaci kod.


Na rozdíl od LAB keší ale z Wheriga viditelnost odemykacího kódu nedělá gaučovou hru.

Jen jsem pro zajímavost zkoušel na vstupu u labky zadávat různé nestandardní hodnoty, ale to k úspěchu nevedlo. Takže buď se mi nepodařilo najít ten správný ;-) nebo to mají ošetřené. Soubory, co aplikace používá, jsem také prohlížel, ale nepřišlo mi, že by tam někde na první pohled byly plaintextové odpovědi. Ale nijak pečlivě jsem na to nekoukal.

Nestálo by ale za to, aby někdo z ownerů labek poslal dotaz na gaučové logování na HQ? S odkazem na logy, které chodí i když daný kačer na místě zjevně nebyl.
  • 3

#973 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 087 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2020 - 7:48

 

David se chystá na cestu do Rakouska a Slovinska a vytahal data z devíti sérií LABek, včetně několika lineárních. Já jsem z nich (díky skriptu od gorda) udělal GPX soubory. S těmito poznámkami (což vlastně v poslední době platí pro všechny mé GPX soubory):
  • všude jsem dal D/T=1.5/1 - to proto, aby se to nepočítalo do odznáčku Lazy Cacher (viz Stator)
  • datum založení jsem dal buď z bonusovky, byla-li tam, nebo z prvního logu z Activity v mobilní aplikaci
  • u linearních sérií jsem psal point X, kde X je v intervalu <2,5>

Díky moc za ochotu.


  • 0

#974 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 562 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2020 - 11:33

Pocita GC project ve statistikach LABku jako druh zalozene kese?

Tento příspěvek byl upraven od panzerstepan: 06 únor 2020 - 11:33

  • 0

#975 Misha.in

Misha.in

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 169 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2020 - 14:30

Pocita GC project ve statistikach LABku jako druh zalozene kese?


Ne, labky nepripocita do poctu, druhu ani niceho jineho. Pracuje s nimi je u nalezu.
  • 0

misha_in.png


#976 bor76

bor76

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2020 - 5:27

Ne, labky nepripocita do poctu, druhu ani niceho jineho. Pracuje s nimi je u nalezu.

Pokud si ovšem nezaplatíš... Pokud totiž zaplatíš, labky ti Project-GC připočítá všude tam, kde to lze.


  • 0

#977 bor76

bor76

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2020 - 5:31

Dva .gpx soubory labek z Amsterdamu...

Přiložený soubor  The (not so) secret Amsterdam.gpx   21,51K   92 Počet stažení

Přiložený soubor  De Jordaan.gpx   27,33K   83 Počet stažení


  • 1

#978 Jazzlinka

Jazzlinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2020 - 9:33

Nyní toho bude trochu více.

1. Pro již vytvořené LABky Letem světem v Ostravě Porubě se objevil bonus, proto přikládám GPX s novým GC kódem mateřské kešky. Staré ve svém příspěvku odmazávám.

2. Objevil jsem novou sérii DiscGolf v Praze, připojuji.

3. Ze své nedávné návštěvy Skandinávie připojuji GPX pro Äventyr i 1800-talets Majorna, Äventyret längs Älven / Adventure along the River a Moonmattes Göteborgstips z Göteborgu, a Where Was I? z Osla.

4. Dále jsem objevil nové bonusové keše pro LAB ADVENTURE – OLOMOUCKE PARKY BONUS a Adventure Lab: Jede, jede mašinka ... poblíž Hranic na Moravě. Na ty prozatím nemám čas.

Přiložený soubor (y)


Tento příspěvek byl upraven od Jazzlinka: 07 únor 2020 - 11:27

  • 0

#979 Jazzlinka

Jazzlinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2020 - 17:02

Připojuji GPX pro Olomoucké parky a Jede, jede mašinka ...

Jedná se o verzi mikro, kde jsem souřadnice čtyř navazujících a nyní ještě zamčených (neodehraných) LAB naklikával co nejpřesněji z mapy.

Přiložený soubor (y)


  • 0

#980 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 040 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2020 - 17:09

Vracím se k labkám, které se některým z nás i přes dřívější odlov v apce ukazují jako neodlovené, zatímco na profilu na gc.com je máme správně.

Pokud jde o Milevsko, tam si podle zdroje z okolí kupodivu nezadováděli křečci ze Seatlu, ale přímo sám owner! :-) Takže apka je OK, jen malé přesáhnutí na klávesnici. No, řekla bych, že Mireček to bude mít od řady lidí z hecu chvilku na talíři  .-) - ale řekněte mi, kdo je neomylný? Každý děláme chyby a pokud se nestane nic horšího......Takže na GS v tomhle případě prosím nepsat.

 

Někdo se zmínil, že by možná pomohlo odinstalovat apku a znovu nainstalovat. Jdu zkusit.

Odinstalování a nová instalace apky nepomohla, Milevsko mám dál jako neodlovené. Nevadí, prošla jsem si ho a víc to řešit nebudu - hlavně, že apka je OK a známe příčinu.


Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 07 únor 2020 - 17:17

  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:geoget, groundspeak, doporučení

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama