Přejít na obsah


Fotka

GC1JKC5 - Zablesk svetla


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
106 odpovědí na toto téma

#81 harald.cz

harald.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2009 - 17:39

Cejda napsal/a:
Nooo Davide, jen počkej, až se uzdraví;):D:D:D To ti teprve něco ukáže:D Celejch 6 let českej geocaching čekal, až Harald začne pixlovat, aby nám ukázal jak se dělaj krabičky:D:D. On už má v Praze vyzbíraný všechny jedničkový a jeden a půlkový, takže teď najede na dvojkovky a nám sem prdne nějakej minimálně šestkovej skvost.;) A to si nedělám srandu, on je vážně dobrej. Stačí se mu podívat do profilu. On udělá dopoledne 3 krabky v Rumunsku a poo ještě 2 v Praze:D:D:D. a to tak 2x do měsíce. Těš se woe.

Ty tuhle debatu neseš hodně těžko, co? :P
Když už studuješ můj listing, povšimni si, že v jeden den mám i keše v Bukurešti, Praze a Táboře. Při odpoledním letu a večerní cestě do Tábora se to dá stihnout. Když jsme u toho Tábora, vezmi si třeba takové Klokoty, které porušují tebou požadovaná pravidla. Už máš povolení majitele, nebo budeš radši keš archivovat? B)
  • 0

#82 Cejda

Cejda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 172 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2009 - 19:03

harald napsal/a:

Cejda napsal/a:
Nooo Davide, jen počkej, až se uzdraví;):D:D:D To ti teprve něco ukáže:D Celejch 6 let českej geocaching čekal, až Harald začne pixlovat, aby nám ukázal jak se dělaj krabičky:D:D. On už má v Praze vyzbíraný všechny jedničkový a jeden a půlkový, takže teď najede na dvojkovky a nám sem prdne nějakej minimálně šestkovej skvost.;) A to si nedělám srandu, on je vážně dobrej. Stačí se mu podívat do profilu. On udělá dopoledne 3 krabky v Rumunsku a poo ještě 2 v Praze:D:D:D. a to tak 2x do měsíce. Těš se woe.

Ty tuhle debatu neseš hodně těžko, co? :P
Když už studuješ můj listing, povšimni si, že v jeden den mám i keše v Bukurešti, Praze a Táboře. Při odpoledním letu a večerní cestě do Tábora se to dá stihnout. Když jsme u toho Tábora, vezmi si třeba takové Klokoty, které porušují tebou požadovaná pravidla. Už máš povolení majitele, nebo budeš radši keš archivovat? B)

Ale já nestuduji tvůj listing:D:D:D, ale profil:D:D:D, no až to budeš ještě chvilku dělat, tak se naučíš i správné názvosloví u této hry:D. Já to nesu dobře, my se u toho dost bavíme;). Konečně po měsících stojatých vod zase jeden obětavec, který se stará o zábavu;):D Díkes
  • 0

#83 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2009 - 19:46

Cejda Cejda... u mně teda zatím harald:Cejda 4:2, Cejda dvě žlutý karty.
  • 0

#84 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2009 - 20:26

Bez ohledu na tu krabici a ve vší úctě k Cejdovi, bylo by lepší, kdyby teď už mlčel. // a jo, myslím to vážně.
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#85 Jitka_F

Jitka_F

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2009 - 22:39

Cejda díky těm hromadám smajlíků působí poněkud nepříčetně...Nechce se mi to celý pročítat, ale po pohledu na fotku o pár stránek si říkám, že na tu bych nešla, protože je to tam jednak hnusný a určitě zakouřený a jednak všechny ty projíždějící auta nebo nedejbože autobusy a tramvaje pár centimetrů daleko na náladě asi fakt nepřidaj.
  • 0

#86 Sylvia999

Sylvia999

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 538 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2009 - 9:30

Jitka_F napsal/a:
Cejda díky těm hromadám smajlíků působí poněkud nepříčetně...Nechce se mi to celý pročítat, ale po pohledu na fotku o pár stránek si říkám, že na tu bych nešla, protože je to tam jednak hnusný a určitě zakouřený a jednak všechny ty projíždějící auta nebo nedejbože autobusy a tramvaje pár centimetrů daleko na náladě asi fakt nepřidaj.


No vždyť jsme tam taky šli přes koleje - tam aspoň vidím, co má trať postaveno a můžu tak dbát o svou i cizí bezpečnost ;)
  • 0
Sylvia999

#87 Caster

Caster

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 271 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2009 - 17:05

Citecka napsal/a:
u mně teda zatím harald:Cejda 4:2, Cejda dvě žlutý karty.


No na pocet uspesnych "Needs Archived" je to spis Cejda:harald 1:0
  • 0
Garmin Oregon 300 + Topo CZ 3 Pro; Nokia 5800, SmartcomGPS, SmartGPX, Nokia Maps, Google Maps; Gentoo Linux + Wine + GeoGet

#88 ty,ty,ty & familly

ty,ty,ty & familly

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 298 příspěvků(y)

Publikováno 04 leden 2009 - 22:08

ty,ty,ty napsal/a:
nevim ocem tady vedete debatu, velmi pohodová a bezpečná cesta (vrámci možnosti) vede z bodu 50°3'44.834"N, 14°29'40.385"E akorát je podstatně delší ;)

ProKesTom napsal/a:Odtud je to asi snadné, ale jen na opačnou stranu "toho záblesku". Tu díru je pak nutné obejít po aktivních kolejích, takže si nepomůžeš. Jo, dát krabičku tam nahoru, ... téma splní, ale myslím, že to by bylo o něčem jiném a autorovi by se to nelíbilo.

... a vůbec, nechme toho a pojďme lovit ... nejlíp někam do lesa.


Stále tvrdím tady tudy je to v pohode a po kolejich nejdes, pres most jdes vedle koleji po chodnicku, jenom dolu ke kesce to je horsi 50°3'44.834"N, 14°29'40.385"E
  • 0

#89 consul

consul

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 147 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2009 - 9:49

harald.cz napsal/a:
Po debatě s hysterickým Cejdou po mailech jsem změnil parametry keše na premium only.

Co jsi tím získal? Chystal jsem se na ni, ale kvůli tomu nepůjdu do PM. Místo znám a podle mě se dá tady lovit ve vhodnou dobu poměrně bezpečně. Znám daleko horší keše.
Napadá mě hodit do fóra něco jako petici k uvolnění pro BM. Kdo by byl pro?
  • 0

#90 eMenthal

eMenthal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2009 - 10:16

Po posledních zápisech Cejdy u několika kešek jako např. Obecná škola, Michelská plynárna či diskuze k Záblesk světla, mě přesvědčil, že tento šampion je mistr geocachingu, nebere to jako zábavu, ale jako drsný souboj o body. Loví i kešky, se kterými je dopředu seznámen, že jsou vysloveně eklové a pak jen nadává a do logu píše BLÉ. Tak se pane na tydle kešky vyserte, přestanete si dělat ostudu svými poznámkami a nás ušetříte čtení urážlivých vět. Být ownerem, tak se Cejdovými výlevy vůbec nezaobírám, nemá cenu je vůbec komentovat. Nejhorší je, že těchto bodosběračů, kteří nebudou spát, dokud tu Prahu celou nevysmajlíkujou, příbývá. Stává se z cachingu hloupý sport a s tím jde ruku v ruce urážení ostatních, nadávání a sprostota. Doufám, že takhle nikdy nezmagořím taky.
  • 0

#91 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2009 - 10:55

eMenthal napsal/a:
.... Loví i kešky, se kterými je dopředu seznámen, že jsou vysloveně eklové a pak jen nadává a do logu píše BLÉ.



nojo no a kdo teda smi napsat, ze je to tam hnusny - jen ten prvni, co to zjisti? ostatni uz byli varovani a nemaji to ble v logu opakovat? :)
  • 0

#92 pixies

pixies

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2009 - 11:04

Dain & Olik napsal/a:
nojo no a kdo teda smi napsat, ze je to tam hnusny - jen ten prvni, co to zjisti? ostatni uz byli varovani a nemaji to ble v logu opakovat? :)


Jasně že by měli, já čtu logy 5 až 10 zpátky a navíc to autora donutí se třeba zamyslet. Já to mám od domu pěšky cca 15 minut chůze, ale přesto myslím, že tuhle z principu nedám.
  • 0

#93 eMenthal

eMenthal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2009 - 14:03

Dain & Olik napsal/a:
nojo no a kdo teda smi napsat, ze je to tam hnusny - jen ten prvni, co to zjisti? ostatni uz byli varovani a nemaji to ble v logu opakovat? :)


Každej si může napsat svoje blé, ale proč to teda loví, když ví jaká keš je?
To má zapotřebí odlovit každej hnus a pak urážet ownery?
Je to normální, začít log větou: Kurva, co ty seš to za člověka? ...a pokračovat ve stylu "seš blbej nebo navedenej?"...

To se na mě nezlobte, ale spíš bych se zeptal Cejdy, co je to za člověka.
  • 0

#94 pixies

pixies

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2009 - 15:04

eMenthal napsal/a:

Dain & Olik napsal/a:
nojo no a kdo teda smi napsat, ze je to tam hnusny - jen ten prvni, co to zjisti? ostatni uz byli varovani a nemaji to ble v logu opakovat? :)


Každej si může napsat svoje blé, ale proč to teda loví, když ví jaká keš je?
To má zapotřebí odlovit každej hnus a pak urážet ownery?
Je to normální, začít log větou: Kurva, co ty seš to za člověka? ...a pokračovat ve stylu "seš blbej nebo navedenej?"...

To se na mě nezlobte, ale spíš bych se zeptal Cejdy, co je to za člověka.


Tedy nevím zda to byla narážka na mě.
Ale já se tam byl podívat a řekl jsem si že to za to nestojí. Takže byl jsem tam a nelovil. A ne opačně.
  • 0

#95 eMenthal

eMenthal

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2009 - 15:12

Tedy nevím zda to byla narážka na mě.
Ale já se tam byl podívat a řekl jsem si že to za to nestojí. Takže byl jsem tam a nelovil. A ne opačně.


Ne, to je narážka na Čejdovo chování, které mi nepřipadá normální. Nic víc.
  • 0

#96 pixies

pixies

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2009 - 15:13

Tak ok... je jen aby nedošlo k nedorozumění.
  • 0

#97 Housle

Housle

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2009 - 16:37

consul napsal/a:
Napadá mě hodit do fóra něco jako petici k uvolnění pro BM. Kdo by byl pro?


Ano,já sem pro.Sice se do matičky měst podívám jenom občas ale tadle mrška by mě zajímala.
Jenom k této diskuzi myslím že kdyby owner nezahájil diskuzi sám tak by se tato keška nemusela dostat do všeobecného podvědomí.
  • 0
DNF je důvod k další návštěvě.

#98 VXP

VXP

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 256 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2009 - 16:56

Housle napsal/a:
Jenom k této diskuzi myslím že kdyby owner nezahájil diskuzi sám tak by se tato keška nemusela dostat do všeobecného podvědomí.


kdepak... tohle vlakno vzniklo jenom proto, aby lidi nechatovali ve write note u cache, ale aby si mohli zanadavat tady :)
  • 0

#99 Cejda

Cejda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 172 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2009 - 19:24

eMenthal napsal/a:
Po posledních zápisech Cejdy u několika kešek jako např. Obecná škola, Michelská plynárna či diskuze k Záblesk světla, mě přesvědčil, že tento šampion je mistr geocachingu, nebere to jako zábavu, ale jako drsný souboj o body. Loví i kešky, se kterými je dopředu seznámen, že jsou vysloveně eklové a pak jen nadává a do logu píše BLÉ.
Tak se pane na tydle kešky vyserte, přestanete si dělat ostudu svými poznámkami a nás ušetříte čtení urážlivých vět.

Být ownerem, tak se Cejdovými výlevy vůbec nezaobírám, nemá cenu je vůbec komentovat. Nejhorší je, že těchto bodosběračů, kteří nebudou spát, dokud tu Prahu celou nevysmajlíkujou, příbývá. Stává se z cachingu hloupý sport a s tím jde ruku v ruce urážení ostatních, nadávání a sprostota.
Doufám, že takhle nikdy nezmagořím taky.

Příteli, jen mi prosím popiš tu zábavu s geocachingem, co jsi na tebou výše uvedených pixličkách prožil? Popíši ti co já. Obecná škola: Bláto, marast, stage v louži, finalka v kanále v rozlámané pixle od zavináčů plné vody. Plynárna: lejna, smetiště, poházené peněženky a občanky. Záblek světla: humusné místo, s doporučením autorovým, že máme poškozovat majetek jiných. Tak a co k tomu chceš napsat? Myslíš si, že když se k takovýmto pixlám budou psát milosrdné logy, tak se začneme geocachingem bavit? Myslíš si, že pochlebování si a plácání si po zádech jako sovětští soudruzi zvedne úroveň pixel? Představ si, že jsi cizinec a tyto skvosty půjdeš odlovit? Co si o nás budeš myslet? Začněte nazývat věci pravými jmény a když šáhneš u pixly do hovna, tak nepiš, že jsi se trochu umazal a že si v tranvaji potom moc nevonínkoval, ale že jsi sáhnul do lejna a pak jsi smrděl. Protože tak to je. A dokud se věci nebudou nazývat tak jak si zaslouží, tak takovéto pixly budou vznikat a budou dále i žít. A protože já se jima chci bavit, tak nechci, aby toto žilo a vůbec vznikalo. A to ti hned přidám další. RN N1 Stodulky: filmovka ležící na zemi v myší díře jen tak, ani nepřikrytá. A co mám napsat? Že je to moc fajn? No není! Kdyby na ni izolepou přidělal drátek a pověsil ji na ten strom u kterého leží, tak to fajn bude, ale zahodit filmovku, kam dohodím, ať padne, kam padne, tak to se na mne nezlob. Proč takovéto logy nepíši u pixel Hradníka, Dorkiho, Dandry, Miona, PaBy, V&F family, Solima, Milancera a mnohých dalších? Ono totiž všechno zdaleka BLÉ není, ale to co je, tak si zaslouží, aby se BLÉ napsalo. A ještě k tomu BLÉ odlovu. Výš proč jsem ji potom šel odlovit? Protože Hradnik ji dokázal z okénka svého auta umístit lépe jak autor, měl jsem absolutní instrukce, kde ji najdu. Chirurgické rukavice na rukou. A hlavně obavu, že až bude přemístěna, bude místo možná ještě o něco výživnější. Ono si přečti logy jiných. Tady: Danmil47 - sádra na 6 týdnů. Dorki-málem natržená řiť, atd. Když tedy to místo je tak úžasné, proč těm co to našli nic neříká? Proč ji tedy autor přendavá? Jednoduše. Protože je to odfláknutá krabice. A tu mám chválit? Nezlob se nebudu! Nejsem, žádný šampion a ani mist, ale nějakou tu pixlu jsem již držel v ruce a tak si dovolím myslet, že dokáži rozeznat, co je dobrá pixla a co je povl. Souboj o body? A ještě k tomu drsný? Kdyby byl, tak jsem rád za ten bod, ač byl jakýkoliv a ve skrytu duše si budu říkat jen houšť a větší kapky. A co tam máš dál? Vlastně nic. Takže co se ti vlastně nelíbí? Že píši o hovně, hovno? O povlu, povl? Tak s tím se musíš smířit. To tak je. Já prostě nazývám věci pravými jmény.
  • 0

#100 Cejda

Cejda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 172 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2009 - 19:41

A sorry, ještě jedno malé vysvětlení. Teď jsem si přečetl tvůj write note na Plynárně: Skoro mám chut pro tyhle sberace bodu, kterí ani nevedí co a proc jdou ulovit, udelat taky pár extra zahovnenejch kešek, aby si to porádne užili. A budu se smát, až budu císt nasrané logy, a pritom si budu klepat na celo, proc jste tam vy telátka chodili... Právě protože existují takovéto telátka jako ty, kteří jsou schopni udělat pixlu, jen proto aby ostatní nasrali, tak proto píši logy takové, jaké píši. Protože takovéto lidi s takovými pixlami to třeba přestane bavit a začnou dělat pixly které za něco stojí a to je moc dobrý, nebo se na geocaching vykašlou a to je taky moc dobrý.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama