Přejít na obsah


Fotka

GC1JKC5 - Zablesk svetla


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
106 odpovědí na toto téma

#61 Housle

Housle

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2009 - 18:36

zlicinaci napsal/a:

Housle napsal/a:
Tak sleduji zde útržky diskuze zda zničit jeden nebo více teplovodů ale furt nechápu kvůli čemu tam ta keš??:D

Čéče Housle, vůbec nedáváš pozor ;) Viz výše/níže:

harald napsal/a:
... Jak jsem psal v úvodním příspěvku, právě tohle překonání "toho, co se nedělá", byl jeden z důvodů, proč je keš tam, kde je.


Ahá,děkuji,už je mi to všechno jasné:D ale myslim že se toho dá překonat spousta co se toho nedělá a že ktomu ani neni potřeba krabička
  • 0
DNF je důvod k další návštěvě.

#62 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2009 - 18:39

Dneska jsem kolem toho místa jel několikrát a obhlídnul si to: 1. 100% souhlasím s tím, co tu napsal Dorcadion 2. tuhle kešku srovnávat se STYXem, Jezdcema, Voltage apod. nejde. Z mnoha pohledů 3. nechápu, o čem ta keška je na rozdíl od těch v bodě 2. 4. ano, dá se odlovit ve vhodnou dobu, ale i přes spoustu zkoušek autora hrozí pád do kolejiště nebo do silnice 5. zákaz vstupu na tu trubku zcela jistě existuje 6. podstupovat tohle jen za "díky za bod" opravdu za to nestojí
  • 0

#63 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2009 - 18:44

Monte-x napsal/a:
Osobně se přikláním k názoru, že by vůbec neměly být schvalovány cache beze smyslu, nebo se smyslem téměř nulovým (z posledních třeba GC1K49Y). Nesnažím se pochopit všechny ty emoce kolem, každý má kousek pravdy, ale já v tomto případě nejspíš jednoduše použiji odkaz "Ignore listing" a budu v klidu spát.......

Zvážení smyslu keše je asi na kačerech a regulace tímto směrem je nesmyslná, nicméně keše tohoto typu jdou u mne na bookmark ".račka". Ano, v poslední době jich přibývá geometrickou řadou :(
  • 0

#64 Tragedie_v_JZD

Tragedie_v_JZD

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 117 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2009 - 18:46

toz komu to za to nestoji , at tam neleze. ti, kteri za kazdou cenu bod museli udelat, tak ho maj, ale at drzi uzsta o tom, ze je to nebezpecne, ze tam lezou po trubce a ja nevim co. prece jsme inteligentni lidi , a pokud se mi neco zda jako nebezpecne, tak tam proste nelezu... nebo jsme vsichni jak mali deti, aby za nas nekdo rozhodoval, kam muzeme, kam nemuzeme, co smime?
  • 0

#65 Cejda

Cejda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 172 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2009 - 18:53

Tragedie_v_JZD napsal/a:

Cejda napsal/a:
:):):) Jsi k smíchu. Jsem jenom zvědav na ty diskuse, až tam někoho seberou a on se bude ohánět tím, že je to legální, že to říkal jeden Harald.:):):) Končím s tebou;).


aneb, kdyz dojdou argumenty, tak prijde na radu urazeni? pokud je ta keska tak protizakonna (vcetne lezeni po trubce), tak se ptam: PROC JSI PO TE TRUBCE LEZL? PROC JSI SE V LISTINGU ROZPLYVAL NAD TIM jak je jednoducha? velmi pokrytecke a ubohe jednani ...

Další:D Přečti si můj log. S Michalem jsme tam šli po silnici a přelezli po betonovém podstavci. Né po kolejích, né po trubce;):D Ano a píši, že se dá jednoduše po silnici udělat. Nepochopil jsi. Já nebojuji za zrušení kešky, ale za zrušení doporučené cesty po trubce;), ta někomu patří a to je rozdíl. A na silnici přejedou jenom toho, kdo tam půjde. A jaké ještě argumenty by jsi chtěl? :D:D:D
  • 0

#66 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2009 - 18:59

Tragedie_v_JZD napsal/a:
toz komu to za to nestoji , at tam neleze. ti, kteri za kazdou cenu bod museli udelat, tak ho maj, ale at drzi uzsta o tom, ze je to nebezpecne, ze tam lezou po trubce a ja nevim co.

prece jsme inteligentni lidi , a pokud se mi neco zda jako nebezpecne, tak tam proste nelezu... nebo jsme vsichni jak mali deti, aby za nas nekdo rozhodoval, kam muzeme, kam nemuzeme, co smime?

Ano, každý má svůj úsudek a práh nebezpečí, za který je ochoten pro případný bod jít... ALE autor by prostě měl zvážit, že taková krabice je o ničem a ani ji nevypustit.
  • 0

#67 harald.cz

harald.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2009 - 19:22

sobikovi napsal/a:
5. zákaz vstupu na tu trubku zcela jistě existuje

Pokud se takový zákaz vydaný majitelem nebo městem u trubky objeví, budu zvažovat, co dál. Jinak viz dříve napsané příspěvky.
  • 0

#68 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2009 - 19:27

harald napsal/a:

Cejda napsal/a:
Ve svém afektu špatně čteš.

Nikoliv, pouze reaguji na to, co jsi napsala.


no teda ..... :o:o:o ale vydrzela jsi nam to tajit dost dlouho, cejdo :D
  • 0

#69 Cejda

Cejda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 172 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2009 - 19:49

Dain & Olik napsal/a:

harald napsal/a:

Cejda napsal/a:
Ve svém afektu špatně čteš.

Nikoliv, pouze reaguji na to, co jsi napsala.


no teda ..... :o:o:o ale vydrzela jsi nam to tajit dost dlouho, cejdo :D

až do dnešního tělocviku:D:D:D, pak jsem byl odhalen. Ani pánské sako mi nepomohlo, ani cylinrd, ani hůlka. Prostě je to venku;):D A teď nevím, zdali si s váma mám dát za tu půl hoďku sraz na tom Kačáku. Přeci jenom poctivá dívka s třema pacholkama v noci do lesa a ještě někam za Prahu? ;) Jestli mne tam vojed*te, tak s váma nebudu mluvit:p:D
  • 0

#70 Cejda

Cejda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 172 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2009 - 19:53

no teda ..... :o:o:o ale vydrzela jsi nam to tajit dost dlouho, cejdo :D A ty se hlavně nevykecávej a dělej, nebo tam přijedeme o půlnoci;):D
  • 0

#71 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2009 - 21:01

Flame? Flame! Je tu flame! A mě to nikdo neřek :@ :( :D

Monte-x napsal/a:
Osobně se přikláním k názoru, že by vůbec neměly být schvalovány cache beze smyslu, nebo se smyslem téměř nulovým


Cokoliv je nutné hodnotit a rozlišovat SUBJEKTIVNĚ je problém, takže tohodle nedocílíš....

nicméně keše tohoto typu jdou u mne na bookmark ".račka".

Tak tak, taky mám jeden takový nový, jen jméno má hnůj :D A člověk se nestačí divit, jak se pak po něm takový účastník ožene :D

Ad celá diskuse
Je absolutně jedno, jestli je v našich právních zákonech klička nebo ne. Podstatné je, že je to neetické! Jak už tu bylo uvedeno, kdybych se Ti prošel přes tvůj peršan ve špinavých keckách, taky se Ti to nebude líbit a argument, že jsem neměl v úmyslu ho poškodit Tě zřejmě neuspokojí.....
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#72 harald.cz

harald.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2009 - 21:07

Po debatě s hysterickým Cejdou po mailech jsem změnil parametry keše na premium only.
  • 0

#73 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 02 leden 2009 - 21:28

harald napsal/a:

sobikovi napsal/a:
5. zákaz vstupu na tu trubku zcela jistě existuje

Pokud se takový zákaz vydaný majitelem nebo městem u trubky objeví, budu zvažovat, co dál. Jinak viz dříve napsané příspěvky.

A to musíš mít všude cedulky se zákazem? Co obecná nařízení, zákazy a vyhlášky?

Nj, ty magoři sprejeři taky cákaj všude ty svoje ko.otiny kvůli tomu, že na každém baráku není cedulka zákaz cákání ko.otin na fasády..
  • 0

#74 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2009 - 9:53

harald napsal/a:
Po debatě s hysterickým Cejdou po mailech jsem změnil parametry keše na premium only.


Vyborne. Vydal jsem se hledat BM kesku, nasel BM kesku (20:25) a uz ji nezaloguju, prootze kdyz jsemse vratil domu, uz je z ni PM keska. :(
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#75 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2009 - 11:00

Obávám se, haralde, že ceduličku "to je ten s tou motanicí kolem trubky" už ti nikdo neodpáře B)
  • 0

#76 harald.cz

harald.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2009 - 11:08

Citecka napsal/a:
Obávám se, haralde, že ceduličku "to je ten s tou motanicí kolem trubky" už ti nikdo neodpáře B)

V pohodě. :) Beru to jako dobrou zkušenost. Chtěl jsem si vyzkoušet jak připravit nepatrně přístupově náročnější keš než se pustím do těch, co mám dál v plánu. To teprve asi bude hysterie. Nepůjde tam dojet autem. :P
  • 0

#77 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2009 - 11:48

harald napsal/a:
To teprve asi bude hysterie. Nepůjde tam dojet autem. :P


no tak sem s ni. rekl bych, ze na ni vsichni cekaji. k tehle totiz bohuzel autem dojet jde :D

i tramvaji, autobusem a kamionem :D
(nebude prave v tom ten hacek :P)
  • 0

#78 harald.cz

harald.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 92 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2009 - 12:12

Dain & Olik napsal/a:

harald napsal/a:
To teprve asi bude hysterie. Nepůjde tam dojet autem. :P


no tak sem s ni. rekl bych, ze na ni vsichni cekaji. k tehle totiz bohuzel autem dojet jde :D

i tramvaji, autobusem a kamionem :D

dočkej času ;-) na jednu potřebuju vyzdravit ruku, abych se tam dostal, druhou dojednávám s majitelem (a to bez vazby na Cejdovy výlevy :-))
  • 0

#79 Cejda

Cejda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 172 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2009 - 17:20

Dain & Olik napsal/a:

harald napsal/a:
To teprve asi bude hysterie. Nepůjde tam dojet autem. :P


no tak sem s ni. rekl bych, ze na ni vsichni cekaji. k tehle totiz bohuzel autem dojet jde :D

i tramvaji, autobusem a kamionem :D

Nooo Davide, jen počkej, až se uzdraví;):D:D:D To ti teprve něco ukáže:D Celejch 6 let českej geocaching čekal, až Harald začne pixlovat, aby nám ukázal jak se dělaj krabičky:D:D. On už má v Praze vyzbíraný všechny jedničkový a jeden a půlkový, takže teď najede na dvojkovky a nám sem prdne nějakej minimálně šestkovej skvost.;) A to si nedělám srandu, on je vážně dobrej. Stačí se mu podívat do profilu. On udělá dopoledne 3 krabky v Rumunsku a poo ještě 2 v Praze:D:D:D. a to tak 2x do měsíce. Těš se woe.
  • 0

#80 Sylvia999

Sylvia999

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 538 příspěvků(y)

Publikováno 03 leden 2009 - 17:37

harald napsal/a:
dočkej času ;-) na jednu potřebuju vyzdravit ruku, abych se tam dostal, druhou dojednávám s majitelem (a to bez vazby na Cejdovy výlevy :-))


Von na nás takhle...teda to bych vod něho nečekala. Když jsem ho potkala, von vám mi připadal, jako slušnej kluk...:D:D:D
  • 0
Sylvia999




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama