Přejít na obsah


Fotka

Vybarvujeme mapu Evropy


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
189 odpovědí na toto téma

#61 drastak

drastak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 28 červen 2010 - 9:37

No, aktualne nebere to nic, protoze jsem na to 3/4 roku nesahnul ... ale jinak to bere kacery z celeho sveta, kteri nasli alespon 1 cache v Moldavii, Belorusku, v Andore nebo na Spicberkach ... (+samozrejme kdyz najdu nekoho "zajimaveho", kdo ma hodne zemi, tak ho tam prihodim)
  • 0

#62 drastak

drastak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 04 červenec 2010 - 9:51

chemick: <offense>zdravim :))</offense>

Vložený obrázek
  • 0

#63 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2010 - 6:58

co to je za vosklivyho fousace? :) neco podobnyho jsem nedavno videl v zoo, jen si nejsem jistej z kteryho pavilonu to uteklo..
  • 0

#64 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2010 - 10:20

Když už tu děláte žebříček kačerů, co mají nejvíce zemí, tak si dovolím udělat reklamu na zajímavou možnost celoevropského kombajnu. Jedná se o síťovou jízdenku Eurolines pass, na kterou můžete např. jezdit po Evropě 15 dní za 175 euro.
Když mi tohle kamarád ukázal, tak hned dodal, že když se vyberou destinace alespoň 8 hodin jízdy daleko, tak se ušetří čas a peníze za ubytování, bude se chrápat v buse:)

Tak co, pánové a dámy, kdo dá alespoň 15 zemí za těch 15 dní;)
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#65 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2010 - 10:32

weri: to je pekne, az na to, ze ti tam vypadlo jedno podstatne slovicko a to prave OD 175 EUR. Je to rozliseno jak terminy, tak i tim, jestli je clovek do 26ti let ci vyse.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#66 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2010 - 10:37

S474N napsal/a:
weri: to je pekne, az na to, ze ti tam vypadlo jedno podstatne slovicko a to prave OD 175 EUR. Je to rozliseno jak terminy, tak i tim, jestli je clovek do 26ti let ci vyse.


Tohle forum fakt miluju. Človek se tu chce podělit o zajímavou možnost cestování a bude linčován, že mu "vypadlo" slovo od.
Podle mého fráze "např. jezdit po Evropě 15 dní za 175 euro" je dostatečná, dá se z ní pochopit, že je to jedna z mnoha možností.
  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#67 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2010 - 10:38

a tech 175 je leden->brezen + listopad->prosinec. momentalne by to pro spratky (aka mladez, aka youth) bylo za 290E)
  • 0

#68 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2010 - 10:39

weri: jenze ono je dost zasadni, jestli clovek zaplati 175 EUR nebo 345 EUR. Pokud ten rozdil nevidis, tak je mi te lito. zLOST: asi tak, pomerne zavadejici informace.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#69 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2010 - 10:45

weri, je to zajimava informace, to se musi nechat. jen je to podobny jako bys upozornoval na akcni letenky pul roku dopredu.. a ja bych to ted mel za 345E, coz bych mozna dal radej za letenku nekam do pryc, nez dva tydny chcipat v buse, byt klimatizovanym. a neber to jako osobni utok :)
  • 0

#70 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 532 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2010 - 10:50

Naivně jsem doufal, že když napíši o možnosti cestování za poměrně levný peníz, tedy OD 175 euro (spokojen?), tak se tu rozběhne diskuze o tom, jak si někdo v průběhu roku naplánuje pěknou dvoutýdenní akci.
Bohužel se to zvrhlo v to, že jsem chudáček, co nepozná rozdíl mezi pár eurama.
Takže poslední můj příspěvek. Kdo by měl zájem využít síťovou jízdenku na busy po celé Evropě, mrkněte na Eurolines pass, ostatní si tu klidně do prázdna plkejte o významu slova "od":)

  • 0

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#71 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2010 - 10:53

weri: tvym problem je to, ze na faktickou poznamku reagujes jakozto na osobni utok. A dvoutydenni akci za 175 EUR muze v realu planovat vyhradne mladez do 26ti let v terminu Leden, Unor, Brezen, Listopad, Prosinec. ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#72 Zoffka

Zoffka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2010 - 13:55

S474N napsal/a:
weri: jenze ono je dost zasadni, jestli clovek zaplati 175 EUR nebo 345 EUR. Pokud ten rozdil nevidis, tak je mi te lito.


OT: No já bych spíš řekla, že pokud je ten rozdíl pod jeho rozlišovací schopností, tak je šťastný člověk, co si nemusí dělat starosti s penězma, a litovat ho rozhodně nemusíme :-)))
Já mu to osobně docela přeju! ;-))
  • 0
Gde Proboha Sem ???
Jdeme tudy. Je to sice dál, ale zato horší cesta...

#73 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2010 - 15:50

Zoffka napsal/a:

S474N napsal/a:
weri: jenze ono je dost zasadni, jestli clovek zaplati 175 EUR nebo 345 EUR. Pokud ten rozdil nevidis, tak je mi te lito.


OT: No já bych spíš řekla, že pokud je ten rozdíl pod jeho rozlišovací schopností, tak je šťastný člověk, co si nemusí dělat starosti s penězma, a litovat ho rozhodně nemusíme :-)))
Já mu to osobně docela přeju! ;-))


to je jako reklama cestovek - zájezd od 4999 ! A k tomu si připočtěte to a to povinného a máte to za trojnásobek. Anebo je to jeden termín těsně po novém roce, jinak je to opět za trojnásobek. Jako zajímavá informace by to skutečně bylo kdyby to bylo obecně pravda. Jenže pokud je to 350 EUR, tak mám lepší sbalit dva lidi do auta (pokud by se nějací našli) a vyrazit po vlasní ose.

Když pojedou 3 lidi, tak náklady na PHM beru deme tomu (at je to hodně i na dálniční poplatky) 2.50Kč, 3 * 175EUR je 13500Kč, to je 5500km. Neřeší to problém noclehu, ale osobně se na pidisedadlech v busech moc nevyspím a (ne)spát tak týden si nedovedu představit.
  • 0

#74 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2010 - 16:08

Arne1: a ted si vem, ze 3 dospeli nezaplati 3x 175 EUR, ale 3x 345 EUR. To je uz pomerne slusna dovolena i letecky :D:D
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#75 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 13 červenec 2010 - 16:30

S474N napsal/a:
Arne1: a ted si vem, ze 3 dospeli nezaplati 3x 175 EUR, ale 3x 345 EUR. To je uz pomerne slusna dovolena i letecky :D:D

Za takové částky (=<400) většinou lítám na dovču do Egypta. Ale to není o keších.
  • 0

#76 jizersky_drak

jizersky_drak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2010 - 23:33

Autacek napsal/a:
Doporučuju na daný účel (vybarvené mapy Evropy a světa) plně automatické itsnotaboutthenumbers.com, stačí nahrát vlastní stats, vše ostatní funguje již plně automaticky..., včetně jiných statistik.

ukázka map:
http://www.itsnotabo...t.php?id=760624
http://www.itsnotabo...t.php?id=760624


Bohužel itsnotaboutthenumbers.com je zrušené - nevíte někdo o jiných podobně pěkných mapkách? world66 je na prd protože nejsou barevně rozlišené a nejsou vidět hranice :-(
  • 0

#77 jizersky_drak

jizersky_drak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2010 - 23:36

abakus napsal/a:
Chci se zeptat, jestli je tady někdo postižený tímto způsobem? Jde o vybarvování mapy Evropy nalezením aspoň jedné keše v zemi (podle FindStatGen makra pro GSAK, potažmo podle www.world66.com).

Prozatím vím o sobě :) (v současnosti 26 států) a o Drasťákovi (15). Dál PaBa (17) Dorcadion (19), Benedikt (17), dark.metalswamp (16) ale u těch to je možná jen jen vyloženě vedlejší produkt ;)

Nechce se mi procházet všechny profily :), takže kdo to sleduje a má nalezeno v 15+ evropských zemích?


Já se k tomuto postižení klidně přihlásím B) Zrovna před 2 týdny jsem si kvůli barvení mapy schválně protáh cestu do Innsbrucku přes Švýcarsko a Lichtenštejnsko.

Takže teď mám 15 států a v srpnu doufám stihnu další 4. Čímž se ale dostanu dost do úzkých kam dál pokračovat :D
  • 0

#78 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2010 - 23:38

jizersky_drak napsal/a:
Bohužel itsnotaboutthenumbers.com je zrušené - nevíte někdo o jiných podobně pěkných mapkách? world66 je na prd protože nejsou barevně rozlišené a nejsou vidět hranice :-(


Zkus treba tuto, ale nemam s tim moc zkusenosti.

http://www.mygeocachingprofile.com/
  • 0

#79 jizersky_drak

jizersky_drak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2010 - 9:06

dík, chce to trochu prozkoumat, jestli to rozumně umí Evropu - jinak to ale vypadá pěkně
  • 0

#80 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2010 - 20:11

jizersky_drak napsal/a:
dík, chce to trochu prozkoumat, jestli to rozumně umí Evropu - jinak to ale vypadá pěkně

tak jsem to rychle proklapal a vygenerovalo to toto (viz konec mého profilu). Jediné, co je pakárna, tak než se zruší zatržítka všech US států (je to prostě emerický :P ), po změnách nastavení je nutné znovu nahrát PQ. celé to zabralo 5-10 min a pro příště bude stačit jen aktualizovat PQ + ctrl c/v do profilu
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama