Přejít na obsah


Fotka

Vybarvujeme mapu Evropy


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
189 odpovědí na toto téma

#81 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2010 - 20:42

Já jen nepochopím, proč je to všechno v tomhle nechutným jpg... k čemu se tvořil png, co? :) K barvení - když Bůh dá, dva státy si ještě obarvím. Což teda, pravda, není oproti vám mnoho. :))
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#82 Werki

Werki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2010 - 20:50

k-lord napsal/a:

jizersky_drak napsal/a:
Bohužel itsnotaboutthenumbers.com je zrušené - nevíte někdo o jiných podobně pěkných mapkách? world66 je na prd protože nejsou barevně rozlišené a nejsou vidět hranice :-(


Zkus treba tuto, ale nemam s tim moc zkusenosti.

http://www.mygeocachingprofile.com/


já zas používám toto http://blindmap.no-ip.org/map/ je to jednoduchý, barvičky si naklikám jaký chci a editovat mapu lze jen dopsáním příslušných zkratek do linku, takže na ty stránky ani nemusím lézt
  • 0

LG G6 + c:geo + OSM


#83 Werki

Werki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2010 - 22:19

Tady ještě doplním, že kamarád jich má 15 včetně ČR a teď mu přibylo Portugalsko, které tam ještě nemá zakreslené. Taky vybarvuje s radostí :)

http://www.geocachin...0e-87681765d876
  • 0

LG G6 + c:geo + OSM


#84 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2010 - 1:59

Werki napsal/a:
Tady ještě doplním, že kamarád jich má 15 včetně ČR a teď mu přibylo Portugalsko, které tam ještě nemá zakreslené. Taky vybarvuje s radostí :)

http://www.geocachin...0e-87681765d876


Teda koukam, ze ten tvuj kamos v te cizine moc tech kesi neodlovi. Asi nema moc casu pri sluzebce, hm? ;);)
  • 0

#85 Etigo

Etigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2010 - 10:38

Tak máte se na co těšit, VelkyVezir se vydal vybarvovat Evropu. B)
  • 0

#86 CZECH.TIR

CZECH.TIR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2010 - 11:50

no já jich mám pouhých dvanáct..mohlo jich být o 4 víc, ale buď nebyl čas nebo jsem v té době o GC nevěděl...
  • 0
náš tým: Petr, Inka, Péťa, Gábinka. Jako ochranka Jork a Sissi (yorkshire terier).
Geovozy Felda pick-up, krátká Felda, Renault Magnum 480 HP + návěs, JAWA Mustang r.v. 1970, kolo,nohy.

KOMU SE MÉ KEŠE NELÍBÍ,AŤ JE NELOVÍ...

statistika munzee: [url]http://www.opencaching.org.uk/sigzee.php?munzeer=petr007[url]


#87 Werki

Werki

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2010 - 11:51

k-lord napsal/a:

Teda koukam, ze ten tvuj kamos v te cizine moc tech kesi neodlovi. Asi nema moc casu pri sluzebce, hm? ;);)


Nene, to má takový ruzný dvoudenní výlety s různejma low-cost společnostma a tak. Nemá GPS, takže si vždy něco půjčí, ale on toho zas tak moc nenakešuje. Hlavní, že má vybarveno a to mu stačí. :)
  • 0

LG G6 + c:geo + OSM


#88 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 17 červenec 2010 - 11:57

No že bych se tomu taky začal věnovat, když jsem před týdnem vybarvil všechny okresy ČR?
  • 0

#89 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2010 - 14:05

Tak jo, inspirován timto forem jsem dosáhl čísla 18 (napr donutit plné auto lidi na aspon jednu kes ve svýcarsku a cirou nahodou to vzit prez andorru). Mohlo by to být i víc vědět o geocachingu dva roky déle, ale i tak je to dobré číslo :D
  • 0
Užívej života...

#90 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2010 - 16:16

Drastaku... jsem na 33. Do konce roku toho už asi moc nedám, neboť se mi pomalu, ale jiste mění soukromý život a tak bude příležitostí o dost méně. :( Ale Ahlandy ti závidím... :) Tam se snad dostanu příští rok. :)
  • 0

#91 drastak

drastak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 17 srpen 2010 - 23:53

chemic77 napsal/a:
Drastaku... jsem na 33. Do konce roku toho už asi moc nedám, neboť se mi pomalu, ale jiste mění soukromý život a tak bude příležitostí o dost méně. :(

Ale Ahlandy ti závidím... :) Tam se snad dostanu příští rok. :)


Zdar, blahopreju ke dvema peknym zarezum v podobe Islandu a Fayerskych ostrovu :) ... To budu muset zvladnout pristi rok ja ...

Ja jsem se prave vratil ze Spicberk a kupodivu jsem to i prezil, takze jsem ted na 29 evropskych statech (+Norsko jeste cestou)

Propadaji mi mile na frequent flayer karte, takze uvazuju, ze bych jeste nekam zaletel, ale jinak to financne spise nevypada ... :)
  • 0

#92 jizersky_drak

jizersky_drak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2010 - 21:59

Tak díky tomu, že jsem to vzal z Frankfurtu do Prahy trochu oklikou, jsem se dostal na 19, ale s váma zjevně nejde závodit :-) Snad leda, že bych si udělal kolečko přes pobaltí, Petrohrad a Skandinávií přes Dánsko zpátky :-D ...anebo aspoň "tour de Balkán"... Jinak je zajímavý, jak vás to počítání různých autonomních území za samostatné státy motivuje k šíleným výletům: Faery, Špicberky, Gibraltar... to přeci vůbec nejsou státy ;-) Faery mi bohužel chybí, neb z různých objektivních důvodů jsem to na Island bral vzduchem a to je bohužel bez mezipřistání
  • 0

#93 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2010 - 23:15

jizersky_drak napsal/a:
ale s váma zjevně nejde závodit :-)


Ale to nejni o závodění. :) Jen nás to prostě hrozně moc baví. :) Miluju cestování a vždy se těším na další cestu. A už plánuju další. :)

Jinak je zajímavý, jak vás to počítání různých autonomních území za samostatné státy motivuje k šíleným výletům: Faery, Špicberky, Gibraltar


Tak Faery zrovna jsou. :) Ale jinak je to pravda divné, ale o to hezčí. :) A navíc se díky tomu dostanu na fakt zajímavá místa. Gibraltar byl nádhernej.
  • 0

#94 Saman

Saman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 941 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2010 - 11:55

tak koukam, ze tabulka se nejak doplnuje, Drastaku, nespi :) z evropskych mam aktualne odloveno 21 a dalsi - Rusko - brzo pribudne :)
  • 0
Vložený obrázek

Chceš-li jít rychle, jdi sám.
Chceš-li dojít daleko, jdi s přáteli.

#95 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2010 - 12:45

Saman napsal/a:
tak koukam, ze tabulka se nejak doplnuje, Drastaku, nespi :)...

Tabulka se spíše NEdoplňuje. Drasťáku nespi :D
Jelikož se mi povedlo odlovit v první půlce srpna dalších 10 evropských zemí, dotáhl jsem to na dvacítku taky B)
A je to zábava...
  • 0

#96 jizersky_drak

jizersky_drak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2010 - 13:08

chemic77 napsal/a:
Tak Faery zrovna jsou. :) Ale jinak je to pravda divné, ale o to hezčí. :) A navíc se díky tomu dostanu na fakt zajímavá místa. Gibraltar byl nádhernej.


Kdepak, Faery patří k Dánsku, byť mají rozsáhlou autonomii (viz Wiki)

Já vůbec nerozporuju, že se díky tomu člověk dostane na zajímavý místa. Rozhodně bych byl rád kdybych moh cestovat víc než se mi daří - speciálně v případě Faer mi je docela líto, že jsem je cestou na Island vynechal (protože letadlo tam nestaví).

Tak snad se mi podaří ještě letos dostat aspoň na tu dvacítku...
  • 0

#97 drastak

drastak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2010 - 15:55

saman, dr.vota: tak si to napiste sami, frajeri :)) ... bohuzel se k tomu nejak nemuzu dostat a taky to musim vymyslet tak, aby Groundspeak nebyl cely zhavy do banovani meho uctu ;)) ... ... a kdyz uz v posledni dobe byla chut, tak jsem zkysnul na prescasech v zamestnani ;( ...
  • 0

#98 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2010 - 16:45

drastak napsal/a:
saman, dr.vota: tak si to napiste sami, frajeri :))

... bohuzel se k tomu nejak nemuzu dostat a taky to musim vymyslet tak, aby Groundspeak nebyl cely zhavy do banovani meho uctu ;)) ...

... a kdyz uz v posledni dobe byla chut, tak jsem zkysnul na prescasech v zamestnani ;( ...

Já si dovedu představit, kolik to dá práce...to bylo jen tak ze srandy ;)
  • 0

#99 drastak

drastak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2010 - 10:36

... tak ... neco malo jsem spachal ... ... zdaleka nejsou data 100% aktualni a take vim o 2-3 lidech, kteri se cca v prvni 20 nejlepsich jeste objevi ... kazdopadne nikdo by jeste nemel mit Evropu vybarvenou, takze porad je o co hrat ... :)) Prvni 10: 1. Geofellas 36 (45) 2. otti20 35 (37) 3. chemic77 33 (33) ... pry jeste ma Maltu jako c. 34 :) 4. chatcar 32 (36) 5. hzoi 32 (35) 6. runnerfreddy 30 (41) 7. Vrso 30 (31) 8. drastak 30 (31) ... Vatican jeste nemam zalogovany :) 9. Reggi 29 (32) 10. hippihiiri 29 (31) (v zavorce je pocet vsech zemi ... tj. vcetne neevropskych) Jinak prvnich cca 50 lidi je zde: http://www.geocachin...fc-a55283a4dd0f Preju uspesne barveni :)
  • 0

#100 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2010 - 11:54

Tak já jsem už asi skončil a dost možná na hodně dlouho. :( Ani letos se už nikam nedostanu. :( Nicméně jsem rád, že jsem ty cesty mohl podniknout a moc rád si někdy Evropu dokončím.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama