Přejít na obsah


Fotka

Vybarvujeme mapu Evropy


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
189 odpovědí na toto téma

#121 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 22:03

jizersky_drak napsal/a:

Ber to tak: malokomu se casteji postesti, aby se nekam dostal "zadarmo" v ramci sluzebky.


Jezis... jak ja bych rad podobnou praci. :) To ja musel vsechno projezdit o svem volnu. :) I kdyz na druhou stranu... co se v ramci sluzebky da stihnout? Vylet do hor asi tezko. ;)
  • 0

#122 jizersky_drak

jizersky_drak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 14 březen 2011 - 23:54

chemic77 napsal/a:

jizersky_drak napsal/a:

Ber to tak: malokomu se casteji postesti, aby se nekam dostal "zadarmo" v ramci sluzebky.


Jezis... jak ja bych rad podobnou praci. :) To ja musel vsechno projezdit o svem volnu. :)


Jo, souhlas. Pokud me pamet nesali, tak muj soucasny pobyt v Kodani je prvni v pracovni dobe a z cizi kapsy.
Z vlastni kapsy (ne zrovna levny) a ve volnem case bude i ten vylet do Malmö, ktery si nemuzu nechat ujit, kdyz uz jsem tady.

chemic77 napsal/a:
I kdyz na druhou stranu... co se v ramci sluzebky da stihnout? Vylet do hor asi tezko. ;)


To strasne zalezi na tom jak dlouha a kam ta sluzebka je. Pokud ti jde jen o to obarvit kousek mapy, tak na to staci jedna tradicka ve meste nebo na letisti, coz se asi ve vetsine pripadu da zvladnout i pri ceste v obleku "na otocku". A takovy vylet do hor se zrovna v Kodani zvlada dost blbe i kdybys tu byl mesic :D
  • 0

#123 r+d

r+d

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2011 - 0:20

Tak koukám, že vybarvování mapy nebaví jen nás. :) Zatím jsme na 26 státech, brzy snad přidáme ještě Finsko a možná něco z Pobaltí...
  • 0

#124 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2011 - 8:26

Jak ja vam ted zavidim.. :( Sedim doma na prdeli a nemuzu nikam. :( Uz jsem si myslel, ze bych neco podniknul aspon na vikend... ale to nejni muj styl.
  • 0

#125 r+d

r+d

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2011 - 11:37

chemic77 napsal/a:
Jak ja vam ted zavidim.. :( Sedim doma na prdeli a nemuzu nikam. :( Uz jsem si myslel, ze bych neco podniknul aspon na vikend... ale to nejni muj styl.


Díval jsem se na tvůj profil a líbí se mi ta mapa Evropy, kde je konečně Černá Hora, jak má být - nám teď svítí spolu se Srbskem, i když ji nemáme... poradíš nám, kdes ji našel? Moc děkujem, rádi bychom Černou Horu rozsvítili, až ji skutečně navštívíme :)
  • 0

#126 VelkyVezir

VelkyVezir

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 15 březen 2011 - 15:34

r+d napsal/a:
Díval jsem se na tvůj profil a líbí se mi ta mapa Evropy, kde je konečně Černá Hora, jak má být - nám teď svítí spolu se Srbskem, i když ji nemáme... poradíš nám, kdes ji našel? Moc děkujem, rádi bychom Černou Horu rozsvítili, až ji skutečně navštívíme :)


Staci v GSAKu upgradovat findstatgen makro a pak mas na vyber jakou mapu chces pouzit - ty nove jsou ulozeny primo na gsak serveru, puvodni world66 byly udajne nespolehlive.
  • 0

#127 r+d

r+d

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2011 - 17:50

VelkyVezir napsal/a:

r+d napsal/a:
Díval jsem se na tvůj profil a líbí se mi ta mapa Evropy, kde je konečně Černá Hora, jak má být - nám teď svítí spolu se Srbskem, i když ji nemáme... poradíš nám, kdes ji našel? Moc děkujem, rádi bychom Černou Horu rozsvítili, až ji skutečně navštívíme :)


Staci v GSAKu upgradovat findstatgen makro a pak mas na vyber jakou mapu chces pouzit - ty nove jsou ulozeny primo na gsak serveru, puvodni world66 byly udajne nespolehlive.


Díky moc za radu, konečně nám ta mapa sedí. :)
  • 0

#128 dmitl

dmitl

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2011 - 18:44

Nazdar kačeři, mám prosbu, dneska jsem vlezl geocaching.com a hledal jsem na mapách nějaké nové kešky, když v tom jsem si všiml, že se mi na mapách nezobrazují mnou ulovené kešky v podobě žlutých smajlíků, ale zobrazují se obyčejně, nevíte čím to může být? díky...
  • 0

#129 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2011 - 20:34

dmitl napsal/a:
Nazdar kačeři, mám prosbu, dneska jsem vlezl geocaching.com a hledal jsem na mapách nějaké nové kešky, když v tom jsem si všiml, že se mi na mapách nezobrazují mnou ulovené kešky v podobě žlutých smajlíků, ale zobrazují se obyčejně, nevíte čím to může být? díky...

1) tenhle dotaz nepatří do toho vlákna, příště si udělej svoje nové
2) je to normální známá chyba, obnov si stránku
  • 0

#130 drastak

drastak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2011 - 15:10

Sorry za pozdni reakci, ale delam toho ted tak malo, ze nejak nemam na nic cas :(

chemic77 napsal/a:
Blbost... byt nemam v Kosovu zadnou cache odlovenou, tak jsem jim projizdel. Neplatil jsem nic. ;-) Nicmene, viz jine vlakno zde, toto nebudes muset absolvovat, nebot GC zcela pochopitelne reklo tomuto navrhu NE.
odkaz na jine vlakno


No, ja bych stejne radeji jednu mel. 50E pro 4 v aute neni zase takova castka, kdyz si clovek predstavi, ze by tam musel jet kvuli vyabrveni jeste 1 cilene :) A mozna taky budeme projizdet i kdybychom pro zadnou cache cilene nejeli :).

chemic77 napsal/a:

A byl jsem vcera upozornen na jeden bonus pro vybarvovace, tak az budete mit cestu kolem, zastavte se na GC1Z6BK B)

Thy woe... to me zas Drastak sezere.... :D


... asi jo ... ve skutecnosti sypu popel na hlavu hlavne sobe ... jak jsem nemohl nic poradne delat, tak jsem mel tolik casu, ze jsem se k tomu vubec nedostal :( ... ale urcite se ozvu ..... jednou ..... :)))

chemic77 napsal/a:
A me by spis zajimal dotaz na Drastaka... muzes sem nekdy a nejak implementovat vsechny staty Evropy, ktere jsou nutne k odlovu cele Evropy? Vim, ze ty kalkulujes se staty uvedenych na GC.com, ale na World66 je tomu zcela nejak jinak. Diky.


Ja vim, ze to uz dlouho slibuju vcetne vlajecek ... mam to nekde v DB (a uz sam nevim kde), ale tohle jsem nasel nekde v testovacim scriptu rychleji ... pri hledani grepovani source abych nasel tu spravnou DB :)

my @european_countries_array = ( 'Aland Islands','Albania','Andorra','Austria','Belarus','Belgium','Bosnia and Herzegovina','Bulgaria','Croatia','Czech Republic','Denmark','Estonia','Faroe Islands','Finland','France','Germany','Gibraltar','Greece','Guernsey','Hungary','Iceland','Ireland','Isle of Man','Italy','Jersey','Latvia','Kazakhstan','Liechtenstein','Lithuania','Luxembourg','Macedonia','Malta','Moldova','Monaco','Montenegro','Netherlands','Norway','Poland','Portugal','Romania','Russia','San Marino','Serbia','Slovakia','Slovenia','Spain','Svalbard and Jan Mayen','Sweden','Switzerland','Turkey','Ukraine','United Kingdom','Vatican City State');

melo by jich byt 53 a zpusob, jak jsem je ziskal, viz tohle tema nekde na zacatku :)

r+d napsal/a:
Tak koukám, že vybarvování mapy nebaví jen nás. :) Zatím jsme na 26 státech, brzy snad přidáme ještě Finsko a možná něco z Pobaltí...


Ha ... dalsi konkurence :))) ... v systemu uz jsi ... ale na dobu, kdy to bude mit nejaky verejny xicht je treba jeste pockat az lina lemra drastak neco naprogramuje ... ;)

chemic77 napsal/a:
Jak ja vam ted zavidim.. :( Sedim doma na prdeli a nemuzu nikam. :( Uz jsem si myslel, ze bych neco podniknul aspon na vikend... ale to nejni muj styl.


Vubec o tom nemluv ... dovolena na Madeire - zrusena, Pobalti - velmi nejiste ... pomalu se rysujici Monaco - zamitnuto ... doufam, ze pres prazdniny budu ve stavu, kdy alespon ten Balkan budu schopen absolvovat, i kdybych nemohl na ty hory, tak alespon, ze bych v podhuri barvil staty... jinak to letos vypada tak smutne, ze tovje pozice je alespon z me strany neotresitelna ... :(

... i kdyz ..... nikdy nerikej nikdy .... ;))
  • 0

#131 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 103 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2011 - 15:58

Škoda, že GC provozuju teprve 3. sezónu a první keše nebyly před 20+ lety. To bych měl 23 států Evropy. Takže takhle jen 8 + 2 státy. No, snad letos trošku vylepším ;)
  • 0

#132 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2011 - 17:28

No po kompletnim vybarveni mapy USA se snad konecne pustim i do Evropy. :D:D
  • 1

#133 jizersky_drak

jizersky_drak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 268 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 22:39

KaMo_cz napsal/a:
Škoda, že GC provozuju teprve 3. sezónu a první keše nebyly před 20+ lety. To bych měl 23 států Evropy. Takže takhle jen 8 + 2 státy. No, snad letos trošku vylepším ;)


jo, tak tohle by asi moh rikat kde kdo. i kdyz mne uz cache chybi asi jen v Bulharsku, z tech statu, kde jsem nekdy v zivote byl.

btw. bacha na Irsko - nejezdete do Severniho Irska ve vire, ze si vybarvite Britanii! ja o Velikonocich odlovil na onom ostrove 34 cachi, z toho vic jak pulku v Severnim Irsku, ale VSECHNY jsou dle Groundspeaku v Irsku! (mne to teda je z hlediska barveni mapy jedno, uz predtim jsem mel par kousku v Londyne a do Ulteru jsem nejel kvuli cachim :-))
  • 0

#134 CZECH.TIR

CZECH.TIR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 417 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2011 - 23:33

tak konečně, od včerejška mám 15 států, přibylo Maďarsko.. až na pár keší v Rakousku a polské na Sněžce to mám vše v rámci služebních cest.. jen marně naznačuju šefovi, že by bodlo ještě Finsko, Norsko, Portugalsko,Anglie, Švýcary, Andorra, Monaco, lichtejnštensko. V posledníchčtyřech jsem sice byl,ale to jsme o G nic netušil :-(
  • 0

#135 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2011 - 7:53

jizersky_drak napsal/a: btw. bacha na Irsko - nejezdete do Severniho Irska ve vire, ze si vybarvite Britanii! ja o Velikonocich odlovil na onom ostrove 34 cachi, z toho vic jak pulku v Severnim Irsku, ale VSECHNY jsou dle Groundspeaku v Irsku!

Takovych pripadu je vic, napriklad keska GC2FFQ2 je podle Groundspeaku v Armenii. Nejak ale neberou v uvahu rezoluce OSN (c. 853, 874 a 884), kde neni uznan status Nahorniho Karabachu jako soucast Armenie. Stejne tak tento status neprijal ani jediny stat na svete a vsemi mezinarodnimi organizacemi je okupace ze strany Armenie oznacena za nezakonnou ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#136 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2011 - 9:20

Rekl bych ze tohle je mnohem lepsi než GC1PHV2, ktera je označena jako marocká, i když marockou okupaci uznává 0 (slovy žádný) států a naopak Západní Saharu (SADR) uznává, či uznávalo okolo 80 a je oficiálním členem Africké unie. Takhle by jsme se mohli u GS bavit o mnoho dalších... GS prostě není garant mezinárodně-politické situace :D
  • 0
Užívej života...

#137 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2011 - 9:22

puczmeloun: Ono by stacilo, kdyby se prislusny retrivr kouknul na google mapu .... ;)
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#138 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 353 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2011 - 14:37

No koukám, ze dokonce v seznamu podporovaných států Western Sahara je, ale zadná kes tak označena není. Reviewer je hold bud promarocký, nevyzná se v tom a nebo se proste přehlídl... To pak těžko muze nekdo vybarvit Západní saharu v mapě :D a ze se tam urcite chystá spousta kacerů :D
  • 0
Užívej života...

#139 jaghut

jaghut

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 141 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2011 - 15:40

Kolik států Evropy slouží jako vstupenka do klubu vybarvovačů? Patnáct nebo dvacet? Musím s tím trochu pohnout, letos mám cíl přidat 8 zářezů a být na dvaceti. To je panečku radost najít keš v cizině, to mně baví. B)
  • 0

#140 r+d

r+d

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2011 - 21:25

dr.vota napsal/a:

drastak napsal/a:
... tak ... neco malo jsem spachal ...

hezkýýýý...díky :)
http://www.geocachin...fc-a55283a4dd0f


jak se můžeme dostat do toho seznamu, kdo je správce? :) jestli se to táhne automaticky, tak nás skript minul... díky za radu
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama