Přejít na obsah


Fotka

Zakládání keší pod 100 nálezů


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
278 odpovědí na toto téma

#41 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2009 - 8:45

A už kvůli takovým (viz předchozí příspěvěk) stojí za to nedávat nesmyslná omezení. Každý, kdo se vydává na lov, přece umí číst a měl by mít dost soudnosti na to, aby posoudil, jestli mu ta keška (a z ní plynoucí 1 bod) za to, aby tam šel.
  • 0

#42 DATaTEAM

DATaTEAM

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 141 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2009 - 11:19

Všechno je o lidech... pravidla nic nezmění...;)
  • 0
While the rest of the species is descended from apes, redheads are descended from cats.

#43 sundin

sundin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2009 - 11:48

Je divný, že už sem autor šňůry nenapsal ani čárku. Možná mu došlo co plácá za blbosti.
  • 0

#44 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2009 - 13:41

StanB99 napsal/a:

Bylo by to nejlepší.. Já to pořád tvrdím, že dokud kačeři nemají aspoň 100, tak keše jsou hnus (přesvědčil jsem se o tom), málo kdo dělá ze začátečníků dobré cache.. Ale co, vy mě stejně odpálkujete, takže je to k ničemu.. Já si za tím budu stát a říkám to na rovinusmiley..
Míň jak 100, tak je to vopruzsmileysmiley...
Kdyžtak dám několik odkazů..

Hele "Robocope" ... není to tak dávno, co jsi tady jako "zkušený kačer" popisoval, jak jste "šli za šipkou" a přitom rozrazili svatbu co se řadila pro fotografování u kostela a .... na tomhle foru jsi to předkládal jako náramnou prdel, jak všichni koukali jako puci.
Zachoval jsi se jako hňup, a pokud bych já byl účastníkem té svatby, tak ani nemáš o čem vykládat hodně dlouhou dobu. Proto tvoje hodnocení o 100 keších je naprosto mimo, protože blbec už jiný nebude.


Proč máš důvod být takhle agresivní???
  • 0
PUNK 4 EVER!

#45 spuzva

spuzva

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 623 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2009 - 13:41

StanB99 napsal/a:

Bylo by to nejlepší.. Já to pořád tvrdím, že dokud kačeři nemají aspoň 100, tak keše jsou hnus (přesvědčil jsem se o tom), málo kdo dělá ze začátečníků dobré cache.. Ale co, vy mě stejně odpálkujete, takže je to k ničemu.. Já si za tím budu stát a říkám to na rovinusmiley..
Míň jak 100, tak je to vopruzsmileysmiley...
Kdyžtak dám několik odkazů..

Hele "Robocope" ... není to tak dávno, co jsi tady jako "zkušený kačer" popisoval, jak jste "šli za šipkou" a přitom rozrazili svatbu co se řadila pro fotografování u kostela a .... na tomhle foru jsi to předkládal jako náramnou prdel, jak všichni koukali jako puci.
Zachoval jsi se jako hňup, a pokud bych já byl účastníkem té svatby, tak ani nemáš o čem vykládat hodně dlouhou dobu. Proto tvoje hodnocení o 100 keších je naprosto mimo, protože blbec už jiný nebude.


Proč máš důvod být takhle agresivní???
  • 0
PUNK 4 EVER!

#46 Toncek27

Toncek27

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2009 - 16:25

Trochou do mlýna přidám i já - základem všeho je jednak používat rozum při zakládání a jako další (dle mého názoru velmi důležitá věc) je psát pravdivé a poctivé logy - nikdo nikoho nenutí jít na kešku, kde bude v logu uvedeno, že nestojí ani za zlámanou grešli!
  • 0

#47 jaghut

jaghut

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 141 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2009 - 16:42

Podle mně hlavně záleží na místě kde owner keš zakládá. Pokud jsou v teritoriu, kde se pohybuje, všechny atraktivní místa obsazena, magnetka na plotě před školou asi moc slávy nezíská. Pokud si dá kdokoliv (i naprostý začátečník) keš na kopec, někam na konec kalvárie k břízce nedaleko od lavičky, odkud se při logování můžete dívat po kraji, tak budou všichni spokojení.
  • 0

#48 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2009 - 21:17

fanfulik napsal/a:
já se pochválím,protože kdo jinej by to udělal,první kešku jsem měla když jsem měla okolo padesáti nálezů a tak hrozný to není:D


Myslíš GC1TBFH? První verze listingu byla tragická. Druhá verze v JPG byla snad ještě horší. Dneska už je to lepší, ale ukradená fotka ze stránky http://www.vets.estr...adno-krocehlavy ti moc dobrou vizitku nedělá.

Nelze ti upřít nadšení, vervu a také to, že tvé novější listingy jsou lepší než ty starší. Ale pořád je to maximálně šedý průměr. Staří mazáci taky nezřídka pohodí obyčejnou pixlu s obyčejným listingem, takže s nápady na zakládání keší od 100 nálezů výše hrubě nesouhlasím. Na geocachingu oceňuji hlavně to, že mě vytáhne na místa kam bych normálně nejel, a teď si tam zajedu pro body a šokovaně zjišťuji, že je tam vlastně krásně a nadávám si do pitomců, že jsem se tam nebyl podívat už dávno. Mým posledním objevem díky GC je Mostecko, kdo by to řekl, že průmyslem zdevastovaná oblast bude tak zajímavá...

Tvoje samochvála smrdí tak strašlivě, že si nemohu pomoci a prostě musím takhle veřejně reagovat. Promiň, ale vzpamatuj se! Tvoje první keška byla právě to z čeho zdejší mazáci vyšilují a vymýšlí různá teoretická omezení... Naštěstí nemají šanci je prosadit.
  • 0
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.

#49 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 681 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2009 - 21:26

Tak jsem si prošel listing té GC1TBFH a je to dost hrůza. Keš hodnotit nebudu, někomu se to místo určitě bude líbit, ale těch chyb tam je jako máku. Chápu, že ne každý zvládá psát bez chyb, ale co to před publikací dát někomu zkontrolovat ? ;)
  • 0

#50 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 057 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2009 - 8:01

Tak jsem našel kolegu jménem TrekkingKlub http://www.geocachin...cedfef1fa1&ds=2 a ten - slyšte! - má na 39 nalezených hned 72 založené kešky! Ale je to v Rumunsku :D
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#51 Hickos

Hickos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2009 - 8:29

Leroj napsal/a:
Tak jsem si prošel listing té GC1TBFH a je to dost hrůza. Keš hodnotit nebudu, někomu se to místo určitě bude líbit, ale těch chyb tam je jako máku. Chápu, že ne každý zvládá psát bez chyb, ale co to před publikací dát někomu zkontrolovat ? ;)


Souhlas, navíc zadání pro luštění není jednoznačné, něco bylo upřesněno, ale např. info o počtu federálních subjektů lze najít min. ve 4 variantách, každou chvíli to ti rusáci mění, za půl roku to může být jiné číslo, možná by stálo za to upřesnit rok, ke kterému to platí, nebo tak něco.
  • 0
Don't panic!

#52 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2009 - 8:40

Trhac napsal/a:
Tak jsem našel kolegu jménem TrekkingKlub http://www.geocachin...cedfef1fa1&ds=2 a ten - slyšte! - má na 39 nalezených hned 72 založené kešky! Ale je to v Rumunsku :D


Je to v Rumunsku, ale jeho keše patří v Rumunsku rozhodně k těm kvalitnějším. Můžu potvrdit :)
  • 0

#53 michal74

michal74

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 24 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2009 - 9:35

Myslím, že počet nalezených keší nemůže určovat kvalitu založené keše. Může samozřejmě ownerovi pomoci při vymýšlení celé keše, ovšem určitě neovlivní jak se o ni bude starat. Asi dokážu omluvit hříchy mládí (nevhodně zvolená skrýš, chyby v listingu), neomluvím ovšem aroganci k ostatním kačerům - nezájem o obnovu keše, nestažení neodlovitelné keše do archivu apod. Myslím, že založení keše - to je právo kačera, a starat se o ní, to je jeho povinost. Kdo si není jistý s dodržením této povinosti, neměl by keš zakládat. Aťsi má třeba kilo kešek.
  • 0

#54 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 682 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2009 - 11:36

Z kamaradu co jeste nemaji 100 kesi si sice delam srandu, ze to jsou "dostoprdi", ale je to pouze sranda. Tim ze uz mam pres 100 kesi se rozhodne necitim byt "vetsi" kacer nez oni. I ja se dovedu na kesi zaseknout jakoby byla moje prvni. :) Na druhou stranu citim, ze s kazdou kesi se moje uspesnost zvysuje, uz neni tolik ukrytu, ktere by me prekvapily a tak dale. Nicmene u zakladani kesi je to tezke, pocet odlovenyhc kesi casto opravdu pomaha zalozit lepsi kes, ale jak tu bylo mockrat receno, nejde to bagatelizovat. Osobne si dovedu uzit i mene povedenou kes, staci kdyz se diky ni nekam proste vypravim, nesedim jen u PC. :) No, ale proc to sem vlastne pisu, kdyz jsem nic svetaborneho nenapsal. Kdyby se opravdu melo nejak resit omezeni zakladani kesi, co takhle podminka s beta testem kazde prvni kese? Pochybuju, ze se to nekdy prosadi a sam se za to nijak zasazovat nechci, ale myslim, ze je to zkousnutelne pro zacatecniky a resi to problem s tim, ze ma nekdo 500 mestskych kesi a zaklada svoji prvni a hned v lese. Staci kdyz proste jiny kacer, nejlepe s jiz zalozenou kesi provede beta test u prvotiny a tim se odstrani hodne detskych nemoci prvotiny.
  • 0

#55 petrarcon

petrarcon

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2009 - 12:59

marram napsal/a:
zkousnutelne pro zacatecniky a resi to problem s tim, ze ma nekdo 500 mestskych kesi a zaklada svoji prvni a hned v lese.

Staci kdyz proste jiny kacer, nejlepe s jiz zalozenou kesi provede beta test u prvotiny a tim se odstrani hodne detskych nemoci prvotiny.


A tohle je ale myšlenka hodna tesání do kamene. A vzpomenu si na ni až se dostanu do fáze že budu chtít založit svou první, druhou a další kešku.

Protože tohle je hodně zajímavý názor, a hlavně pravdivý a účelný.
  • 0

#56 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 682 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2009 - 15:28

Jestli tohle tema nekoho fakt stve, tak tady je lahudka:

GC1YDGB

:)

I kdyz je mozne, ze autor si jenom zalozil ucet, jinak snad takovy zacatecnik nebude, ale mit svoji kes jeden den po zalozeni uctu, tak to je podle me rekord. :)
  • 0

#57 cinca2008

cinca2008

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 381 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2009 - 16:18

Já bych to rozšířil na 1000 nalezených keší.Poté už si budeme užívat jen super krabiček a schovek B)
  • 0

#58 LaLu Team

LaLu Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2009 - 16:33

marram napsal/a:
Jestli tohle tema nekoho fakt stve, tak tady je lahudka:

GC1YDGB

:)

I kdyz je mozne, ze autor si jenom zalozil ucet, jinak snad takovy zacatecnik nebude, ale mit svoji kes jeden den po zalozeni uctu, tak to je podle me rekord. :)


A co je na te keši špatného, kromě toho, že ji založil nejspíše nováček? Listing tam má (i když stručnej, ale stačí), nápovědu také, dokonce jde nejde o mikro, atributy také nastavil a podle mapy to bude pěkná keška v přírodě. Nevidím na tom nic špatného a rozhodně bych ji neodsuzoval před tím, než bych ji osobně navštívil. Pořáad lepší než mikro u pumpy, zastávky, základní školy a podobné série o ničem (a dost často je zakládají kačeři s více jak 100).
  • 0

#59 Barrandoff

Barrandoff

    Barrandoff

  • Members
  • PipPipPip
  • 405 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2009 - 16:50

Aby se tady furt neopakovaly tyhle kolovrátkové diskuse, co takhle udělat seznam nevhodných otázek na fóru? Klidně ho napíšu na geowiki ;) Pepo, šlo by pak na něj dát odkaz z registračního formuláře? Případně ještě se zaškrtávátkem Ano, přečetl jsem si ho?
  • 0

#60 LaLu Team

LaLu Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 364 příspěvků(y)

Publikováno 09 září 2009 - 16:54

R-A-von-B napsal/a:
Aby se tady furt neopakovaly tyhle kolovrátkové diskuse, co takhle udělat seznam nevhodných otázek na fóru? Klidně ho napíšu na geowiki ;) Pepo, šlo by pak na něj dát odkaz z registračního formuláře? Případně ještě se zaškrtávátkem Ano, přečetl jsem si ho?


Já bych to raději filtroval na úrovni formuláře. Stačí databáze nevhodných slov a jedna stránka s omluvou, že toto téma je zde po Xté a tak vlákno nebude založeno ;):)

Zaškrtávátka jsou k ničemu, já zaškrtnu všechno a nic nečtu ;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama