Přejít na obsah


Fotka

Délka logů aneb další téma do diskuse.


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
151 odpovědí na toto téma

#61 Vitek team CZ

Vitek team CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 99 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2009 - 23:43

http://www.geocachin...3e-f4cb53b083b1
to jen tak pro zajímavost jací "inteligenti" jsou mezi námi. ;)
  • 0

#62 pavels

pavels

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 282 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2009 - 6:24

Vitek team CZ napsal/a:
http://www.geocachin...3e-f4cb53b083b1
to jen tak pro zajímavost jací "inteligenti" jsou mezi námi. ;)

Chápu, že owner to může cítit jinak, osobněji, ale já na tom logu nevidím nic špatného - prostě jen konstatuje svůj pohled na věc (byť, připouštím, slovy nevybíranými) :-)
  • 0

#63 maxus_aurelius

maxus_aurelius

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2010 - 18:29

Koukam, ze se to tu pred casem uz probiralo, ale dnesni log co mi prisel me trochu "nadzvednul" - http://www.geocachin...a3-d42b7c474848. Napsal to kacer(ka) se ctyrmi nalezy, tak jsem mu napsal, ze by se mohl rozepsat trochu vic, ale bez odezvy. Jeho logy v tech zbyvajicich 3 keskach(z toho dalsi jedna moje) byly delsi (do 5 slov) - doufam, ze se casem polepsi a ze podobnych kaceru novicu nebude vic...
Bohuzel s tim se asi neda nic moc delat :(
  • 0

#64 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2010 - 18:38

Osobně mě mrzí logy typu TFTC nebo jen :-) u keší, které mají trochu hlubší smysl. Byl bych radši, kdyby někdo napsal "díky za bod" apod.
  • 0

#65 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 875 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2010 - 18:42

maxus_aurelius napsal/a:
Koukam, ze se to tu pred casem uz probiralo, ale dnesni log co mi prisel me trochu "nadzvednul" - http://www.geocachin...a3-d42b7c474848. Napsal to kacer(ka) se ctyrmi nalezy, tak jsem mu napsal, ze by se mohl rozepsat trochu vic, ale bez odezvy. Jeho logy v tech zbyvajicich 3 keskach(z toho dalsi jedna moje) byly delsi (do 5 slov) - doufam, ze se casem polepsi a ze podobnych kaceru novicu nebude vic...
Bohuzel s tim se asi neda nic moc delat :(

To neřeš. Zblázníš se :-) Log je podle mě takovou jakousi vizitkou kačera.;)
  • 0

Samsung Galaxy S5  (aDrake / WhereYouGo)
zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.


#66 maxus_aurelius

maxus_aurelius

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2010 - 18:47

ja vim, ze bych to nemel resit, ale zamrzi to - urcite je lepsi kdyz napise aspon "dik" - vzpominam si ze jsem ze zacatku kesovani taky nepsal nijak sahodlouhe logy ale tohle by me snad ani nenapadlo :(
  • 0

#67 hi.petr

hi.petr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2010 - 18:57

Docela chápu, že tohle zamrzí a vezme náladu. Zejména tady, protože tahle keška patří IMHO k tomu lepšímu, co lze v kraji zdejším najít a určitě by zasloužila aspoň o kousíček delší log. Nenech se otrávit!
  • 0

#68 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2010 - 18:58

Jak zde psal nekdo drive, je to proste vizitkou konkretniho cloveka. Ty s tim nic neudelas, tak je zbytecne si z toho delat hlavu a on si dela "reklamu" taky sam sobe.
  • 0

#69 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2010 - 19:10

Co mě dokáže na logu totálně odrovnat..a to ať je jakej je...je to šílený DíKEŠ ... Ku**a, kdo vás tuhle kravinu naučil a řekl vám, že to je vtipný?! :-D
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#70 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2010 - 19:30

Obavam se, ze si prave tim rozsiril rady tech, co to budou pouzivat :D:D
  • 0

#71 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2010 - 19:55

Už se těším, člověk si pak aj říká, že tyhle věci začne mazat:-D
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#72 Arogant

Arogant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2010 - 20:24

Taky bych to mazal ale nejde to. TFTC, smajlíci, a díky, to ať tam raději nepíšou nic. Bohužel je to dneska už takřka pravidlem. S pořádným logem se skoro nepotkáš.
  • 0
Body, sláva, diplomy! používáno se souhlasem cbfousáče ;o)

Nositel Nobelovy ceny za mír.

#73 JJJx

JJJx

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2010 - 20:28

I've found this cache as 10 of 69 during my caching event. (Automated log from my GPS. The log will be updated later.)

Po takovém logu se chystám na kontrolu kešky. Doufám, že se nálepka z logbooku odloupla, razítko nečitelně rozmazalo (nebo něco podobného) a já budu moc vymazat tento "log".
PS na to doplnění později si 17 dní nenašli čas, proto předpokládám že nebude.
  • 0

#74 Taura

Taura

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 37 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2010 - 20:44

Taky se mi na mých keších začaly v poslední době množit logy typu THX nebo Dík a víc ani písmeno. A nadutě budu tvrdit, že to není tím, že by si ty kešky víc nezasloužily. B) Celkem mě to mrzí, ráda čtu zážitky kačerů související s lovem. Ale napadla mě inovativní zkratka. Na takový log typu THX reagovat pomocí Write note - taky se třema písmenkama - PRD. Neboli : Příště raději detailněji. :)
  • 0

#75 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2010 - 21:14

maxus_aurelius napsal/a:
Koukam, ze se to tu pred casem uz probiralo, ale dnesni log co mi prisel me trochu "nadzvednul" - http://www.geocachin...a3-d42b7c474848. Napsal to kacer(ka) se ctyrmi nalezy, tak jsem mu napsal, ze by se mohl rozepsat trochu vic, ale bez odezvy. Jeho logy v tech zbyvajicich 3 keskach(z toho dalsi jedna moje) byly delsi (do 5 slov) - doufam, ze se casem polepsi a ze podobnych kaceru novicu nebude vic...
Bohuzel s tim se asi neda nic moc delat :(


Taky jsem to zaznamenal, ale pokud dotyčný je takhle málomluvný i jinde, nebudu ho přece vychovávat. Možná ještě neví, že by bylo vhodnější trochu se rozepsat, ale možná ho ta keška opravdu nezaujala. Jasně, kdyby se víc rozepsal, aspoň bych se dověděl, co na ní bylo špatně. Ale rvát si kvůli tomu žíly nebudu. Chleba kvůli tomu dražší přece nebude. B)

Už jsem se párkrát setkal v listingu s textem "Listing a keš jsou mojí vizitkou, logy jsou vizitkou vaší." S tímto bych se celkem ztotožnil. Ale pak tam bývá napsáno cosi v tom smyslu, že je neslušné psát pouhé TFTC, dík apod. (Bohužel už si teď přesně nevybavím, jak to tam bývá. Ale prostě je to takové vychovávací.) To pak mám škodolibou chuť takový log vysmahnout. Ale ještě jsem to neudělal, neboť vím, jak bych tím autora ranil. ;)
  • 0

#76 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2010 - 21:37

Pajast: diky za inspiraci, ten posledni odstavec se mi vylozene libi, asi ho zacnu od zitra aplikovat na vsech mych listingach.
  • 0

#77 labyorkie

labyorkie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2010 - 22:49

Jak to tady tak čtu... No musím se přiznat, že jsem občas taky napsala jen - dík za keš - protože to místo bud znám a nic mi to už neříká a nebo se mi cesou nic nepřihodilo, prostě příjdu, zaloguju a odejdu, což se většinou stává u tradiček. A taky se mi občas stane, že mrtvá přijedu domů z výletu a musím si zapsat logy, abych na to později nezapoměla za boha se mi nechce nic vymýšlet i když se mi ta keška sebevíc líbí, lenost je mocnější čaroděj. Takže pokud jsem já snad svýma blbýma krátkýma logama někoho urazila, tak se omlouvám, je to ve mě, ne ve vás či v keši i když je fakt že k nezajímavé keši není co psát.
  • 0

#78 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2010 - 0:37

TFTT:)
Ba ne. Log je sice z části vizitkou cache a z ještě mnohem větší části vizitkou cachera, který ho napíše.
Nechal bych to tak, jinak se začnou objevovat logy typu:
aldsjfhakjh543645danfjlkn%*$#%jljkh*&. (Doufám, že to bylo 30 znaků.)
  • 0

#79 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2010 - 0:45

no a někteří umí ulovit i pětkovou keš, která není v té době na místě a zalogují jen smajlík :D
http://www.geocachin...32-0e6fb503bfa5
Holt asi dobrej oddíl...B)
  • 0

#80 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 077 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2010 - 4:24

Opravdu nechapu lidi, ktere dokaze nadzvednout jakkoli blby log na netu. At si tam kazdy pise, co chce, jak dlouhe to chce apod. Samozrejme slusne a neprozrazovat nic o kesi. Ale jinak? Ze tam nekdo napise jen DIK nebo da smajlika. To bych na tom musel byt hooodne spatne, abych se kvuli tomu nejak rozciloval nebo me to mrzelo. :D:D
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama