Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
2086 odpovědí na toto téma

#161 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 292 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2011 - 20:28

LukasX napsal/a:
Ok, jsem tu spravne v geodepresivnim kutku? Tak si snad muzu podristat co mi vcil vadi no ni? CHUDAK owner - no jo, takovou drinu si s tim dal a clovek si jeste dovoli o nej hubu otrit.

Však nikdo neříká že nemůžeš, já taky můžu:p
Ale poslední věta je pravdivá. Člověk chce lidem založit kešku pro kačery aby měli lehkej bod a namísto toho samá kritika. Pak se divme proč tu máme lidi s dvěma tisícema nálezů kteří nemají nic založeno. Ještě aby měli, když vidí přístup ostatních. Ty tradičky se aspoň můžou lovit venku, narozdíl od těch úchyláren zvaných mysterky co se u nich sedí tejden u kompu a nakonec se stejně jde radši BFkem rozkopat pařezy do lesa než ty úchylárny luštit.
Když někdy čtu ty logy typu "tahle keška je hrozná" a podobně se ani nedivím, že někdo (viz. příspěvek nade mnou) akorát ostatním řekne ať si vylížou prdel. Jenže vysvětluj to lidem co prostě za každou cenu musej napsat jak je ta keška hrozná a jak tam nemá co dělat, namísto toho aby si ji dali na ignor list nebo prostě poděkovali za bod.
PS: Nevyvracím ti tvůj názor, jen vyjadřuji svůj :P
  • 0

#162 LukasX

LukasX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2011 - 20:37

Tiskar94 napsal/a:
Člověk chce lidem založit kešku pro kačery aby měli lehkej bod a namísto toho samá kritika.

No nekdo rad sbira pekne kesky, nekdo jiny odpadky valejici se jako lehky bod. Kdyz jdu na kesku a najdu odpadek = kritizuju, protoze odpadky ja nerad.

Tiskar94 napsal/a:
Jenže vysvětluj to lidem co prostě za každou cenu musej napsat jak je ta keška hrozná a jak tam nemá co dělat, namísto toho aby si ji dali na ignor list nebo prostě poděkovali za bod.


Tak s timhle si dovolim nesouhlasit. Pokud budou vsichni podle tohodle motta pokracovat a davat diky za bod, misto aby k veci kritizovali, pokud neco neni v poradku - tak to bude opravdu hruza. :@

Nebudu dekovat za neco, co me nepotesilo ne?

Tiskar94 napsal/a: PS: Nevyvracím ti tvůj názor, jen vyjadřuji svůj :P


V poradku a ja taky tak ;)
  • 0

#163 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2011 - 20:38

Su bodař a todle nepotěší. // edit: Eh. Jen v "mém" okruhu dvě nový, který nejsou na místě. Cotoje, todlecto! :(
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#164 VendulaCZ

VendulaCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2011 - 21:50

Tak tentokrát jsem se dostala do "geodeprese" já.

Můžete mi někdo vysvětlit, proč se tady na fóru nebo v shoutboxu skoro každý den objeví dotaz typu:
"Kde najdu souřadnice?" nebo "Kde můžu kešky zapsat?"?

Vždyť je na hlavní straně výrazným červeným písmem odkaz pro "nováčky"!

Nechápu... :(
  • 0

#165 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2011 - 22:08

VendulaCZ napsal/a:
Tak tentokrát jsem se dostala do "geodeprese" já.

Můžete mi někdo vysvětlit, proč se tady na fóru nebo v shoutboxu skoro každý den objeví dotaz typu:
"Kde najdu souřadnice?" nebo "Kde můžu kešky zapsat?"?

Vždyť je na hlavní straně výrazným červeným písmem odkaz pro "nováčky"!

Nechápu... :(

Tuhle depku mám už několik let...
  • 0

#166 Myškin

Myškin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 490 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2011 - 21:06

Zdravim Dnes jsem byl zkontrolovat krabičku zda je v pořádku a zda už není plný logbook. Při této příležitosti jsem zjistil, že keš nemá víčko. To, že někomu zůstane v kapse tužka se prostě stává, ale že někdo není schopen vrátit víčko zpět, nad tím zůstává rozum stává! Ještě víc mě překvapuje, že mně nikdo není schopen( a byly tu už zkušení borci) ani upozornit na tuto skutečnost, že schází krabičce víčko! To jsem našel ležet pod úkrytem a nikomu nepřišlo ani trochu divné, že keš vrací zpět v takovém to stavu! Aby vás husa kopla, plantážníci! :@ Myškin
  • 0

#167 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2011 - 21:12

Myškin napsal/a:

mám podobnou zkušenost i když slabší. Deset lidí zalogovaných na deskách logbooku, dalších 5 na zmuchlaném papírku, ale NM log ani jeden.
  • 0

#168 Daku

Daku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 483 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2011 - 21:13

VendulaCZ napsal/a:
Tak tentokrát jsem se dostala do "geodeprese" já.

Můžete mi někdo vysvětlit, proč se tady na fóru nebo v shoutboxu skoro každý den objeví dotaz typu:
"Kde najdu souřadnice?" nebo "Kde můžu kešky zapsat?"?

Vždyť je na hlavní straně výrazným červeným písmem odkaz pro "nováčky"!

Nechápu... :(


Protože je jednodušší se zeptat, než někde něco hledat. Vždy se najde někdo, kdo odpoví a je to bez hledání...
  • 0

#169 PaBa

PaBa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 347 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2011 - 21:14

Myškin napsal/a:
...ale že někdo není schopen vrátit víčko zpět, nad tím zůstává rozum stává! Ještě víc mě překvapuje, že mně nikdo není schopen( a byly tu už zkušení borci) ani upozornit na tuto skutečnost, že schází krabičce víčko!...
Myškin

To je toho, nejaky vicko ;). Ja jsem dneska nahodou zjistil, ze mi na GCW0AV uz nejakou dobu chybi cela krabicka, zbyl tam jen logbook v pytliku. To fakt nechapu...
  • 0
PaBa

--
I always use ROT13 twice for extra security

#170 Myškin

Myškin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 490 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2011 - 21:25

PaBa napsal/a:

Myškin napsal/a:
...ale že někdo není schopen vrátit víčko zpět, nad tím zůstává rozum stává! Ještě víc mě překvapuje, že mně nikdo není schopen( a byly tu už zkušení borci) ani upozornit na tuto skutečnost, že schází krabičce víčko!...
Myškin

To je toho, nejaky vicko ;). Ja jsem dneska nahodou zjistil, ze mi na GCW0AV uz nejakou dobu chybi cela krabicka, zbyl tam jen logbook v pytliku. To fakt nechapu...


Tak to je taky dobrý! ;) Já si myslím, že tohle už vyzrál Jamaraja. Dneska jsem byl na GC16EYR, abych získal potřebná čísla pro jednu multi. Myslím, že bychom se z toho mohli poučit a do listingu psát, že v keši není dláto a majzlík! :D
  • 0

#171 Trauma_Zero

Trauma_Zero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 507 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2011 - 21:34

LukasX napsal/a:
Chjo - ZA CO?
Dneska: RMK1-4
Listing:

Rychlá mestská keška

Jedná se o jednu z rychlých mestských kešek, urcených pro sberatele bodu.
V keši není tužka!


FUCK! Sorry, ale je tohle fakt zapotrebi? Nemame tady kurna tech krabek uz tak dost? S kazdou takovouhle zhuverilosti to ve me peni. Nejvic lituju reviewera, ktery ma povinnost takovou pablbinu pustit a jeste ji musi kontrolovat.



Kde to mohu podepsat ?
  • 0

#172 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 141 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2011 - 21:53

Trauma_Zero napsal/a:
Kde to mohu podepsat ?

Odlovil jsem je. Log prostým TFTC (ostatně, podle listingu to je odpovídající) krabky podprůměr. Netěšilo.
  • 0

Lovím zážitky a zakládám body. | https://openstreetmap.cz/

 

#173 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 15 červenec 2011 - 21:59

PaBa napsal/a:

Myškin napsal/a:
...ale že někdo není schopen vrátit víčko zpět, nad tím zůstává rozum stává! Ještě víc mě překvapuje, že mně nikdo není schopen( a byly tu už zkušení borci) ani upozornit na tuto skutečnost, že schází krabičce víčko!...
Myškin

To je toho, nejaky vicko ;). Ja jsem dneska nahodou zjistil, ze mi na GCW0AV uz nejakou dobu chybi cela krabicka, zbyl tam jen logbook v pytliku. To fakt nechapu...

No já to zažil 3x na jedné mojí - Trnkova. Až pak jsem našel jednu krabku v nedalekém brlohu bezdomáčů špinavou od nějaké polívky či co.... :) Filmovka už tam zůstává :)
  • 0

#174 Ivank

Ivank

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 438 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2011 - 0:17

Checht, vy toho naděláte! Mrkněte na naši Libereckou ZOO, tam se dějí věci...čáry a kouzla! :o A to v lesíku mezi ZOO a botanickou nevegetují žádní bezdomovci! :D:D:D
  • 0
1.

#175 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2011 - 9:11

Trauma_Zero napsal/a:

LukasX napsal/a:
Chjo - ZA CO?
Dneska: RMK1-4
Listing:

Rychlá mestská keška

Jedná se o jednu z rychlých mestských kešek, urcených pro sberatele bodu.
V keši není tužka!


FUCK! Sorry, ale je tohle fakt zapotrebi? Nemame tady kurna tech krabek uz tak dost? S kazdou takovouhle zhuverilosti to ve me peni. Nejvic lituju reviewera, ktery ma povinnost takovou pablbinu pustit a jeste ji musi kontrolovat.

Kde to mohu podepsat ?

A co teprve desitky mikrosek pohazenych kolem silnic a cest, bez zajimaveho mista, bez listingu, bez niceho, to vam nevadi ?? ;)
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#176 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2011 - 10:02

montezuma2 napsal/a:
Mě zase jeden takovej týpek (záměrně neuvádím nick) našel moji sérii, s kterou jsem se mazlil fakt dlouho, než jsem ji vypustil...všem kačerům se dost líbila, ale on to děsně zkritizoval :(:@...rozklik jsem si jeho profil, má 7 založených, z toho 3 archivovaný a u dvou z těch archivovaných měl napsaný log ve znění "vyližte si pr..."...proč mi práci kritizuje, když se neumí chovat a starat se o ty svoje?:(

Klidně se přiznám byl sem to já!
A ty montezumo dávej si bacha co o mě píšeš! nic jsem ti děsně nezkritizoval ale pouze jsem upozornil Tebe a ostatní kacery na 1 keš Start cache že je na nebezpecnem místě kde padají velké kameny a taky co na to to Údolí a chození mimo cesty?!
  • 0

#177 Popina

Popina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2011 - 10:08

jen tak pro doplnění flamu na WAWa, má jich 5 archivovaných :-P
  • 0
Kačica - označení kačerky. Geodežing - není třeba vysvětlovat. Chodím s o dvanáct let starší Terexičkou :-)

#178 sadmanwholikesblues

sadmanwholikesblues

    Copak jmelí, ale jmelí!

  • Members
  • PipPipPip
  • 423 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2011 - 10:37

WAW napsal/a:

montezuma2 napsal/a:
Mě zase jeden takovej týpek (záměrně neuvádím nick) našel moji sérii, s kterou jsem se mazlil fakt dlouho, než jsem ji vypustil...všem kačerům se dost líbila, ale on to děsně zkritizoval :(:@...rozklik jsem si jeho profil, má 7 založených, z toho 3 archivovaný a u dvou z těch archivovaných měl napsaný log ve znění "vyližte si pr..."...proč mi práci kritizuje, když se neumí chovat a starat se o ty svoje?:(

Klidně se přiznám byl sem to já!
A ty montezumo dávej si bacha co o mě píšeš! nic jsem ti děsně nezkritizoval ale pouze jsem upozornil Tebe a ostatní kacery na 1 keš Start cache že je na nebezpecnem místě kde padají velké kameny a taky co na to to Údolí a chození mimo cesty?!

Mily Montezumo2,
na tvoji serii jsem by spolecne s WAWem a je zajimave, ze nezminujes i moji kritiku. Naprosto jsme se tam totiz shodli, ze cast krabicek je umistena na evidentne zbytecne nebezpecnych mistech a navic tak, ze kaceri musi nutne devastovat prirodu, aby se k nim dostali. Coz uz take nastalo pred nasi navstevou (zlamany strom, atd.). Kritika tam byla naprosto na miste a jak jsem ted koukal na sve stare logy na teto serii, kritizoval jsem spis ja. Udoli je to hezke a me ted nejde do hlavy, proc kdyz nekdo napise opravnene upozorneni na problemy, ktere tam tvoje kese zpusobuji, ma podle tebe mlcet jen kvuli tomu, ze mel problemy na svych kesich. Z tohohle je mi az geodepresivno. Ale co, tri moje kese jsou taky v archivu, takze vlastne taky nemam pravo se ozyvat, ze?
  • 0

#179 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2011 - 10:40

Popina napsal/a:
jen tak pro doplnění flamu na WAWa, má jich 5 archivovaných :-P

Ty se radši ani neozyvej Chaluho. celkem jsem měl keši patnáct ale osm jsem dal k adopci.
  • 0

#180 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 16 červenec 2011 - 11:00

Jen doplním když už je to geodepresivni koutek abych to nemusel psát každému zvlášť. Zkratka v mém Statusbaru znamená: Kdybych To Byl Bejval Věděl Tak Bych Tam Byl Bejval Nechodil. píšu to v poslední době ke kešim o kterých si myslím že nestojí ani za ten bod.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama