Přejít na obsah


Fotka

Rastrová mapa celé ČR

garmin firmware

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
496 odpovědí na toto téma

#321 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 337 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2013 - 22:52

Changes made from version 3.10 to 3.20: [GCD]

Added support for VIRB Remote (eTrex 30). Main Menu > MENU Key > Change Item Order to add. See TrailTech (http://garmin.blogs....IRB-remote.html) for more information.
Fixed issue with route calculations always avoiding seasonally closed roads
Fixed possible issue when missing a turn while using the Active Route application

Více info zde
  • 0

#322 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 337 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2013 - 22:54

Changes made from version 2.90 to 3.10: [GCD]

Added support for VIRB Remote. Setup > Main Menu to add. See TrailTech (http://garmin.blogs....IRB-remote.html) for more information.
Improved 3-axis compass performance
Improved guidance text on the map when using certain maps
Fixed an issue with the geocaching quick filter in languages other than English
Fixed a possibility of certain geocaches not appearing on the map immediately after turning on the device

Více info zde
  • 0

#323 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 337 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2013 - 22:56

Changes made from version 5.20 to 5.30: [GCD]

Added support for VIRB Remote. Setup > Main Menu to add. See TrailTech (http://garmin.blogs....IRB-remote.html) for more information.
Improved guidance text on the map when using certain maps
Fixed issue with route calculations always avoiding seasonally closed roads

Více info zde
  • 0

#324 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 337 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2013 - 22:57

Changes made from version 4.90 to 5.00: [GCD]

Added support for VIRB Remote (62s, 62st, 78s, 78sc models). Main Menu > MENU Key > Change Item Order to add. See TrailTech (http://garmin.blogs....IRB-remote.html) for more information.
Added Icelandic keyboard
Fixed issue with route calculations always avoiding seasonally closed roads
Fixed possible issue when missing a turn while using the Active Route application

Info zde

Doporučuji přečíst si upozornění pro případ, že používáte BaseCamp a přecházíte z verze nižší než 3.40 !

  • 0

#325 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 337 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2013 - 23:21

Changes made from version 3.70 to 3.90: [GCD]

Added support for VIRB Remote. Main Menu > MENU Key > Change Item Order to add. See TrailTech (http://garmin.blogs....IRB-remote.html) for more information.
Added Icelandic keyboard
Fixed issue with route calculations always avoiding seasonally closed roads
Fixed possible issue when missing a turn while using the Active Route application

Více info zde
  • 0

#326 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 337 příspěvků(y)

Publikováno 20 srpen 2013 - 23:31

Changes made from version 6.30 to 6.40: [GCD]

Added support for VIRB Remote. Setup > Main Menu to add. See TrailTech (http://garmin.blogs....IRB-remote.html) for more information.
Fixed issue with route calculations always avoiding seasonally closed roads

Více info zde

Doporučuji přečíst si upozornění pro případ, že používáte BaseCamp a přecházíte z verze nižší než 4.80 !
  • 0

#327 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 084 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2013 - 6:41

Upgradováno, díky za upozornění ! :)
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#328 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2013 - 7:08

Tak tuhle verzi asi vynecham, kamerku nemam a routovani po sezonnich cestach...ty jsem snad jeste v zadne mape nevidel.
  • 0

#329 aproach1

aproach1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 80 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2013 - 7:11

Zdravím. Mám dotaz. Mám O450 a je tam psáno Software Version 5.20 (Verse softwaru GPS 5.00) Múže se to upgradovat rovnou na tu versi 6.40 nebo se to musí nějak postupně? Abych si to nějak nepodělal. ;) Díky
  • 0

#330 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 337 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2013 - 8:10

Mělo by to jít rovnou.
Ale pokud se toho přeci jenom bojíš, tak použij WebUpdater, který to za Tebe vyřeší sám ;)
  • 0

#331 radek-pol

radek-pol

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2013 - 8:36

To by teoreticky znamenalo, že když pojedu autem rychlostí kolem 80km/h a nezabočím jak mi navigace doporučuje, tak přepočítávání trasy nebude trvat tak dlouho jako nyní (co další křižovatka to další přepočet) + dokreslování mapy při větším přiblížení?.... Byla by to paráda ale zkusím aktualizovat a projet to jak se bude chovat.
  • 0

#332 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 795 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2013 - 8:41

Mělo by to jít najednou. Webupdater použij, pokud nemáš nějaké další požadavky, třeba nechceš používat rastrové mapy ve formátu JNX. Myslím, že po připojení navigace k basecampu se mi aktualizace FW nabízela sama. Ale automatické aktualizace jsou někdy pro zlost. Byla verze, co měla problémy. Radši vždycky počkám na první recenze a aktualizuju jen, když vidím nějakou dobrou novinku. Naposled to byly dlouhé listingy a show photos.
  • 0

#333 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2013 - 8:57

To jsi usoudil z ceho? :o Nic takoveho tam nevidim napsane! Ja tam vidim jen, ze kdyz je u nejake cesty v mape uvedeno, ze je otevrena jen v nejakem obdobi, tak ze ji to nikdy nepouzivalo pro vypocet trasy. Jinak u mne je prepocet trasy otazka jednotek vterin. Ale pravda, pokazde jsem se vratil k FW2.80, ktery je nejrychlejsi.
  • 0

#334 radek-pol

radek-pol

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2013 - 9:14

Aha, tak je to asi o nastavení. Pokud změním směr než mi radí navigace tak začne přepočítavat a to ji zabere i 30sec + dokreslování mapy je na dýl, když v městském provozu a někdy je má pozice mimo mapu, která se snaží dokreslovat. Beru, že to není autonavigace ale pak jaké zvolit nastavení v detailech, stinovaní mapy a jiné parametry aby mi Etrex fungoval jako tobě? Je možné udělat downgrade bez rizika,že bych přístroj odpálil?
  • 0

#335 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2013 - 9:26

To mas trasu pres pul evropy? U me jakykoliv novejsi formware nez 2.80 nestiha prekreslovat mapu sam o sobe, i bez jakekoliv navigace. Neni pak divu, ze mu nezustava volny procesorovy cas na cokoliv kolem. Treba kdyz jsem naposledy testoval FW 3.10, tak mapa byla vice jak dvojnasobne pomalejsi nez u FW 2.80. Tenhle 3.20 uz ani testovat nehodlam. Stinovani mam porad vypnute. A downgrade jde udelat bez rizik, jen dojde k resetu veskereho nastaveni GPSky do vychozich hodnot.
  • 0

#336 radek-pol

radek-pol

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2013 - 9:41

Co jsem našel za udaje a jak je nyní etrex nastavený: Mám šedivku navigaci Etrex 30 s Topo mapama 2011 , svetovou mapu vypnutou takže interní globalni mapu take a doinstalované mapy Rakouska, Slovinska a Chorvatska taky vypnuté. Metoda vedení v profilu auto ,,Na silnici pro čas" vedení pro auto/motorku, zamknuté pro vedení po silnici. Zapnuté automatické zvětšení/zmenšení ;uroven přiblížení na body,ulice atd ; veliksot textu také body,ulice a td ;detaily normální a stínovaný obraz nezobrazuje. WAAS vypnutý ...... možná to jsou nepodstatné parametry ale pokud by problém pomalého vykreslování např při cestě z Brna do Zlína bylo vypnutí některé funkce nebo downgrade, tak to zkusím.
  • 0

#337 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2013 - 9:44

Jaky mas FW, a mas tam nejake uzivatelske POI? Zrovna treba 3.10 se chovala docela mravne.. dokud sis netroufl pouzit uzivatelska POI. 2.80 je kazdopadne v pohode, ale zapomina kalibraci kompasu.
  • 0

#338 radek-pol

radek-pol

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2013 - 9:47

Vykreslování a výpočty tras jsou problém, kdy pokud dostatečně neoddálím měřítko 200metrů na dílek tak ani za boha kontinuálně nenačítá mapu. A výpočet trasy bez vykreslené mapy je stále 0% 5%.... 40%....a pak po kilometru začne odzačátku dokud nezastavím auto a nepočkám až dokončí procesy
  • 0

#339 radek-pol

radek-pol

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2013 - 9:51

Verzi mám teda 3.20 aktualizovanou ,POI se mi tam vykreslují jen kešky z GPX souboru a waypointy natažené s GPXkem. Při zvětšení na město se ukáží pošty, věže a nadrazí a benzínky . to co bylo obsažené v mapových podkladech.
  • 0

#340 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 520 příspěvků(y)

Publikováno 21 srpen 2013 - 10:02

Super, alespon vim, ze 3.20 opravdu nema smysl vubec zkouset. ;) Zkus ten downgrade a myslim, ze uvidis zlepseni.
  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:garmin, firmware

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama