Přejít na obsah


Fotka

Geodepresivní koutek III


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12542 odpovědí na toto téma

#8461 Loo36

Loo36

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 329 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2018 - 11:13

Ještě jedna moc pěkná počítací je GC65DCY a i ten Geocheck je dost vypovídající. Jsme v MB docela často, ale zatím odpor nad listingem převažuje, přestože owneři mají pěkné keše.

Tohle je 100% adept na ignore list.


  • 1

#8462 bejcci

bejcci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 666 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2018 - 11:25

Na druhou stranu existují keše, kde kdysi owner a ještě pár asi tehdy nadšenců (i velmi známých), založí jakousi bejkárnu T5 na stromech tak, že si každý řekne "jednou stačilo" a to, že se ví, že už dávno na stages není vůbec nic a krabice by po těch letech (více než 6) zasloužila lehkou údržbu, v klidu se na finále chodí s poznámkou BF nebo přítel na telefonu pomohl.

Není o tom, založit keš, ale starat se o ni !!!

 

No pokud víš o takové keši, tak zkušený kačer jako ty (navíc ti podle příspěvku evidentně záleží na poctivosti odlovu - že by změna v tvém uvažování?), určitě ví, že by na ni měl dát log NM a pokud owner nereaguje, tak NA. Pak buď owner zareaguje a keš opraví nebo zmizí v archivu. Keš má minimální životnost 3 měsíce, takže cokoliv staršího bez údržby klidně může zmizet a uvolnit místě nějaké lépe udržované keši.


  • 1

#8463 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 286 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2018 - 11:30

Tohle je 100% adept na ignore list.

Moje slova. Kdyby to byly tři multiny, tak možná. A ten Čerchov? Byl jsem tam a našel jsem hov......


  • 0

#8464 Loo36

Loo36

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 329 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2018 - 11:33

Moje slova. Kdyby to byly tři multiny, tak možná. A ten Čerchov? Byl jsem tam a našel jsem hov......

No nevím, jestli je výhra nahradit jednu multinu (podle listingu) o ničem 3 multinami o ničem.


  • 1

#8465 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 286 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2018 - 15:52

Nerozlišuju o něčem - o ničem, ale líbí nelíbí. :-)


  • 0

#8466 turist

turist

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 176 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2018 - 18:41

mám depku a nesouvisí s ničím předchozím. Vysemenil se tu nový druh kačera :Kostal007  registrován od 14.5.2018

poslední návštěva: nikdy! Ale má 3 keše...jeho logy jsou takovéto: Ggdfffg,

Nejde jen o to, že neumí psát,ale jak to, že poslední návštěva nikdy? Když je našel dny po sobě? Chodí na ně z nějakých jiných stránek? Jaja


  • -1

#8467 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2018 - 18:44

... používá pouze aplikaci v mobilu, na webu nikdy nebyl.
  • 4

#8468 turist

turist

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 176 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2018 - 19:13

... používá pouze aplikaci v mobilu, na webu nikdy nebyl.

no tak to je zbytečný mu psát zprávu, asi si jí nepřečte. Někdo podobný si od nás vzal TB a už ho viděli někde na eventu a v keši je pořád. Není zalogovaný, také inkognito. Už mi to dojímá...a dostává a nebaví.


Tento příspěvek byl upraven od turist: 17 květen 2018 - 19:15

  • -1

#8469 Kyblik94

Kyblik94

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2018 - 19:16

no tak to je zbytečný mu psát zprávu, asi si jí nepřečte. Někdo podobný si od nás vzal TB a už ho viděli někde na eventu a v keši je pořád. Není zalogovaný, také inkognito. Už mi to dojímá...a dostává a nebaví.

 

  Proč by nepřečetl? Přes aplikaci se ke zprávě dostane taky...


  • 0

#8470 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 792 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2018 - 5:48

Myslím, že by GS měl do profilu zohlednit i přístup přes (minimálně svou) aplikaci. Bylo by to logické, když ji nabízí a je to práce s jedním účtem. Případně i přístup přes API, to jsou sice cizí aplikace, ale GS uznané.

Ale bojím se, že se do toho pustí a důležitější věci řešit nebudou a my se těch animovaných smajlíků nedočkáme.


  • 3

#8471 PeSis

PeSis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 422 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2018 - 6:32

... ale GS uznané.
Ale bojím se, že se do toho pustí a důležitější věci řešit nebudou a my se těch animovaných smajlíků nedočkáme.


Zapoměl jsi na smajlíky, nebo to nebylo myšleno ironicky? :-)))
  • 0

Xiaomi Redmi Note 10 Pro => Locus 4 gold, WhereYouGo, Mapy.cz ; Samsung J5 (iGo navi) ;
GeoGet (+Stator)

 

 

Moje statistika na Geocaching.com

 

 

 


#8472 nalano

nalano

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 631 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2018 - 6:51

Proč by nepřečetl? Přes aplikaci se ke zprávě dostane taky...

Pokud to logoval z jiné aplikace(např. Locus, aDrake), pak přístup na stránky nepotřeboval. Resp. potřeboval pro registraci. Jde o to, jestli registraci systém zaznamená jako návštěvu.
  • 0

#8473 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2018 - 6:58

Z oficialni apliakce si i ten ucet vytvoris, aniz bys musel jit na web. Takze je tu spousta hracu, co si proste do mobilu nainstalovala apliakci "Geocaching", aniz by tusila, ze existuje nejaky web.


  • 0

#8474 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 792 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2018 - 8:15

No právě. Počítat přístupy na web, když sami dali k dispozici aplikaci, která na web neleze... Lepší by bylo počítat přístup k účtu, odkudkoli.

Ale animované smajlíky, nebo správný odstín zelené v logu jsou určitě důležitější, než takováto drobnost.


  • 2

#8475 DanielKotmel

DanielKotmel

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2018 - 8:30

Samozřejmě že nějací kačeři na web nechodí.. Když jsou v lese / na výletě, zapnou aplikaci, jdou pro nejbližší svačinovku a pak zas appku vypnou, web jim k ničemu není..
  • 0

#8476 Kyblik94

Kyblik94

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2018 - 18:12

Pokud to logoval z jiné aplikace(např. Locus, aDrake), pak přístup na stránky nepotřeboval. Resp. potřeboval pro registraci. Jde o to, jestli registraci systém zaznamená jako návštěvu.

Vždyť to já vím. Jen říkám, že pokud používá oficiální apku, tak si zprávu klidně může přečíst přes ni...


  • 0

#8477 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 271 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2018 - 20:10

Nedávno jsem chtěl udělat earthku u jedné geologické a pravěké expozice. A co se po mě nechtělo? Souhlas majitele... S virtuální keškou? Kam chodí za pěkného počasí mnoho desítek lidí? To mi hlava nebere. Zlaté časy, kdy byly kešky tajné a hledaly se co nejvíc nenápadně. 


  • 4

#8478 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 854 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2018 - 21:02

To jako vazne? Take uvazuji o earthce.
Jako priznavam, ze pravidla zakladani ec jsem jeste necetl. Ale tohle jsem nevedel a necekal.
  • 0
Xiaomi Mi 9 (Android 9) + Locus Pro

#8479 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2018 - 21:59

Nedávno jsem chtěl udělat earthku u jedné geologické a pravěké expozice. A co se po mě nechtělo? Souhlas majitele... S virtuální keškou? Kam chodí za pěkného počasí mnoho desítek lidí? To mi hlava nebere. Zlaté časy, kdy byly kešky tajné a hledaly se co nejvíc nenápadně. 

 

Co to bylo za místo? Nebylo nějaké speciální? A co bylo za úkoly? Earthku jsem zakládal předloni. Je pravda, že jsem napsal, že je to domluvené s hajným, ale nikdo po mě nic blíže myslím nechtěl.


  • 0

#8480 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 086 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2018 - 8:41

Ono vůbec schvalování Earth keší je reviewerem nějaký podivný. Chtěl jsem založit jednu tady u nás kde jsou zajímavé rašeliniště a bylo mi sděleno, že toto téma nemá absolutně nic společného s geologií a vznikem země, že mi tuto keš nepustí. No a pak asi během 14 dnů, byla jinde schválena bez problémů earthka s úplně stejným zaměřením.


  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama