Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.7.9

geoget

  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
132 odpovědí na toto téma

#101 Dragouni

Dragouni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 184 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2013 - 16:37

Ahoj, chtěl bych poprosit o radu ohledně importu. Když si vytvořím v databázi nějaký nový vlastní TAG, lze do nějak nějak jednoduše naimportovat potřebná data? Mám .txt soubor s GC kodem a hodnotou do TAGu, ale kde nastavit, aby se hodnota zapsala při importu do příslušného TAGu? Díky
  • 0

#102 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2013 - 16:45

Na to nic hotoveho neexistuje, nicmene neni to vubec spatny napad, aby neco takoveho existovalo. Pisu si to.
  • 0

#103 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2013 - 16:55

Roman_Jaromer napsal/a:
Určitě by to byla užitečná funkce, než muset vložit nový bod a potom dát Live import. Kdyby byla možnost přidat bod takhle, určitě by se to hodilo... Nebo přidat alespoň k Live volbu načíst dle GC kódu...
(možná to tu už je, jen jsem to třeba neobjevil během změn)

http://geoget.ararat...esi_pres_gclive
  • 0

#104 Dragouni

Dragouni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 184 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2013 - 17:06

HaLuMa napsal/a:
Na to nic hotoveho neexistuje, nicmene neni to vubec spatny napad, aby neco takoveho existovalo. Pisu si to.

Dobre diky moc. Zkousel jsem totiz hledat, ale nenasel jsem na to nic.
  • 0

#105 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2013 - 20:32

Asi by nebyl problem upravit CsvUniImport. Umi pridavat komentare, body, ... mohl by umet i TAGy. Ale abych se priznal, ted mam plnou hlavu uplne jine ulohy.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#106 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 188 příspěvků(y)

Publikováno 25 září 2013 - 20:34

mikrom napsal/a:

Roman_Jaromer napsal/a:
Určitě by to byla užitečná funkce, než muset vložit nový bod a potom dát Live import. Kdyby byla možnost přidat bod takhle, určitě by se to hodilo... Nebo přidat alespoň k Live volbu načíst dle GC kódu...
(možná to tu už je, jen jsem to třeba neobjevil během změn)

http://geoget.ararat...esi_pres_gclive

Díky :-)
  • 0

#107 Cejda

Cejda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 172 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2013 - 8:21

Teď jsem si všiml, že při přidání final waipoint, mi to při zadávání nenabízí jméno FW to aktuální ke kterému ho přidávám, ale naposledy použité. Je to standart, nebo mám něco blbě? Díky
  • 0

#108 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2013 - 8:26

Nevim, co je FW.. nicmene cely ten formular si pamatuje nektere naposledy zadane udaje. To treba prato, kdyz potrebujes pridat deset stage multikesky, abys nemusel porad dokolecka nastavovat jiny druh waypointu. A proto je tam taky na tom formulari tlacitko, kterym ho vyresetujes do vychoziho stavu (tedy na finalku)
  • 0

#109 Cejda

Cejda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 172 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2013 - 8:47

HaLuMa napsal/a:
Nevim, co je FW.. nicmene cely ten formular si pamatuje nektere naposledy zadane udaje. To treba prato, kdyz potrebujes pridat deset stage multikesky, abys nemusel porad dokolecka nastavovat jiny druh waypointu.
A proto je tam taky na tom formulari tlacitko, kterym ho vyresetujes do vychoziho stavu (tedy na finalku)

FW final Waypoint
Takže když chci zadat finalku určitého GC, tak při přidání waypontu se objeví formulář, kde nahoře svítí správné GC....., ale vkolonce "název" je GC..... minulého zadávaného GC. Když použiji tlačítko, reset, tak naskočí název "final". Takto je to standart?
  • 0

#110 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2013 - 9:07

Ano, je to tak schvalne. Viz treba ten priklad se zadavanim deseti stage: U prvniho nastavis typ waypointu na stage, a napises jmeno "Stage 1". Dovypnis dalsi veci. A pak kdtz chces zadat druhou stage, tak jen ve jmenu smazes 1 a prepises to na 2, poupravis unikatni prefix, a das souradnice, a je to. A takto tam pomerne pohodlne nasazis vice bodu zasebou. Jinak bys musel porad dokolecka psat Stage, stage, stage, stage... Proto tam ten nazev zustava.
  • 0

#111 Cejda

Cejda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 172 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2013 - 9:19

HaLuMa napsal/a:
Ano, je to tak schvalne. Viz treba ten priklad se zadavanim deseti stage:

U prvniho nastavis typ waypointu na stage, a napises jmeno "Stage 1". Dovypnis dalsi veci. A pak kdtz chces zadat druhou stage, tak jen ve jmenu smazes 1 a prepises to na 2, poupravis unikatni prefix, a das souradnice, a je to. A takto tam pomerne pohodlne nasazis vice bodu zasebou.

Jinak bys musel porad dokolecka psat Stage, stage, stage, stage... Proto tam ten nazev zustava.

Jasně. Já jen, jestli nemám někde něco blbě. Jinak mi to přijde, že takto to usnadňuje snadné, neb při několikaterém přidávání takřka shodného jména "stage 1,2,3.... použiji Ctrl+V, ale při zadávání finalek různých GC...., tyto musím vždy opsat, neb není kde použít Ctrl+C a V, ale já se s tím nějak poperu.;):D Díky
  • 0

#112 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 452 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2013 - 9:29

Cejda napsal/a:

HaLuMa napsal/a:
Ano, je to tak schvalne. Viz treba ten priklad se zadavanim deseti stage:

U prvniho nastavis typ waypointu na stage, a napises jmeno "Stage 1". Dovypnis dalsi veci. A pak kdtz chces zadat druhou stage, tak jen ve jmenu smazes 1 a prepises to na 2, poupravis unikatni prefix, a das souradnice, a je to. A takto tam pomerne pohodlne nasazis vice bodu zasebou.

Jinak bys musel porad dokolecka psat Stage, stage, stage, stage... Proto tam ten nazev zustava.

Jasně. Já jen, jestli nemám někde něco blbě. Jinak mi to přijde, že takto to usnadňuje snadné, neb při několikaterém přidávání takřka shodného jména "stage 1,2,3.... použiji Ctrl+V, ale při zadávání finalek různých GC...., tyto musím vždy opsat, neb není kde použít Ctrl+C a V, ale já se s tím nějak poperu.;):D Díky

a proč tam vůbec dopisuješ GC k finálce? To přece není potřeba
  • 0

#113 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2013 - 9:39

Take mi neni jasne, proc bych mel k jakemukoliv waypointu dopisovat nejaky GC kod? K cemu? Treba u finalek mi staci jen doplnit souradnice, zbytek nechavam vychozi. Nazev v clipboardu mit nemohu, protoze v tu chvili mam v clipboardu zpravidla ty souradnice, ktere chci tomu waypointu priradit. :-) Priklad - v listingu je hromada souradnic a waypointy chybi. Nebo mam hromadu souradnic v excelu, nebo leckde jinde A chci z toho udelat par waypointu. Co udelam? Capnu prvni souradnice do clipboardu, v geogetu kliknu, ze chci pridat waypoint. Napisu nazev, nastavim typ, nastavim prefix, souradnice vlozim z clipboardu do editoru souradnic. Ok. Vlezu zpet, do clipboardu si hodim dalsi souradnice, zase si dam pridat waypoint, jen upravim nazev, upravim prefix, z clipboardu vlozim souradnice, OK. A tak dale. Coz mne privedlo na jeden zajimavy napad, jak tohle jeste usnadnit... jdu si ho poznamenat. ;)
  • 0

#114 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2013 - 9:43

dr.vota napsal/a:
a proč tam vůbec dopisuješ GC k finálce? To přece není potřeba


No, pokud drží konvenci názvu FI+zbytek GC kódu, tak to opravdu dopisovat nemusí. Já si do poznámky dopisuji název keše nebo něco jiného, co usnadňuje identifikaci WP v GPSce.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#115 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2013 - 9:52

Tak FI je ten prefix, to preci nesouvisi s nazvem. Jinak ja mam v GPSce krom jeho nazvu i nazev rodicovske kese, obtiznosti kesky, velikost krabicky, hint kesky... a nic z toho si k waypointu nepisu! Od toho je preci export, aby mi data vyexportoval tak, jak chci. A ne, abych musel neco k waypointu dopisovat.
  • 0

#116 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 957 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2013 - 17:40

Nevím jestli jsem něco přehlédl, ale dá se nastavit filtr podle autora keše?
  • 0

#117 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2013 - 19:12

Filtr ne, ale muzes podle autora hledat. (takze i hledat v zaznamech, ktere splnuji nejaky filtr...)
  • 0

#118 Petr.P

Petr.P

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)
  • LocationPraha

Publikováno 12 říjen 2013 - 17:26

Zdravím, je nějaká možnost vyfiltrovat eventy, u kterých mám Will Attend log? Nějak se mi to nepodařilo najít.
  • 0

#119 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2013 - 19:59

Pomoci SQL snadno, o jine ceste nevim. Filtrovat podle logu nejde.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#120 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2013 - 9:58

Petr.P napsal/a:
Zdravím, je nějaká možnost vyfiltrovat eventy, u kterých mám Will Attend log? Nějak se mi to nepodařilo najít.

https://dl.dropboxus...ttend_1.0.0.gip
  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:geoget

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama