Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2.7.9

geoget

  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
132 odpovědí na toto téma

#61 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2013 - 18:52

Tak tento postup zapomen a pouzij funkci Aktualizovat vase logy (menu Databaze - Import). Je to urcite rychlejsi, stahne se jen tvuj log a nebude te trapit ten p[rebytek (ktery ovsam nicemu nevadi).
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#62 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2013 - 18:59

Ano, od toho je funkce Aktualizovat vase nalezy. Nyni to mas dokonce vytahnute jako ikonku na hlavnim toolbaru. Nebude ti to tahat nic navic, stahne prave a jen tve logy. Je to nejrychlejsi a nejspolehlivejsi zpusob. Ani ty kesky nemusis v databazi hledat.
  • 0

#63 zdeziz

zdeziz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 514 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2013 - 19:18

Rozumím, použiju. Díky zdeziz
  • 0

#64 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 856 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2013 - 19:04

Ahojky, Mám dotaz k cachemape v geogetu. Zkousím do okénka Zadejte polohu vlozit souradnice ve tvaru WGS abych zjistil presné místo, ale po odkliknutí se v mape nic nezobrazí. Ani na araratu se o tomto zjistování polohy nic nepíse. Je to umysl nebo mám problém mezi zidlí a klávesnicí. Díky.
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#65 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 13 září 2013 - 20:33

Mam pocit, ze kdysi to slo, ale to to Google... nejen tuhle sikovnou vec zrusil. ted tam jde psat jen adresa, nebo jen nevim jak na to.
  • 0

#66 perchCZ

perchCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 229 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2013 - 16:05

Ahoj, mám jeden dotaz, pro zkušené uživatele to asi bude prkotina, ale v nastavení barev je jedna položka "vlastní barva pozadí". Jenom nedokážu nalézt, jak můžu vybrané cache touto barvou označit. díky za odpovědi
  • 0
Všechny cesty vedou ke kešce...

#67 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 207 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2013 - 16:56

Jestli to dobre chapu, tak se jedna o Vlastni kese a barvu pozadi si zvolis dvojklikem a naslednou volbou barvy. Nebo se ptas na neco jineho? :)
  • 0

Garmin 60csx, MacBook Air M1 + Geoget 2.8.X


#68 perchCZ

perchCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 229 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2013 - 17:16

Ne myslel jsem, že to funguje jako nastavení vlastní barvy pozadí pro jakoukoliv keš. Myšleno jako určitý druh označení keší (kategorie) pro lepší přehlednost nebo odlišení.
  • 0
Všechny cesty vedou ke kešce...

#69 KulisekW

KulisekW

    KulisekW

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 232 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2013 - 19:31

Asi jsem objevil Ameriku... Začal jsem používat GG a líbí se mi to :D
  • 0

#70 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2013 - 19:48

Vitej do klubu :)
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#71 zdeziz

zdeziz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 514 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2013 - 21:08

Pěkně prosím, pomoooc. Zauzloval jsem se v nastavení filtru. Chci rozdělit Prahu na 2 kusy - pravý, levý břeh. Ale neustále mi po odečtení jedné půlky zůstávají v seznamu i keše, které mají (z výroby) Final Wp s nulovými souřadnicemi. Už mi z kombinací trochu hrabe, poradíte s nastavením jednotlivých záložek? Mám- záložka:Podle waypointů - vše ignorováno, záložka:Waypointy - zkouším kombinace, nedaří se. Když dám 1 břeh zobrazit, v pohodě. Když zobrazím celou Prahu a jeden břeh odečtu, zbyde půlka + ty s FinalWP. Díky zdeziz
  • 0

#72 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 8 789 příspěvků(y)

Publikováno 15 září 2013 - 23:29

Hned na hlavní stránce je zatržítko Bez souřadnic. Není to to co hledáš? Nezkoušel jsem to teď.
  • 0

#73 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2013 - 15:24

plus by se ti mohly hodit korigovane souradnice pokud to beres podle nejakych polygonu- pak by se ti tam mely objevit i kese z leveho brehu co maji finalku na pravem brehu
  • 0

#74 zdeziz

zdeziz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 514 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2013 - 16:51

mikrom napsal/a:
plus by se ti mohly hodit korigovane souradnice pokud to beres podle nejakych polygonu- pak by se ti tam mely objevit i kese z leveho brehu co maji finalku na pravem brehu

Tak to bylo myšleno. Jako polygony mám městské části. Jediné, co v tom dělá bordel, jsou ty ownery nastavené Finalpointy s nulovými souřadnicemi. Na záložce "Hlavní" mám u položky "Bez souřadnic" nastaveno "Nesmí mít toto"(prázdné zaškrtávací pole).

viz Mpik napsal/a: Hned na hlavní stránce je zatržítko Bez souřadnic. Není to to co hledáš? Nezkoušel jsem to teď.

Ale dokážu s tím žít, to jen kdyby jste se s tím už někdo pral nebo byl nějaký nápad. Dík zdeziz
  • 0

#75 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2013 - 18:46

Chtěla jsem u několika keší vymazat atribut městská část. Jedná se o těch pár keší někde v Brně nebo v Opavě, které se mi pak zobrazují v tabulce městských částí Prahy a já je tam nechci. Při dalším generování statistik se tam ale vrátí. Dá se s tím něco udělat, třeba u jednotlivý keše ten atribut zakázat, prosím?
  • 0

#76 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 515 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2013 - 18:49

neda. Ted se na to vykasli. Treba se casem nejakeho reseni dockas, dela se na tom.
  • 0

#77 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 214 příspěvků(y)

Publikováno 16 září 2013 - 19:32

HaLuMa napsal/a:
neda. Ted se na to vykasli. Treba se casem nejakeho reseni dockas, dela se na tom.

Díky moc, žíly mi to fakt netrhá, jen jsem si říkala, že by to bylo estetičtější, smazat ty tři nálezy z Brna v tabulce u mapky Prahy :D!
  • 0

#78 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 696 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2013 - 12:54

Hola, Hola, Halumo prosím o Help Na geocachingovém smetišti se objevil stejný nick, jen s číselným přídavkem „weselka 97” Geoget po stažení PQ z JČ kraje bere jeho nálezy za moje... označí keše, které jsem nenašel, ale nalezl je weselka 97 poraď prosím jak to ošetřit? Vždycky koukám kolik mi přibylo nálezů :o
  • 0
www.povetrnik.cz

#79 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2013 - 13:30

Pokud je to problem GG, budes muset cekat na opravu. Ale rychla pomoc je smazat ty logy, ktere patri ocislovanemu weselkovi. EDIT: nebo jeste rychlejsi zrusit jen ty nalezy. (Samotne odstraaneni logu nalezy neodznaci.)
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#80 weselka

weselka

    weselka

  • Members
  • PipPipPip
  • 696 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2013 - 16:55

gord napsal/a:
Pokud je to problem GG, budes muset cekat na opravu. Ale rychla pomoc je smazat ty logy, ktere patri ocislovanemu weselkovi.

EDIT: nebo jeste rychlejsi zrusit jen ty nalezy. (Samotne odstraaneni logu nalezy neodznaci.)


Jasně, že si to odznačuju a mažu log, ale po stažení PQ je tam mám znova.
  • 0
www.povetrnik.cz





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:geoget

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama