Přejít na obsah


Fotka

OREGON 550


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
676 odpovědí na toto téma

#541 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2013 - 16:16

krtci_hledaci napsal/a:
Po cca 2 letech pouzivani oregona 550 jsem si vsiml, ze mi zmekla ta guma na zadni strane a zacina se loupat. Mate s tim nekdo stejnou zkusenost ?

Ne. Otocil jsem GPSku a je jen trochu okousana a osoupana, ale neloupe se. Jen ten kryt na konektor jsem menil letos na jare.

Muzes sem hodit fotku toho loupani?
  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#542 madbin

madbin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 172 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2013 - 16:54

Ten kryt USB si sehnal kde a za kolik?
  • 0

#543 skurakai

skurakai

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 513 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2013 - 18:23

Jj, loupání zadní gumy je pěkný nešvar. Pozoroval jsem jak u kamarádovy GPSky, kterou má skoro celou sloupanou tak i počátky loupání u mé GPS.
  • 0
Garmin Oregon 550
Sony Xperia Tipo ST21i - aDrake Plus

#544 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 260 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2013 - 18:28

madbin napsal/a:
Ten kryt USB si sehnal kde a za kolik?

http://www.geocachin...278#post_416278
Jo a mimochodem blahopřání k první krabici :-)
  • 0

Oregon 650, iPhone SE + Geoget, L4C


#545 HaB1

HaB1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 09 červen 2013 - 18:10

Taky jsem žádnou ochranu objektivu nedal a je to v pohodě. H.
  • 0

#546 Sm@jlik

Sm@jlik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 29 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2013 - 14:06

Ahoj, prosim o radu. Dneska jsem si pres GeoGet chtel nahrat kesky do Oregonu 450. Jedine co jsem udelal bylo, ze jsem si upravil souradnice finalek. Pak jsem exportoval gpx soubor ne do PC, ale primo do Oregonu. Mel jsem tam soubor a nechal jsem prepsat ten puvodni co tam by. No Oregen mi nabiha a pak se vypne. Najel jsem v "nouzaku" (30 vterin drzim tlacitko a v PC najede) a umazal trasove bodu a vlastne skoro vsechno v adresari Garmin GPX. Zkousel jsem i to drzeni displeje a tlacitka bez BEZ PRIPOJENI K PC ta hlaska na reset naskoci, ale nejde macknout ano a Oregon se vypne. Prosim o nejaky napad :-(.
  • 0

#547 slvs

slvs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 200 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2013 - 23:17

Asi je poškozená popletená paměť. Viz http://www.geocachin...900#post_368900
  • 0

#548 topta

topta

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2013 - 11:58

Zdravím, teď jsem si nahrával do navigace oregon 550 kešky. Trvalo mi to cca 2 hodiny a po zapnutí se mi tam objevil proužek, viz obrázek. Zkoušel jsem i vydělat baterie, několikrát vypnout a zapnout, ale pořád to tam je. Dá se toho nějak zbavit? V záruce není, včera ještě byla bez proužku. Díky za rady, snad to nějak půjde opravit.

Přiložené miniatury

  • oregon_6.jpg

  • 0

#549 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2013 - 12:38

Tak to vypadá na chybu ve firmwaru, protože já to tam mám posledních pár dní taky. Nevím přesně kdy se mi tam ten proužek objevil, ale měl jsem firmware 6.0 a přehrátí novějšího FW na 6.3 to nespravilo.
  • 0
MaFa

#550 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 912 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2013 - 13:23

To vypadá spíš na špatný kontakt displeje, nevím jaká chyba firmware by něco takového mohla udělat.
  • 0

#551 rumcajs_tr

rumcajs_tr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 220 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2013 - 15:21

no když to dělá nezávisle na sobě dvou různým uživatelům, přikláněl bych se k té chybě FW... zkusil bych nahrát starší verzi fw, návody jsou někde zde na fóru nebo wiki
  • 0

#552 jindrousxxx

jindrousxxx

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2013 - 16:47

Mě se ten proužek nedávno taky objevil na 450. Měl jsem obavy že mi navigace pomalu začíná odcházet
  • 0

#553 topta

topta

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2013 - 16:51

a odešla vám nebo ne? a kde se vám ten proužek objevil? taky tam, kde mně?
  • 0

#554 jindrousxxx

jindrousxxx

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2013 - 8:01

Pružek mám přímo uprostřed displeje. Jinak navigace funguje bez problémů,je stará 3 roky.
  • 0

#555 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 383 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2013 - 8:12

Ja mam ten prouzek na presne stejnem miste, nekdy je pruhledny, nekdy ne. zrejme zalezi na tom co se zrovna zobrazuje. Jinak se mi objevily carky zprava v prouzku. Jsou tak 5-10 mm dlouhe a 1 bod vysoke a funguji normalne - zobrazuji to co maj. Zbytek navigace funguje naprosto normalne.
  • 0
MaFa

#556 jindrousxxx

jindrousxxx

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2013 - 8:31

Tak čárky zatím nemám a pružek je taky v jistém úhlu sklonu navigace průhledný až skoro není vidět.
  • 0

#557 None

None

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 286 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2013 - 8:58

Tak na 99 procent je to chyba HW. Chyba bude mezi obrazovou pameti a displejem. Ze by odesel budic displeje neni pravdepodobne, spis odesel kousek pameti, nebo je spatny kontakt v konektoru plocheho kabelu mezi zaklani deskou a displejem.
  • 0

#558 topta

topta

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2013 - 10:18

Toto mi poslali přímo ze servisu Garmin: Jednou jsem se již setkal s tím, že toto bylo způsobeno fimrwarem přístroje. Vyzkoušejte proto nejprve aktualizovat/přeinstalovat firmware přístroje. Pokud toto nepomůže, bude třeba přístroj zaslat na servis, jelikož půjde o vadu displeje. Výměna displeje vyjde zhruba na 3.600,- Kč Takže až bude čas, tak to zkusím přeinstalovat, jinak to nechám tak, za 3600Kč si můžu koupit zrovna novou navigačku.
  • 0

#559 solsais

solsais

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2013 - 12:52

topta napsal/a:
Toto mi poslali přímo ze servisu Garmin: Jednou jsem se již setkal s tím, že toto bylo způsobeno fimrwarem přístroje. Vyzkoušejte proto nejprve aktualizovat/přeinstalovat firmware přístroje. Pokud toto nepomůže, bude třeba přístroj zaslat na servis, jelikož půjde o vadu displeje. Výměna displeje vyjde zhruba na 3.600,- Kč

Takže až bude čas, tak to zkusím přeinstalovat, jinak to nechám tak, za 3600Kč si můžu koupit zrovna novou navigačku.


Já si nechával měnit display cca před rokem a půl za litr (včetně pošty) na O550. Neházet flintu do žita, originál servisy bývají strašně předražené.
  • 0

#560 topta

topta

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 05 srpen 2013 - 13:21

a můžete napsat kde, ať vím, že se nenapálím a bude vše OK, děkuji.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama