Přejít na obsah


Fotka

Kontrola Policie ČR


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
282 odpovědí na toto téma

#61 Raden of Pilsen

Raden of Pilsen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2009 - 12:59

MildaPajda napsal/a:
Nevim jestli uz se to tady nemihlo, ale tohle ma pobavilo... ;)
Jen bych doplnil, ze tahle tradicni keska je umistena PRIMO ve vyhledu kamery... takze se docela divim, ze na to prisli benga az ted... :o

Něco podobného se mi nedávno stalo také. V logbooku jedné mé keše se objevil log: Policie ČR, OOP Starý Plzenec.:D
Zřejmě jim někdo dal tip, tak to prověřili a zase uložili a zakryli. Což tedy hodnotím!;)
  • 0

#62 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 966 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2009 - 15:28

http://www.mestoklad...=1403211&p1=956 B)
  • 0

#63 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2009 - 17:49

MildaPajda napsal/a:
Nevim jestli uz se to tady nemihlo, ale tohle ma pobavilo... ;)
Jen bych doplnil, ze tahle tradicni keska je umistena PRIMO ve vyhledu kamery... takze se docela divim, ze na to prisli benga az ted... :o

Škoda, že na místě nestál detektiv H. Poirot, v zápisníčku by měl nejen SPZ automobilu - tudíž by bryskně odhalil totožnost neznámého muže (a my se zde mohli ještě více pobavit), ale zcela jistě by odhalil i záhadu tří šmoulů, která jednoznačně vede k záhadné vraždě :D:D:D!
  • 0

#64 mlog

mlog

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 261 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2009 - 18:58

dachmh napsal/a:

MildaPajda napsal/a:
Nevim jestli uz se to tady nemihlo, ale tohle ma pobavilo... ;)
Jen bych doplnil, ze tahle tradicni keska je umistena PRIMO ve vyhledu kamery... takze se docela divim, ze na to prisli benga az ted... :o

Škoda, že na místě nestál detektiv H. Poirot, v zápisníčku by měl nejen SPZ automobilu - tudíž by bryskně odhalil totožnost neznámého muže (a my se zde mohli ještě více pobavit)

No, vzhledem k tomu, že na té inkriminované keši byl toho dne jen jeden nález, není tak těžké totožnost sledované osoby odhalit...;)
  • 0

#65 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 673 příspěvků(y)

Publikováno 20 únor 2009 - 22:52

mlog napsal/a:

dachmh napsal/a:

MildaPajda napsal/a:
Nevim jestli uz se to tady nemihlo, ale tohle ma pobavilo... ;)
Jen bych doplnil, ze tahle tradicni keska je umistena PRIMO ve vyhledu kamery... takze se docela divim, ze na to prisli benga az ted... :o

Škoda, že na místě nestál detektiv H. Poirot, v zápisníčku by měl nejen SPZ automobilu - tudíž by bryskně odhalil totožnost neznámého muže (a my se zde mohli ještě více pobavit)

No, vzhledem k tomu, že na té inkriminované keši byl toho dne jen jeden nález, není tak těžké totožnost sledované osoby odhalit...;)

Tak jo, tu mysterku jsem také vyluštil :D! Nezapomínej ovšem na jedno: H. Poirot neměl k dispozici INTERNET :D:D:D
  • 0

#66 kaote

kaote

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 25 únor 2009 - 16:27

Tak jsem byl v nedeli malem zatcen pri lovu sidlistni novoroci :) Ale nic jsem neprozradil :) log z 22 unora : http://www.geocachin...&log=y&decrypt=
  • 0
A jug of wine, a leg of lamb and thou! Beside me, whistling in the darkness.

#67 LadyVader

LadyVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2009 - 15:07

Tak muzu rict ze po dnesku uz mam zkusenost s policii taky. jelikoz mam tuhle kesku http://www.geocachin...d0-58e468ef7d9b pomerne blizko u skoly a jezdim kolem ni kazdej den, tak sem se rozhodla ze si ju konecne odlovim. Bohuzel po asi deseti minutach cekani na vhodnou prilezitost, nez odejde kamionak kterej tam zaparkoval a prejde hromada lidi pres prechod, dojelo policejni auto, objelo geoobjekt a pak zastavili u me ptali se jestli na nekoho cekam. Radsi sem rekla ze jo, byla sem nervozni, kesku se mi prozrazovat nechtelo, ikdyz sem ju mela nadosah. Pry to tam hlidaji pac se tam dejou casto vytrznosti. Problemy nedelali, ale i pres to sem se na kesku dneska radsi vybodla, tahle mi snad neni vubec souzena. Teda vzdycky sem si myslela ze sem opatrna nejvic jak umim, ale ocividne nekdy je napadny i obycejni postavani a koukani okolo. :o
  • 0

#68 Jezci-sokolov

Jezci-sokolov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 429 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2009 - 19:33

My takhle nenapadne omakavali cedule na historicke knihovne v sousednim nemecku. Mela tam byt nekde micro. Taky byla, jak mi pozdeji sdelil geokolega. I kdyz jsem vzdycky cekali, az tam nikdo nebude, tak jsme proste porad okouneli kolem a zrejme jsme se podezrelymi stali. Kdyz jsme odlov vzdali a odchazeli, tak z druhe strany namesticka zrovna prijelo auto nemecke policie a zastavilo v miste odlovu. Nastesti jsme v ten moment zapluli mezi domy a rychle se ztratili. Nevim, jak bych jim to vysvetlil, kdyz nemecky umim akorat pozdravit a v nemeckych kesich neni moc zvykem mit pouceni na papire. Navic jsme ji ani nenasli :)
  • 0

#69 iq18

iq18

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2009 - 10:09

Dne 31.3.2009 bylo školnicí jedné školy nahlášeno, že u zadniho vchodu se nachází podezřelý muž, který na místě kouří. Najednou pry vešel pod strom a vytáhl od tama balíček. Chvíli s ním seděl v autě a potom se vrátil zpět kde o ho uložil pod strom. Školnice o tom řekla jednomu učiteli a společně zavolali na policii. Na misto dorazila dvou clena hlidak. Chteli první volat pyrotechniky. Následně vyhodnotili skříňku jako schránku na drogy a zkusli ji otevřít. Po otevření zjsiitli, že se jedná o nějakou hru. I učitel si najednou vzpoměl, že něco takového hrají i ve škole. Schránka byla následně uložena zpět na místo. Policisté nelogovali. Školnice se uklidnila. Zákrok trval asi hodinu, bylo uskutečněno několik telefonních hovorů a od základny policie to bylo asi 8 km :-). Na místě byly ještě použity 2 ks chirurgických rukavic :-). Aspoň se chlapi nenudili. Rovněž tam bylo trochu toho adrenalinu, že je to nástražný výbušný systém. Určitě by se to hodilo jako write note k té keši, ale zástupce autora mne neustále uráží za negativní log na jeho keši tak na to kašlu.
  • 0

#70 DUsoft

DUsoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 533 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2009 - 10:49

Všichni se zachovali profesionálně - až na zástupce autora ...
  • 0

#71 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 674 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2009 - 11:33

DUsoft napsal/a:
Všichni se zachovali profesionálně - až na zástupce autora ...


Připadá mi ta reakce školy a policie dost paranoidní :-(
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#72 DUsoft

DUsoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 533 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2009 - 11:46

Mě po události v Domažlicích ne ...
  • 0

#73 xpj

xpj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2009 - 12:18

DUsoft napsal/a:
Mě po události v Domažlicích ne ...


Co se stalo v Domažlicích?
  • 0
Garmin GPSMAP 60CSx + Topo Czech 1.2
Sony Ericsson K750i + Opera Mini 4.1beta + Handy Geocaching 3.2.5
Apple iPod Nano + Pocket Queries as VCards (via GPSBabel :-)

#74 bodlak

bodlak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 905 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2009 - 12:25

xpj napsal/a:
Co se stalo v Domažlicích?

Lomikare, Lomikare, do roka a do dne ?
  • 0

#75 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2009 - 13:12

bodlak napsal/a:

xpj napsal/a:
Co se stalo v Domažlicích?

Lomikare, Lomikare, do roka a do dne ?


DUsoft nejspíš narážel na tuto kauzu.

Nejsem si jistý, jestli to není spíš další důkaz paranoidního jednání, o kterém psal Kolombo. Nikde v tisku jsem nenašel zmínku, že onen chasník v té své slohové fikci chtěl školu zlikvidovat i se spolužáky - a ruku na srdce, kdo z nás nikdy nesnil o tom, že přes noc školu srovná se zemí demoliční četa ;)
  • 0

#76 bella-donna

bella-donna

    z ZZ9 Plural Z Alpha

  • Members
  • PipPipPip
  • 458 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2009 - 13:57

PaWcz napsal/a:

bodlak napsal/a:

xpj napsal/a:
Co se stalo v Domažlicích?

Lomikare, Lomikare, do roka a do dne ?


DUsoft nejspíš narážel na tuto kauzu.

Nejsem si jistý, jestli to není spíš další důkaz paranoidního jednání, o kterém psal Kolombo. Nikde v tisku jsem nenašel zmínku, že onen chasník v té své slohové fikci chtěl školu zlikvidovat i se spolužáky - a ruku na srdce, kdo z nás nikdy nesnil o tom, že přes noc školu srovná se zemí demoliční četa ;)

Ano, ano, mluvíš mi ze srdce.B)
  • 0

#77 Anoli

Anoli

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2009 - 14:06

Já jsem ještě pod dohledem policie nelogovala, ale jedna keška ve vesnici mě potrápila. Jeli jsme na ni za soumraku a jedné pani se nelíbylo, že u kostelíku stojíme tak dlouho. Bydlela naproti a koukala z okna. No nic. Z další kešky asi o měsíc později jsem taky musela ujet. Opět, vesnice, zaparkuju a jdu se podívat k vysílači. Byli tam jen 2domky a bylo ńa majiteli jednoho znát, že jsem tam značně nevítana a i když to neni jejich pozemek, stejně si to jakoby přivlastňují a vyslal ven psa. Tak jsem odjela s nepořízenou a asi za 2dny jsem se do jejich území vetřela znovu, tentokrát pěšmo a tak si mě snad nevšimli.
  • 0

#78 iq18

iq18

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2009 - 14:52

Možná pro upřesnění zmiňovaná keš se nachází u Ostravy.
  • 0

#79 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 834 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2009 - 11:59

I Rakouská pohraniční policie je bdělá. Lovili jsme se synem (já tehdy jako mudlořidič) na noční cestě kešky kolem rakousko-slovenské hranice. Po nějaké době nás dojelo policejní auto a začalo se vyptávat, proč neustále zastavujeme a kamsi chodíme. Naštěstí se německy domluvím a tak se po chvíli spokojili s vysvětlením o celosvětové hře na poklady.
  • 0

#80 cztweety

cztweety

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 344 příspěvků(y)

Publikováno 10 červen 2009 - 13:06

Tak i ja pridam svuj dalsi zazitek z kontroly PCR pri odlovu Archimedovy cache v Brne.
Nebudu zde psat nic vic ci nic min, jen proste prilozim log ktery jsem u teto cache napsal.
Tuto cache jsem odlovil spolu s Marwillem a M@xem kolem pulnoci.
Kontrola PCR trvala neco kolem 30ti minut.



Na tuto cache sem se i tesil, odlov probehl v poradku a pak sme se chteli nachvili zdrzet na svacinu. Jake to bylo prekvapeni kdyz tu nam na okenko klepe clovek a v ruce drzi policejni placku. Rikam si budiz, velky bratr nikdy nespi a praskaci co nemaji v noci co napraci take ne.
Takze cekam kalsickou kontrolu na jakou jsem pri odlovu kesi zvyklej. Bohuzel z obycejne kontroly se stala kontrola tak dukladna ze sme museli vse vyndat z kapes, ukazat komplet veci v aute, rezervu a jine a to vse pod hrozbou pistole jenz mel jeden z policistu vytazenou z pouzdra a zrejme byl pripraven ji pouzit. Toto jsem opravdu nechapal. Kdyz jsem mluvil se znamou co dela v Praze na policii docela se divila a nejak nechapala.
Proste POLICEJNI SIKANA v plne parade.

Takze diky za peknou kesuli na kterou jen tak nezapomenu.

  • 0
Jára Cimrman - otec GPS aneb „Gde Proboha Sem ?“

GEOPERNIKARI




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama