Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

a:Drake 5.17 - Josef II


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
113 odpovědí na toto téma

#41 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2018 - 9:00

1) Tenčí ano, ale nepřijde mi, že by teď byla nějak moc silná. Ona by se pak zase ztrácela.

 

2) Vždyť to jde od první verze, vpravo od souřadnic máš dvě tlačítka na kopírování a vložení. Pokud a:Drake souřadnice nedokáže zpracovat, můžeš je vložit do poznámky, poupravit a pak znova zkopírovat.


  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#42 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2018 - 9:17

1) Tenčí ano, ale nepřijde mi, že by teď byla nějak moc silná. Ona by se pak zase ztrácela.

 

2) Vždyť to jde od první verze, vpravo od souřadnic máš dvě tlačítka na kopírování a vložení. Pokud a:Drake souřadnice nedokáže zpracovat, můžeš je vložit do poznámky, poupravit a pak znova zkopírovat.

 

ad 2) Aha. Vypada to, ze jsem mel souradnice v nejakem pochybnem formatu, takze mi nesly vlozit. Takze jsem z toho usoudil, ze to nejde. Budu to muset pred vlozenim lehce opravit.


  • 0

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#43 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2018 - 10:10

ad 2) Aha. Vypada to, ze jsem mel souradnice v nejakem pochybnem formatu, takze mi nesly vlozit. Takze jsem z toho usoudil, ze to nejde. Budu to muset pred vlozenim lehce opravit.

 

Tak problem byly mezery navic a oddelujici carka mezi N a E casti souradnic. Po smazani slo bez problemu vlozit!

 

Neslo by nejak v a:Draku osetrit, aby si mezery a pripadne carky sam osetril?


  • 0

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#44 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2018 - 10:12

Napiš mi, jak ty souřadnice vypadaly a já se na to podívám.


  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#45 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2018 - 10:27

Tu spojnici Ludek doplnil na moje prani (dekuju). A puvodne byla jednobodova. To prakticky nebylo videt. S touto sirkou uz jsem spokojen. Jak je videt, nekdo ma rad holky a nekdo slabsi cary. (Take jsem navrhoval, ze by mohlo byt mozne, aby si uzivatel tloustku nastavil. Zrejme by se to nekomu opravdu hodilo.)

 

Co se souradnic v GG tyka, tak tam je to docela sofistikovane. Nekdy az moc :-) Rozeznava ruzne formaty, bile znaky, carky, tecky pismena, ... mu nevadi. Je ale otazka, zda ma smysl toto aplikovat do mobilni aplikace.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#46 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2018 - 10:27

Napiš mi, jak ty souřadnice vypadaly a já se na to podívám.

 

Tady jsou "nefunkcni" souradnice:

N 50° 28.006, E 14° 29.120

Tady prikladam funkcni variantu:

N 50°28.006 E 14°29.120

 

R.-


  • 0

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#47 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2018 - 10:31

Co se souradnic v GG tyka, tak tam je to docela sofistikovane. Nekdy az moc :-) Rozeznava ruzne formaty, bile znaky, carky, tecky pismena, ... mu nevadi. Je ale otazka, zda ma smysl toto aplikovat do mobilni aplikace.

 

Ja to taky nevnimam jako nejakej zasadni bug. Ja jen, ze je clovek z Geogetu zvykly, ze ten vsechno nejak prechroupe :-) Workaround jsem si uz nasel :-)


  • 0

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#48 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2018 - 10:51

Jo, Haluma nas zmlsal a zlenivel.  ;) Mne teda obzvlast.


Tento příspěvek byl upraven od gord: 23 březen 2018 - 10:52

  • 3

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#49 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2018 - 12:15

Pro mne je ta navigacni cara taky OK (je tak akorat), tu jednobodovou bez podbarveni jsem skoro nevidel.


  • 0

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#50 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2018 - 12:38

Pro mne je ta navigacni cara taky OK (je tak akorat), tu jednobodovou bez podbarveni jsem skoro nevidel.

Mozna si nerozumime. Ja mluvim o carach, ktere se daji v a:Drake zapnout, a spoji kes s waipointy. Navigacni cara je pro ok a nesahal bych na ni, ale cara napriklad od kese k ikone parkoviste by nemusela byt stejne tlusta, pripadne by mohla byt prerusovana. Pokud bude mit napriklad multina hodne zastavek a nejaka parkoviste, tak se v tom uz malokdo vyzna....


  • 0

:ph34r:  Google Pixel 7 PRO + Android 14 - GeoGet - Locus Map - Garmin fenix 7X PRO Sapphire Solar   :ph34r:

 

hlavsic.png

 

 


#51 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2018 - 18:39

Ja to tak pochopil. I spojnice kese s waypointy je jako jednobodova pro me neviditelna.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#52 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2018 - 19:18

Mozna si nerozumime. Ja mluvim o carach, ktere se daji v a:Drake zapnout, a spoji kes s waipointy. Navigacni cara je pro ok a nesahal bych na ni, ale cara napriklad od kese k ikone parkoviste by nemusela byt stejne tlusta, pripadne by mohla byt prerusovana. Pokud bude mit napriklad multina hodne zastavek a nejaka parkoviste, tak se v tom uz malokdo vyzna....

Hmm, tak to jsme si nerozumeli. Ty cary k waypointum nepouzivam, ale zkusil jsem je zapnout a z duvodu zneprehledneni mapy jsem je zas vypnul a vic se o ne nezajimal. Asi bych tam byl tez pro tenkou carku, neb na tyto carky se clovek kouka v klidu a ne v pohyvu jako u navigacni cary.


  • 1

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#53 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2018 - 20:26

A nešlo by taky něco udělat s těmi duplicitně (někdy i trojnásobně) zobrazenými fotkami v galerii. Teď koukám na jednu multinu, kde jsou fotohinty k jednotlivým stagím a je jich tam 18 a když je tam pak každá minimálně 2x, navíc divně seřazené, tak se v tom dost špatně hledá
  • 1

#54 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2018 - 20:34

Moje křišťálová koule je momentálně v opravě, nebyl by aspoň GC kód?


  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#55 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2018 - 20:55

No to se děje u všech kešek ale popisoval jsem to konkrétně i s keškou zde http://www.geocachin...-10#entry554917
  • 0

#56 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 166 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2018 - 23:17

Aha, na konci února jsem padl s chřipkou a tohle mi úplně uniklo. Něco s tím provedu.


  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android * Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace

Hlavní kešovací zažízení: Samsung Galaxy A41


#57 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2018 - 16:40

Teď jsem zjistil, že některá z posledních aktualizací a:Drake mi smazala databázi. Chtěl jsem telefon použít jako nouzové řešení, než se mi spustí Oregon (který se spouští několik minut a nechtělo se mi stát 100m od kešky), neboť se mi ze záhadných důvodů vypnul (což občas dělá). No a v telefonu jsem kešky nenašel, konfigurace byla navíc nastavená na GC.Live místo na databázi no a doma jsem zjistil, že v telefonu nemám nahranou potřebnou databázi, která tam ale určitě byla.
  • 0

#58 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 14 508 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2018 - 17:44

Proč by ji mazal? K čemu by mu to bylo dobré? Spíše jen kouká pro konfiguraci na jiné místo... karta vs. Interní paměť, atd.
  • 0

#59 Kreten8

Kreten8

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 753 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2018 - 18:01

V mmobilu SD kartu nemám, takže koukat někam jinam nemůže
  • 0

#60 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 107 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2018 - 19:01

Myslim, ze databazi nesmazal. Nevidim duvod, proc by to mel vubec nekdy delat.

 

Spis mas nastavene jine jmeno databazoveho souboru (nebo cesty) nez je skutecne. V tom pripade si vytvori novou databazi nastaveneho jmena.


Tento příspěvek byl upraven od gord: 24 březen 2018 - 19:01

  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama