Přejít na obsah


Fotka
* * * * - 1 Hlasů

Labkeše, jak funguje appka


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
183 odpovědí na toto téma

#81 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2020 - 14:15

To bude kolik času uplynulo od poslání odpovědi do teď.
Ale klasicky (protože jsou to matlové) to porovnává bez přepočtu dva časy, kde každý je v jiném časovém pásmu.

(Teorie - neověřeno)
  • 0

#82 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2020 - 14:57

Přijde mi to zvláštní...

Já mám u prvního nálezce datum a u dalších je pak rozdíl o kolik později zadali odpověď.

Tohle zobrazení bylo i u původních labek ještě před aplikací, kdy se na to na netu mohl podívat každý...

 

2/18/2020 UTC
+ 11h 36m
+ 18h 28m
 
Nemění ti to nějaký doplněk pro prohlížeč?

Tento příspěvek byl upraven od rsc_cz: 31 říjen 2020 - 14:58

  • 0

#83 Gresaci

Gresaci

    Romana

  • Members
  • PipPipPip
  • 986 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2020 - 17:12

Myslíš asi smazaný log z Labky?
Labku jako takovou smazat nemůžeš.

Oficiani nápověda by nepomohla?
https://www.geocachi...id=144&pgid=510

 

Díky moc. Ofiko nápověda mě nějak nenapadla, se omlouvám. :-( 

Píšou, že momentálně to nejde. Tak možná do budoucna to půjde.

No nedá se nic dělat, že to nejde smazat celé. Tak jsem aspoň chytřejší pro příště.


  • 0

#84 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2020 - 21:45


Přijde mi to zvláštní...
Já mám u prvního nálezce datum a u dalších je pak rozdíl o kolik později zadali odpověď.
Tohle zobrazení bylo i u původních labek ještě před aplikací, kdy se na to na netu mohl podívat každý...

2/18/2020 UTC
+ 11h 36m
+ 18h 28m

Nemění ti to nějaký doplněk pro prohlížeč?


Máš pravdu.
Vtipně není čas u prvního nálezce, ale jen datum, zato u ostatních je rozdíl s přesností na minuty.

Koukám na své a mám tam taky:

Towerr11 8/23/2020 UTC
Petris 3 + 2h 3m
kodl.CZ + 17h 59m
Mr.Seaman + 21h 43m
....
  • 0

#85 PeSis

PeSis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 422 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2020 - 17:07

Zubaté klečko = série je mladší než 30 dní

Jen zelené - série starší než  30 dní a nedokončená

fajfka - dokončená série

 

Notifikace - klasické nedodělanost. Vznikne LAB série a oni pošlou jen info, že nějaká někde vznikla bez udání aspoň názvu. Prostě Geocaching.com hlavičky.

Mě žádná notifikace nikdy nepřišla, kde se to dá (v té best apce) nastavit?


  • 0

Xiaomi Redmi Note 10 Pro => Locus 4 gold, WhereYouGo, Mapy.cz ; Samsung J5 (iGo navi) ;
GeoGet (+Stator)

 

 

Moje statistika na Geocaching.com

 

 

 


#86 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2020 - 18:47

Mě žádná notifikace nikdy nepřišla, kde se to dá (v té best apce) nastavit?

 

Nikde, je to tam natvrdo.

Máš aktuální verzi? Ale je fakt, že už to tam je pár měsíců.


  • 0

#87 TARATARATA

TARATARATA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 264 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2020 - 20:02

Mě se podařilo to oznamování nových labek zřejmě z celého světa vypnout: v nastavení telefonu, aplikaci Adventure .., zvolit oznámení aplikací a dát vypnout.


  • 0

#88 Team_Nuts

Team_Nuts

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2020 - 20:18

Bez dat nebo internetu nedáš odpověď. Ale můžeš si odpověď jakoby ukázat, uloží se ti to, že jsi na tom místě byla a někam si zapíšeš správnou odpověď... Pak přijdeš domů, rozklikneš si jednotlivé stage, klikneš odpověď, napíšeš ji a máš labku.. 


  • 0

#89 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2020 - 21:30

Mě se podařilo to oznamování nových labek zřejmě z celého světa vypnout: v nastavení telefonu, aplikaci Adventure .., zvolit oznámení aplikací a dát vypnout.

 

To ano, na systémové úrovni to pochopitelně jde potlačit.


Bez dat nebo internetu nedáš odpověď. Ale můžeš si odpověď jakoby ukázat, uloží se ti to, že jsi na tom místě byla a někam si zapíšeš správnou odpověď... Pak přijdeš domů, rozklikneš si jednotlivé stage, klikneš odpověď, napíšeš ji a máš labku.. 

 

To je prosím dpověď na koho či na co?


  • 0

#90 Team_Nuts

Team_Nuts

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2020 - 5:43

Je to odpověď na úplně první žádost o pomoc... Nekdo, kdo vytvořil tohle fórum chtěl vědět, jestli jdou odlovit lab bez internetu.
  • 0

#91 quellen

quellen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 592 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2020 - 6:43

 

Přijde mi to zvláštní...

Já mám u prvního nálezce datum a u dalších je pak rozdíl o kolik později zadali odpověď.

Tohle zobrazení bylo i u původních labek ještě před aplikací, kdy se na to na netu mohl podívat každý...

 

2/18/2020 UTC
+ 11h 36m
+ 18h 28m
 
Nemění ti to nějaký doplněk pro prohlížeč?

 

 

Beru zpět. Jo, ten první řádek tam mám taky, jenže to byl můj vlastní betatest, který už bohužel nejde smazat. Nenapadlo mě, že ty další pozice už pak mají jen relativně vstažené k první.  :(

 

Ono teda vůbec ty statistiky u labek jsou zoufalství... Vidět jen prvních deset absoloventů s těmi nesmyslnými časy, bez toho aby tam bylo vidět třeba na průchody přes jednotlivé lokace. Přitom všechny ty údaje učitě mají...

A když si člověk stáhne "completion statistic", má tam jen počet průchodů přes lokace... WTF?!


  • 1

Google Pixel 3 / Android 12 / c:geo


#92 ru šedesátsedm

ru šedesátsedm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 661 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2020 - 8:34

Mám dotaz, zda jde a jak lze smazanou labku v přehledu na GC.com znovu oživit. Jen tak zkusmo jsem dala u jedné delete a sice se tam objevilo undelete, ale nic to nedělá. A v aplikaci je i po smazání fajfka, že je jako odlovená.

Jsem si myslela, že se to smaže celé a eventuelně při znovu odpovědi znovu objeví. Máte s tím někdo zkušenost? 

 

Když jsem zkusila totéž a zjistila, že krom odmazání bodu nálezu je to úplně k prdu, a přitom to možnost zpětného obnovení v seznamu nenabízí, vypnula jsem si ve Firefoxu stylování stránky.
(Zobrazit, styl stránky, bez stylu, ale styly  lze určitě vypínat i jinak.) A kuk - objevilo se tlačítko undelete.


Tento příspěvek byl upraven od ru šedesátsedm: 02 listopad 2020 - 13:39

  • 0

#93 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2020 - 9:09

Ono teda vůbec ty statistiky u labek jsou zoufalství... Vidět jen prvních deset absoloventů s těmi nesmyslnými časy, bez toho aby tam bylo vidět třeba na průchody přes jednotlivé lokace. Přitom všechny ty údaje učitě mají...

A když si člověk stáhne "completion statistic", má tam jen počet průchodů přes lokace... WTF?!

 

Původně (do února 2020) to bylo kompletní.

Statistika se stáhla komplet.

Pak zavedli (po jejich) GDPR ochranu a ořízli to na deset.

 

Logiku opět nikde nehledej. 

Proč na prvních 10 se GDPR nevztahuje, proč na GC.com jsou logy všechny a tam tohle zvláštně pojaté GDPR nemusí být zavedeno, jaký význam má GDPR při používání nicků....atd.

Viz například post na ofic.fóru:
https://forums.geoca...onger-possible/

 


Tento příspěvek byl upraven od dejwy: 02 listopad 2020 - 10:23

  • 4

#94 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2020 - 9:41

...

Ono teda vůbec ty statistiky u labek jsou zoufalství... Vidět jen prvních deset absoloventů s těmi nesmyslnými časy, bez toho aby tam bylo vidět třeba na průchody přes jednotlivé lokace. Přitom všechny ty údaje učitě mají...

A když si člověk stáhne "completion statistic", má tam jen počet průchodů přes lokace... WTF?!

Statistiky na LABky se musí dělat jinak. Podívej se do mého profilu na statistiku ze STATORu a tam na záložku: LAB Lidice a máš tam kompletní přehled všech co odlovili včetně času. Jen se ta generace LAB statistik se musí dělat ručně a tak to dělám cca jednou za měsíc. Jak na to to, tu bylo někde ve foru už posáno.

 

Takže, ano všechny údaje mají, jen se museji od nich vysosat.


  • 3

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp


#95 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2020 - 10:27

Aha,

takže oni jen skryli ty původní statistiky. díky.

Pochopit to lze asi z Tiskařova http://www.vypatlator.cz/lab/

 

Díky té skryté neveřejné "Player statistics" jsem zjistil, jak to první  dali letecky (40-50 sekund mezi stagemi) .... hmm :-(

 

 


Tento příspěvek byl upraven od dejwy: 02 listopad 2020 - 10:39

  • 2

#96 quellen

quellen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 592 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2020 - 10:51

Super, díky za pomoc... mrknu na to.


  • 0

Google Pixel 3 / Android 12 / c:geo


#97 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10 110 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2020 - 11:03

Aha,

takže oni jen skryli ty původní statistiky. díky.

Pochopit to lze asi z Tiskařova http://www.vypatlator.cz/lab/

 

Díky té skryté neveřejné "Player statistics" jsem zjistil, jak to první  dali letecky (40-50 sekund mezi stagemi) .... hmm :-(

 

Pozor na unahlene zavery. Pokud si serii projdes, ale na miste z nejakeho duvodu misto odpovedi do aplikace si odpoved jen poznamenas, muzes doma behem par sekund zcela regulerne zalogovat vsechny v terenu navstivene labky. Duvodem pro tuto cinnost muze byt treba absence mobinich dat, a doma mam telefon pripojeny na WiFi.

 

Tim nerika, ze v tvem pripade to nedali od stolu, jen upozornuji, ze to nemuselo byt tak, jak se na prvni pohled zda.

 

(Ja mam treba 2 labky od sebe cca 2 km a nekratsi doba mezi jejich zalogovanim je kolem 30 sekund.)

 

LogovaniLabek.jpg


  • 2

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- Combine - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)

Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#98 dejwy

dejwy

    dejwy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 215 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2020 - 12:20

Pozor na unahlene zavery. Pokud si serii projdes, ale na miste z nejakeho duvodu misto odpovedi do aplikace si odpoved jen poznamenas, muzes doma behem par sekund zcela regulerne zalogovat vsechny v terenu navstivene labky. Duvodem pro tuto cinnost muze byt treba absence mobinich dat, a doma mam telefon pripojeny na WiFi.

 

 

Souhlasím, to je fakt.

Ale že takhle to mají zrovna jen FTF a STF-kaři,
U zbytku náhodně vybraného vzorku je tam  doba odpovídající přesunu.

Nicméně díky této funkčnosti appky (neuvádí datum a čas, kdy byl dotyčný na místě) nelze nikoho peskovat. Je to tak.
 


  • 0

#99 quellen

quellen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 592 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2020 - 12:26

Já tam třeba mám jednoho, co první dvě lokace odhrál jeden den a zbytek až druhý den.

Ty první dvě jdou odehrát z gauče, zbytek vygůglit nejde... Samozřejmě, taky ho to možná jeden den přestalo bavit, jel domů a druhý den to přijel dohrát.  :D


  • 1

Google Pixel 3 / Android 12 / c:geo


#100 Solim

Solim

    Introvert

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 870 příspěvků(y)

Publikováno 02 listopad 2020 - 14:34

Safra GDPR, v tech statistikach LABek jsem mel i logy kaceru, ted tam uz nejsou :wacko: , to museli zariznout behem rijna. Asi by to meli zariznout i na obcankach a ridicacich, to by tam pak misto fotky byl sedy ctverecek a misto jmena jen radka xxxxx :D .


  • 1

iGET Blackview GBL6000Pro, Android 11, a:Drake 6.08 + OSM (paws), GeoGet 2.11.8.821, GeoKuk 5.1.0, Locus Map 4

 

S úsměvem jde vše líp





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama